Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Lut 2008, 07:48 
Dołączenie:
Luty 2008
Hej. Mam pytanko. Jeśli na komputerze grają w SL dwie osoby na dwóch różnych kontach to trzeba to gdzieś zgłosić, aby nie zostały zablokowane? Jeśli tak to gdzie?
Z góry dziekuje za odpowiedzi :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lut 2008, 08:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Nigdzie nie jest napisane. ze trzeba ale szczerze radze wyslac Ticket do Linden Lab.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 01:03 
Dołączenie:
Luty 2008
Czyli jeśli dobrze rozumiem to powinnam dla bezpieczeństwa napisać jaka jest sytuacja i wysłać dane dwóch osob (login, imie i nazwisko oraz adres mail), które logują sie na SL.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 13:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
dokladnie tak bym zrobil. Lepiej zrobic to teraz, niz w momencie, gdy twoje wszystkie konta zostana zablokowane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 16:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Przecież 2 konta na osobę są dozwolone. Nie mówiąc o tym, że korzystają 2 RÓŻNE osoby.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 16:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
dwa konta na osobe dozwolone NIE SA. Chyba ze Alt, ale trzeba wtedy to zglosic.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 17:14 
Dołączenie:
Luty 2008
A czy ktoś mógłby mi napisać dokładnie gdzie mam wysłać takie powiadomienie (jaki adres itd.) :->
Z góry dziekuje :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 18:28 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Myślę, że niczego zgłaszać nie trzeba. Dla świętego spokoju lepiej założyć osobnego użytkownika w Windows XP tak aby cache obydwu się nie mieszało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 19:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
ToS: par 2.4:
Cytuj:
A single account may be used by a single legal entity at Linden Lab's sole discretion and subject to Linden Lab's requirements. Additional accounts beyond the first account per unique user may be subject to fees upon account creation.

I moge was zapewnic, ze blokowanie kont za wchodzenie z jednego IP sie zdarza. POtem jest placz i zgrzytanie zebow.
Tickety wysyla sie tak:
NOah ladnie to zacytowal:
http://www.secondlife.pl/viewtopic.php?t=2268

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2008, 23:39 
Dołączenie:
Luty 2008
Dziekuje bardzo za pomoc. :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 00:35 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Najładniej dziękuje się korzystając z przycisku "Pomógł" ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 13:22 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Coś mi sie zdaje, że blokowanie kont z tym samym IP jest robione przy okazji innych poważniejszych naruszeń ToS a wtedy tlumaczenie, że to Antka szwagra brat narozrabiał raczej nie wystarczy. Przy mnogości różnego rodzaj podsieci ukrywających użytkowników za routerami z firewallem Lindeni zostaliby zasypani setkami ticketów gdyby blokowali profilaktycznie wszystkich. Oczywiście nie namawiam do łamania regulaminu ale osobiście miałem jeden przypadek kontaktu z pomocą techniczną Linden Labs który skutecznie zniechęcił mnie do dalszych. Na odpowiedź czekałem wtedy coś koło 3 tygodni i gdy nadeszła okazało się, że jest nie do końca na temat i zupełnie nieprzydatna. Być może w przypadku prostego zgłoszenia komunikacja z LL jest szybsza i bardziej efektywna.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 13:45 
Dołączenie:
Luty 2008
Madelaine napisał(a):
Najładniej dziękuje się korzystając z przycisku "Pomógł" ;-)

Dzięki za podpowiedz ;-) Właśnie pochwaliłam :->

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 13:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
No i Jacek dorobil sie kolejnego punkciku. Kurcze. Musze sie wziac za siebie :P bo powoli osiadam na laurach :-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 15:08 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Osobiście znam kilka awatarów które nie dość, że korzystają z jednego komputera na tym samym IP to nawet niektórzy podali dane tej samej karty kredytowej bez płacenia za awatara, często wymieniają się między sobą przedmiotami, pieniędzmi itp. Nawet są obecni w jednej grupie. LL raczej tego nie wykrywa automatycznie. Jak powiedział Krecik detekcja jest związana z innymi naruszeniami regulaminu. Przy 10 milionach kont uruchomienie systemu który analizowałby logi wejść i porównywał miliony adresów IP automatycznie wymaga niesamowitych środków, dużo wyższych od przychodów osiąganych z opłat za dodatkowe awatary. Taka analiza jest możliwa w zasadzie tylko ręcznie i to w krótkim czasie bo stare logi są zapewne po jakimś czasie kasowane ze względu na astronomiczne rozmiary jakie mogłyby osiągnąć.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 07 Lut 2008, 20:37 
Krecik napisał(a):
Oczywiście nie namawiam do łamania regulaminu

Ja natomiast jaknajbardziej zachęcam do kwestionowania jakichkolwiek bezsensownych regulaminów czy umów, które są niezgodne z prawem bądź wymuszają na kliencie "pogodznie się z losem", i które już dawno nie powinny byc dopuszczone i już dawno powinny byc zakwestionowane np. przez UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 21:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
LIndeni nie robia weryfikacji kont automatycznie, ale czasem sie to zdarza. Po prostu radze - wyslanie ticketa zajmuje niewiele czasu a jesli nagle wszystkie konta zostaja zablokowane, to komplikuje nieco zycie. Do tego Alty sa nadal darmowe, wiec radze korzystac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lut 2008, 21:32 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
A ciekawa jestem, czy można alta "zalegalizować" wstecznie.
Może LLS się odezwie ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lut 2008, 16:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
LLS już się wypowiadał w tej sprawie, i wyszło na to iż w chwili obecnej LL nie zakazuje posiadanie wielu kont, a co nie jest zabronione jest dozwolone. A wcześniej też nie zabraniał posiadaczom rożnych kont korzystania z jednego IP/komputera więc myślę że problem jest sztuczny. Pewnie wiele kont naraz jest blokowane na jednym IP gdy dochodzi do jakiś złamań regulaminu/prawa.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 08 Lut 2008, 17:01 
Irmina Letov napisał(a):
Czyli jeśli dobrze rozumiem to powinnam dla bezpieczeństwa napisać jaka jest sytuacja i wysłać dane dwóch osob (login, imie i nazwisko oraz adres mail), które logują sie na SL.

Ze względu na bezpieczeństwo danych osobowych nie powinno się tego robic i wysyłac danych osobowych komu popadnie. Nie wydaje mi się, żeby wszyscy z support-u Linden Lab byli uprawnieni do posiadania takich danych, do ich żądania czy dysponowania nimi w jaki sposób im się podoba.

Dane z karty kredytowej są przechowywane w taki sposób, że w chwili próby aktualizacji tych danych są kasowane, a nie wyświetlane z możliwością akualizacji, żeby osoba nieuprawniona nie mogła ich podejrzec po zalogowaniu na twoje konto.

Nie podano
PostWysłany: 08 Lut 2008, 17:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Llorando, z calym szacunkiem ale.... LLS mowil o darmowych altach, nie o wielu kontach jednego uzytkownika.
Przesledzmy cala droge zakladania drugiego konta:
- mozemy podac dane prawdziwe o sobie ( wtedy drugie konto bedzie Altem)
- mozemy podac dane zmyslone ( wtedu bedzie to oszustwo - patrz paragraf ktory podalem wczesniej, i podchodzi pod bana)
Wiem, ze polowa SL ma zalozone po kilka nielegalnych avatarow, ale wiem tez ze Linden Lab zawiesza czasami konta podajac jako jedyna przyczyne - wiele kont na jednym IP. Ni ejest to czeste, ale sie zdarza.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 08 Lut 2008, 17:08 
Jacek napisał(a):
LIndeni nie robia weryfikacji kont automatycznie, ale czasem sie to zdarza. Po prostu radze - wyslanie ticketa zajmuje niewiele czasu a jesli nagle wszystkie konta zostaja zablokowane, to komplikuje nieco zycie.

Po pierwsze nie widzę na stronie po zalogowaniu czy gdziekolwiek indziej możliwości czy opcji "dadaj swoje kolejne konto", "czy zapłac za kolejne konto basic". Dziwie się, że tym sposobem generują sobie dodatkową pracę związaną z napływem ticketów.

Jacek napisał(a):
Do tego Alty sa nadal darmowe, wiec radze korzystac.

Po drugie nie widzę, żeby była taka oficjalna informacja na stronie Second Life. Widziałem sprzeczne informacje. W tabeli, że należy płacic, a w jednym z opisów że są darmowe.

Nie widze też uzasadnienia blokowania komuś konta na tej podstawie. Powinni się zwyczanie w takich przypadkach zwracac z poleceniem zapłaty (pytanie tylko jak ktoś miałby to zapłacic? z jakiego formularza miałby skorzystac?), albo z informacją, że do następnego bilingu zostanie dorzucona opłata za takie a takie konto (jednorazowo).

[ Dodano: 2008-02-08, 17:11 ]
Jacek napisał(a):
wiem tez ze Linden Lab zawiesza czasami konta podajac jako jedyna przyczyne - wiele kont na jednym IP. Ni ejest to czeste, ale sie zdarza.

Czyli stosowanie prawa wybiórczo tam gdzie mi się zachce. Spoko to już było i znamy to też m.in. z TV. ;)

p.s. Jacek - Nie strasz ludzi. Oczywiście często na chamstwo rady nie ma. ;)

[ Dodano: 2008-02-08, 17:21 ]
Jacek napisał(a):
Przesledzmy cala droge zakladania drugiego konta:
- mozemy podac dane zmyslone ( wtedu bedzie to oszustwo - patrz paragraf ktory podalem wczesniej, i podchodzi pod bana)

Czy jak idziesz kupic do sklepu coś np. kurę ;) to czy sprzedawca ma prawo żądac od ciebie dowodu osobistego lub innych danych osobowych imię, nazwisko, gdzie mieszkasz POD RYGOREM nie sprzedania Ci danej rzeczy. ? ;)

Trochę rozsądku... takie zapisy powinny byc już dano kwestionowane przez UOKiK... i formularze które WYMUSZAJĄ podanie danych pod RYGOREM nie zawarcie transakcji czy założenia samego konta. !!!

Nie podano
PostWysłany: 08 Lut 2008, 19:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Alez ja nie strasze, tylko staram sie ulatwic sobie i innym zycie. Zdarzylo mi sie juz pomagac w pisaniu Ticketow paru osobom z banem i mam juz gotowy formularz, tlumaczacy, ze "Tak naprawde to mam wielka rodzine, i te 8 avatarow zalozonych z jednego IP to moj dziadek, babcia, stryjek i kot Genezyp, ktory tez jakos konto zalozyl" Po co mnozyc problemy, skoro mozna zrobic wszytsko legalnie?
Sprawa ALTow jest dziwna, wg strony trzeba za nie placic, wg praktyki - nie. I rzeczywiscie nie ma nigdzie opcji dodatkowego konta:) Wiec radze zakladac i pisac Ticeta.
Co do wyrywkowosci sprawdzenia - Urzad Skarbowy tez nie kontroluje wszystkich firm, co nei znaczy ze nie powinien ich kontrolowac wcale,

Cytuj:
Czy jak idziesz kupic do sklepu coś np. kurę ;) to czy sprzedawca ma prawo żądac od ciebie dowodu osobistego lub innych danych osobowych imię, nazwisko, gdzie mieszkasz POD RYGOREM nie sprzedania Ci danej rzeczy. ? ;)

A kupowales kiedys komorke na abonament? Albo zakladales konto w banku? :-)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 08 Lut 2008, 19:27 
Jacek napisał(a):
A kupowales kiedys komorke na abonament? Albo zakladales konto w banku? :-)

Teraz można kupic starter na kartę w PLAY już od 9pln jak się nie mylę bez zbędnej biurokracji ;) a kartę bankową można dostac po okazaniu dowodu (może jedynie w moim przypadku ;D bo karta jest na okaziciela) w BZWBK - karta doładowalna (pre-paid) ;)

Linden Lab powinien zrobic opcję do płacenia za dodatkowe konto, formularz, albo naliczac dodatkowo przy następnym bilingu po wcześniejszym wysłaniu informacji, że takie naliczenie będzie miało miejsce. To w końcu ich interes, żeby ściągnąc te należności.

Nie wiedzę uzasadnienia do podawania prawdziwych danych w formularzach obcym i przypadkowym ludziom którzy dla mnie również są wirtualni ;) i nie rozumiem też powszechnej akceptacji ze strony klientów formularzy, które wymuszją podanie danych (pola z gwiazdką) pod RYGOREM nie zawarcia transakcji np. na poziomie konta basic.

[ Dodano: 2008-02-08, 19:32 ]
Jacek napisał(a):
Alez ja nie strasze, tylko staram sie ulatwic sobie i innym zycie. Zdarzylo mi sie juz pomagac w pisaniu Ticketow paru osobom z banem i mam juz gotowy formularz, tlumaczacy, ze "Tak naprawde to mam wielka rodzine, i te 8 avatarow zalozonych z jednego IP to moj dziadek, babcia, stryjek i kot Genezyp, ktory tez jakos konto zalozyl" Po co mnozyc problemy, skoro mozna zrobic wszytsko legalnie?

To akurat jest kłamstwo.

Nie podano
PostWysłany: 08 Lut 2008, 19:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
co do zbednej biurokracji sie zgadzamy, ale co zrobic - Lindeni tak to sobie wymyslili:(
Moze chodzilo o zwiekszenie bezpieczenstwa w SL?
Moge zapewnic, ze w Polsce nie da sie zalozyc konta w zadnym banku bez podlaczenia go pod konkretna osobe. Jest to mozliwe w Szwajcarii, ale wydaje mi sie, ze obywatele polscy nie moga tego zrobic legalnie.
Cytuj:
To akurat jest kłamstwo

Twierdzisz, ze kot nie moze zalozyc konta?! No wiesz.... powiadomie Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami.:-)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 08 Lut 2008, 19:57 
Jacek napisał(a):
Twierdzisz, ze kot nie moze zalozyc konta?! No wiesz.... powiadomie Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami.:-)

W sumie jak byś go nauczył klikac w klawiaturę ;) i posadził go obok to by konto mógł załozyc to fakt ;) ale Premium to już by sobie nie kupił chyba ;) no chyba, że by zarobił L$ i wymienił je na $ i za to kupił premium a potem ziemię i stał się oligarchą ;)

Image

Nie podano
PostWysłany: 09 Lut 2008, 01:21 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
A ciekawe jak ma się sprawa kont zakładanych na CSI:NY
Tam nie podaje się żadnych danych personalnych poza datą urodzenia a konto zakładane jest przez pośrednika firmę Elecric Sheep.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 12:09 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Arashi Siemens
a moglabym sie dowiedziec co to jest ALT? :D pierwszy raz slysze O_o

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 12:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Drugi (alternatywny) awatar. Trzeci i czwarty też.
Na jednym koncie emailowym można mieć zarejestrowanych 5 postaci (o ile znowu się coś nie zmieniło).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 12:13 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
ja słyszałam, że 8, ale czy to prawda to nie wiem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Lip 2008, 13:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Co wy opowiadacie? :-) Zaćmienie z gorąca? Dwa konta na osobę są dozwolone i ZAWSZE były dozwolone :-) Jedyna różnica jest taka, że kiedyś trzeba było płacić za alta, a obecnie nie trzeba płacić. Pomimo, że na stronce jest podane, że trzeba, Lindeni tej opłaty nie pobierają. Co więcej, podobno zwracają pieniążki, jeśli ktoś zapłaci. Tak mówił LLS, a ja wtedy będąc niedowiarkiem napisałam zapytanie do LL i odpowiedzieli mi to samo. A dokładnie (parafrazuję, żeby nie było, że wklejam korespondencję): pomimo iż na stronie jest napisane, że za alta pobierana jest opłata 9.95USD za każde stworzone dodatkowo konto, obecnie opłata ta NIE JEST pobierana od rezydentów. Oznacza to, że tworzenie dodatkowego konta jest całkowicie ZA DARMO, ale oczywiście mogę to konto zrobić kontem Premium, jeśli bym chciała.

Osobiście posiadam kilka kont, często logując się na nie jednocześnie z jednego komputera, z jednego IP. I nic nie trzeba zgłaszać, wystarczy podać te same (prawdziwe!) dane przy rejestracji.

Limit to 5 kont na jednego maila i nie więcej niż 2 konta założone w ciągu 24 godzin.

Cytuj:
We do require that alt accounts adhere to all of our policies. For example, by agreeing to our Terms of Service (TOS)you agree to provide truthful and accurate information about yourself when you register for accounts -- that includes not only your contact information and real name but also whether this is your first free Basic account or a new alt (see TOS section 2.1). People who do not provide truthful information risk losing their accounts.

Tak więc Irmino nie masz o co się martwić, jeśli tylko obydwoje podaliście prawdziwe dane przy rejestracji. Jeśli ta druga osoba podała swoje dane przy rejestracji, to nawet nie jest to alt :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2011, 18:28 
Dołączenie:
Maj 2010
Myślę, że nie ma sensu tworzyć nowego tematu, więc w tym przedstawię swoje obawy :-P No więc, wraz z siostrą utworzyłyśmy sobie konto na SL ponad 8 miesięcy temu. Od tamtego momentu tylko ja grałam w SL. Od kilku dni też i ona się w to dała wciągnąć. Tu pojawia się z mojej strony pytanie: czy mam w takim razie wysyłać tego ticketa? Obie mamy założone konta na osobnym e-mailu, ale czy to wystarczy, aby nie zablokowali nam konta? Bo już się w tym wszystkim pogubiłam... :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2011, 18:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Nie trzeba. Mieszkam ze swoim chłopakiem i oboje mamy konta w SL. Zdarza się też, że z naszego komputera logują się wpadający z wizytą znajomi. Nie mieliśmy z tego powodu żadnych nieprzyjemności.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2011, 22:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Dla tych co mają wątpliwości:
Oficjany FAQ o ALTach w SL

Pisze tam m. in. że:
- Podanie tych samych danych z reala (dane osobowe zakładającego) co przy zakładaniu pierwszego konta (Basic) sprawia, że to nowe konto jest traktowane jako ALT.

- Można utworzyć do darmowych 5 kont dla 1 gospodarstwa domowego (IP), jeżeli tylko mają one różne imienia i nazwiska sieciowe.

- Jezeli podczas rejestracji podałeś dane fałszywe, możesz liczyć się z konsekwencjami opisanymi przez przedmówców.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2011, 17:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
[quote="DexterianG"]Dla tych co mają wątpliwości:
Oficjany FAQ o ALTach w SL

Pisze tam m. in. że:
- Podanie tych samych danych z reala (dane osobowe zakładającego) co przy zakładaniu pierwszego konta (Basic) sprawia, że to nowe konto jest traktowane jako ALT.

- Można utworzyć do darmowych 5 kont dla 1 gospodarstwa domowego (IP), jeżeli tylko mają one różne imienia i nazwiska sieciowe.

Brzmi to dosc umownie-wyraznie jest powiedziane "household"-czyli gospodarstwo domowe

Nie ma nic o numerze IP
Czy jedno gospodarstwo nie moze miec kilku IP?Chocby od roznych providerow?

Poza tym liczy sie z jakiego adresu zostalo ZALOZONE konto,czy z jakiego sie logujemy?

Wychodzi na to mozna miec dowolna ilosc kont byleby nie rozrabiac :twisted:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2011, 23:07 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
mogę się założyć, że mając 6 kont na jednym gospodarstwie domowym nic Ci nie zrobią, dopóki nie rzucasz się w oczy ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2011, 23:11 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Pav napisał(a):
mając 6 kont na jednym gospodarstwie domowym nic Ci nie zrobią, dopóki nie rzucasz się w oczy

LL ma na pewno więcej niż 6 kont, pytanie tylko, czy można ich uznać za gospodarstwo domowe. No i czemu mieliby nam cokolwiek z tego powodu robić?

Język polski trudny jest...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 00:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
U mnie na jednym publicznym IP "siedzi" jakieś 350 osób. Kilka osób o których wiem korzysta z SL pod tym jednym IP. Jak to właśnie jest w takim przypadku? Jestem dostawcą Internetu i jak ktoś nie chce nie przydzielam indywidualnego publicznego IP wszyscy są pod jednym IP. Kont w SL wtedy może być kilkaset nawet.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 02:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Wychodzi na to,ze ze liczy sie nie tyle adres IP ,co adres ...(domowy) +imie/nazwisko,
bo w ten sposob mozna interpretowac "gospodarstwo domowe"

Aczkolwiek jedna osoba moze posiadac wiecej niz jedno godpodarstwo...(np;2 mieszkania)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso