Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 18:45 
Dołączenie:
Styczeń 2014
Cześć
Jestem studentką V roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Piszę pracę magisterską o relacjach międzyludzkich w grach sieciowych. Miałabym ogromną prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat. Będę niezmiernie wdzięczna :-)
Przesyłam link do ankiety http://www.ebadania.pl/9fe799c8e123b834

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 18:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Tradycyjnie zapytam - masz avatara w SL?
PS:
Ujely mnie podzialy wiekowe "36 i wiecej".
Czekam na moment, gdy bede pytany -"16 i wiecej" bo w zasadzie czym sie rozni 17 latek od 71 latka? :)

Ostatnio edytowany przez Jacek, 08 Sty 2014, 18:51, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 18:50 
Dołączenie:
Styczeń 2014
Tak mam. Ciężko byłoby badać coś o czym nie ma się żadnego pojęcia ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 19:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Po 35 urodzinach człowiek z trudem kojarzy, nie trzyma moczu i ma problemy z zapamiętywaniem. Obsługa komputera, a zwłaszcza tych dziwnych internetów, to po prostu nie lada wyczyn.

Mnie wzruszyło też pytanie, jak długo korzystam z Internetu. Zdecydowanie dłużej, niż 5 lat :D
(Tak, doszłam do ostatniego pytania; oklaski)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 19:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Madelaine napisał(a):
Po 35 urodzinach człowiek z trudem kojarzy, nie trzyma moczu i ma problemy z zapamiętywaniem. O

Z zapamietywaniem czego? Bo jakos wylecialo mi z glowy:(

A wracajac do ankiety. Moge od razu powiedziec jakie beda wyniki, jesli proba bedzie odpowiednio duza. Ci, ktorzy maja duzo przyjaciol w RL, maja tez duzo w SL. jesli latwo zdradzasz dane w SL, tak samo postepujesz w SL.
Fachowo i po angielsku nazywa sie to 'the rich get richer' a zostalo zbadane w 2006 roku i opisane w opracowaniu "The Second Life of Virtual Reality", The Hague, December 1st 2006 autorzy: David de Nood, Jelle Attema.

W razie zainteresowania sluze pelnym tekstem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 20:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Hacintho Huet
Same litery trudne, a trzeba jeszcze zrozumieć...
Dla mnie to za trudne, miałem komputer zanim pojawiły sie gry sieciowe, potem raz zagrałem w coś, w czym zabija się Niemców w multi, zabili mnie (choc nie jestem Niemcem) i poczekałem na SL.
Tu mnie na razie nie zabili...

P.S.: Przeszedłem przez ankiete. Jeśli tylko tego ucza obecnie na studiach...
Ankieta jest absurdalna, nie powie nic poza tym, jakie zalożenia miał autor. Co wpisuje sie swietnie we współczesne dziennikarstwo...

Ostatnio edytowany przez Hacintho, 08 Sty 2014, 20:18, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Sty 2014, 20:17 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jacek napisał(a):
a zostalo zbadane w 2006 roku

Czyli pięć lat i więcej? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Sty 2014, 20:48 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Widać jesteśmy ciekawi, skoro wciąż ktoś chce nas badać ;) Mam nadzieję, że byłam ciekawym zwierzątkiem doświadczalnym.
Teraz tylko czekać na nagonkę w mediach: Gracze w SL cierpią nagminnie na zaniki pamięci i problemy z utrzymaniem moczu! Zatrzymać tą patologię! Nie śpię, bo gram w SL! Akcyza na pieluchy! Obowiązkowe badania dla graczy sieciowych! Adwokaci: nie będziemy bronić graczy w SL, to nie moralne! Moje dziecko też mogłoby zagrać w SL! Alkomat w każdym laptopie!!!!!111jeden

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso