Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 21:40 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Witam wszystkich,

proszę wszystkich chętnych o wypełnienie kilkuminutowej ankiety znajdującej się pod adresem:

http://webankieta.pl/ankieta/w1hpxbwlig4o

Bardzo dziękuję za jej uzupełnienie ;-)

Wszystkich zainteresowanych wynikami zapraszam do kontaktu na priv : puellapuella@lycos.com

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 21:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
mialabym ochote zacytowac Perfect.."Idz precz panska corko, osme cudo,znow na rudo";)))jak ja niecierpie takich ankiet!I wcale nie z zalozenia,naprawde.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 21:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
Blanca Carter napisał(a):
jak ja niecierpie takich ankiet!I

wyluzuj
to tylko ankieta a nie sad ostateczny :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 21:55 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Mam pytanie do autora/ki ankiety: dlaczego zostało użyte kopiuj wklej z innych ankiet?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Suuuuuper, ze chcesz zbadac nasz swiat! Juz lece wypelniac, bo pytania mnie zaintrygowaly. Zapewne piszesz prace licencjacka i zlecil Ci promotor, co?
Dobrze, ze nie zalozylas sobie konta w SL. To moze zupelnie spaczyc spojrzenie naukowe.
Podsune mala sugestie - co myslisz o poszerzeniu ankiety o pytania dotyczace wplywu SL na zycie prywatne w rzeczywistosci realnej? Cos w stylu - ilu masz przyjaciol w RL, a ilu w SL? Ile czasu poswiecasz na SL, a ile na RL?
Mogloby byc ciekawie!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:11 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Blanco, wyluzuj, nie ma przymusu, masz prawo ich nie lubić ;-)

To badanie demograficzne rezydentów, a nie ocena personalna. Dzięki Darnok!

Projekcie - interesuje mnie stworzenie profilu przeciętnego rezydenta Second Life. Stąd pytania mogą wydawać się znajome, podobne do tych z innych ankiet. Konfiguracja i ostateczny cel jest nieco inny niż w standardowych ankietach.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania i wątpliwości - chętnie odpowiem :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Puella Korda?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Jak Korda to niech od razu mowi, a nie anonimowo pod studentke sie podszywa! :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:27 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Jacku, dlaczego zakładasz, że to Wasz świat, a nie nasz?

Promotor... hmm... nic nie wie ;-)

Obserwacja uczestnicząca nie spacza spojrzenia, wręcz przeciwnie - jest bazą do bardziej złożonych badań. Taka perspektywa w wielu badaniach jest wręcz obowiązkowa w imię dążenia do obiektywizmu.

Ankieta w tematyce, którą proponujesz dałaby tylko odpowiedzi deklaratywne.

Nie uważam też, żeby bycie rezydentem było rodzajem ucieczki od real life. To jedna z wielu koncepcji, nawet nie teorii.

Jacku, jeżeli uważasz, że wypełnienie mojej ankiety w jakiś sposób narusza Twoją prywatność, to jej nie wypełniaj.
I po kłopocie! ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:33 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Morrigan - w połowie zgadłaś ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:34 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Czyli w sumie robisz coś na kształt okresowego badania. W takim razie OK. Bo po prostu często zdarzają się osoby, które zadają te same pytania i dlatego wiele osób ma wrażenie, że to się wszystko powtarza.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:41 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Mniej więcej :-)

Dziękuję Ci za wyrozumiałość.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Lip 2010, 22:44 
Dołączenie:
Styczeń 2010
I śliczne dzięki za wypełnienie ankiety.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 01:53 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
nienawidzę takich postów.
Coraz popularniejszy jest szablon:

"Witajcie,

Jeśli chcecie to wypełnijcie: [link], jeśli nie to nie.

Pozdrawiam!
"

Brrr... Aż mnie ciarki przeszły.

PS. Jak Cię Madelaine dorwie :twisted:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 02:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Darnok,Puellapuella- ale ja ich nie cierpie calkowicie wyluzowana:));)
Jezli odniesliscie inne wrazenie-to znaczy ,ze sie zle wyrazilam
Sadze po prostu,ze...(wciaz na luzie) to zawracanie glowy a wnioskow nigdy nikt nam na forum nie przedstawil (szkoda)
Ankiety dotyczace swiatow wirtualnych oraz gier sa tendencyjne, powtarzaja w kolko te same pytania i naprawde zaczynam sie zastanawiac czemu sluza (poza obnizaniem pozimu prac naukowych w Polsce)
I tylko tyle:)
A jezeli ktos ma czas i ochote wypelnic je- to przeciez nie walcze o to,by tego nie robil- moze sama wypelnie w przerwie na kawie?;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 09:00 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Mgielka Moorsider
:roll: Kiedyś się mówiło, z powodu marnego doboru grup badawczych, że psychologia jest nauką o studentach psychologii. Zaczynam mieć wrażenie, że socjologia jest nauką o rezydentach SL/użytkownikach internetu... <ziew>

xxx

Jednakowoż to nie jest do końca prawda, że nikt nigdy nie przedstawił wyników. Po prostu się one nie spodobały grupie badanej... Na pewno była ta prezentacja z seksuologii... No i ten artykuł w Twoim Stylu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 09:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Pav napisał(a):
Jak Cię Madelaine dorwie

Zastanawiałam się kilka minut, czy wykasować ten post. Ten, a nie post Puelli.
Zostawiam, bo najlepiej świadczy o piszącym.

Co do "dorwania" - ankietę wypełniłam, nie bolało.
Wyniki podobno będą dostępne - w pierwszym poście podany jest adres kontaktowy. Pewnie byłabym zainteresowana, ale jak znam życie zapomnę, że miałam pytać ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 10:07 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
To się nazywa moderator! Ha! :D

Sprawiedliwość rządzi! ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 10:31 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Pav, Madelaine okazała się być wyrozumiała i kulturalna.

Madelaine, prześlę Ci wyniki, przypomnę, że miałaś o nie zapytać :-)

Zasadą jest, że nikogo nie można zmusić do badania - jest ono dobrowolne, a w tym wypadku również anonimowe.

Blanco - wnioski będą. Najpierw dotyczące tylko tego badania, a potem o wiele szersze (co jeszcze chwilę potrwa). Obiecuję je przedstawić także na forum. Rozumiem, że jesteś zmęczona. Czasami badania przez Internet i w Internecie wykonywane są na tak zwane zaliczenie i na ostatnią chwilę. Mnie również nie podoba się takie podejście. Niektórym wydaje się, że można je przeprowadzić szybko i bez większego zaangażowania czasowego, co jest oczywistą nieprawdą. Ponadto trzeba rozwiązać wiele problemów natury metodologicznej. Poza tym, osoby biorące udział w badaniu należy traktować z szacunkiem; mają pełne prawo, jeśli wyrażą taką chęć, poznać wyniki badań.

Mgielko, Twoja analogia jest słuszna, dobór osób do badania jest kluczowy, zarówno w psychologii, jak i socjologii. Co do wyników badań - każde badanie i jego wyniki próbują opisać tylko część rzeczywistości, a nie jej całość, badacze opierają się na różnych podstawach teoretycznych, każde badanie obciążone jest większym lub mniejszym błędem. Dlatego należy powtarzać badania, a ich wyniki traktować jako podstawę do dalszej dyskusji, niekoniecznie zaś jako niepodważalne prawdy.

Dziękuję za wypełnienie ankiety kolejnym osobom :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 10:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Jacku, dlaczego zakładasz, że to Wasz świat, a nie nasz?

Pierwszy post na forum, nie widze danych avatara w SL, wiec jakie wnioski mi pozostaja?
Cytuj:
Promotor... hmm... nic nie wie

Tym bardziej warto by bylo napisac komu i czemu ta anieta ma sluzyc. Moze zostanie opublikowana w pismie, ktorego nie biore do reki, moze ma sluzyc konkurencji i jej wypelnienie narazi mnie na dysonans moralny?
Cytuj:
Obserwacja uczestnicząca nie spacza spojrzenia, wręcz przeciwnie - jest bazą do bardziej złożonych badań

Lamiesz podstawowe paradygmaty badan SL! Wszyscy twoi poprzednicy twierdzili zupelnie co innego!
Cytuj:
Jacku, jeżeli uważasz, że wypełnienie mojej ankiety w jakiś sposób narusza Twoją prywatność, to jej nie wypełniaj.
I po kłopocie!

Oczywiscie, ze wypelnie lub nie, jednak na razie wyrazam tylko swoje zdanie - ankieterzy musza byc na to gotowi:)
Cytuj:
Madelaine, prześlę Ci wyniki, przypomnę, że miałaś o nie zapytać

Nie rob sobie duzych nadziei Mad. Zaden, doslownie zaden z poprzednich badaczy nie przedstawil wynikow badan, nie poinformowal nawet ze je skonczyl! Chociaz moze Puella bedzie wyjatkiem?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 11:22 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Jacku, wnioski mogą być słuszne, ale nie muszą ;-) Przyznaję, że w pierwszym momencie pomyślałabym, tak samo jak Ty.

Badania wykonywane są na UWr. Ankieta jest małą częścią większych badań dotyczących autoprezentacji w Internecie, inaczej mówiąc tego, w jaki sposób użytkownicy Internetu kształtują w nim swój wizerunek. Second Life jest wirtualnym środowiskiem pod wieloma względami podobnym do realnego życia, oczywiście nie jedynym tego rodzaju. Rozwija się dość prężnie, a ponadto spełnia jeszcze inne ważne badawczo warunki, dlatego wybrałam właśnie Second Life i jego rezydentów na jedno z miejsc moich badań. Spolszczenie ułatwia mi badania.

Jacku, masz firmę w SL, rozumiem Twój niepokój. Wyniki tych badań zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych i będą przekazane zainteresowanym osobom, które zgodziły się wziąć udział w badaniu.

W obserwacji uczestniczącej badacz ma obowiązek zachowywać się w określony sposób. Nie rozumiem dlaczego udział w niej miałby spaczyć spojrzenie ;-) raczej dostarcza dodatkowych danych do analizy, zebranym na innym poziomie niż na przykład badania ilościowe. Jakie to paradygmaty badań SL zostały już wypracowane, o których nie wiem? ;-)

Biorę na klatę Twoją opinię :-)

Będę wyjątkiem!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 11:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Alez ja sie nie niepokoje. Po prostu wypada powiedziec w jakim celu i przez kogo pisana jest ankieta. Robia to nawet moi przesladowcy telefoniczni, ktorzy budza mnie rano dzwonieniem z telefonow zastrzezonych i propozycja zalozenia konta w banku, super promocji wakacyjnej itd.
Jesli ktos robi ankiete tylko po to, zeby zaspokoic swa ciekawosc - nie ma w tym nic zlego, ale niech to napisze i juz. Jesli jest profesorem na UW i wlasnie pisze ksiazke na temat SL tez nie ma sie czego wstydzic i mozna to napisac w poscie.
Rozumiem, ze teorii jakoby zalogowanie sie do SL deformowalo spojrzenie badawcze nie popierasz? To moze podaj nam swojego avatara, co?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 12:15 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Mam nadzieję Jacku, że wyjaśniłam cele badań.
Dopóki nie skończę badań, niestety nie mogę ujawnić swojego awatara. Przykro mi.

Chętnie ujawnię się po zakończeniu badań - to będzie styczeń 2011.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 12:21 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Zatem ja też poproszę o przypomnienie mi, bo mnie wyniki ankiety również interesują.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 12:28 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Wpisałam Cię na listę :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 12:36 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Shilla Hax
Ja również wypełnię jak będę miała chwilkę (w weekend najwcześniej), a to dlatego, że mam podobne skojarzenia jak Mori :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 13:26 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Dzięki Shilla! :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 16:30 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Jacek napisał(a):
Jesli ktos robi ankiete tylko po to, zeby zaspokoic swa ciekawosc - nie ma w tym nic zlego, ale niech to napisze i juz. Jesli jest profesorem na UW i wlasnie pisze ksiazke na temat SL tez nie ma sie czego wstydzic i mozna to napisac w poscie.

Jacek, poprzednicy pisali i co z tego?
Czy student psychologii, czy socjologii, nauczania początkowego, filozofii, chemii, tańca klasycznego - i tak się nam nie podobali 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
bo czekamy by w koncu ktos napisal prawde,
ze typowy uzytkownik sl jest
mlody, piekny, wyksztalcony, bogaty i sukcesamiociekajacy
i co najwazniejsze - otwarty i kompleksowpozbawiony
:D
conajmniej tak jak wyborca pewnej partii

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 18:47 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Darnok, podejrzewam, że tak jest, tylko muszę to potwierdzić ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 21:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Dopóki nie skończę badań, niestety nie mogę ujawnić swojego awatara

Slyszalem o badaniach, w ktorym ankietowanym gwarantuje sie anonimowosc, ale zeby ankieter byl tajny to pierwszy raz:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 21:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
wypada sie cieszyc, ze tekst ankiety jawny jest
i nie trzeba w ciemno wpisywac tak i nie w odpowiedzi na pytania ktorych nie znamy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 23:10 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Jacku, przywiązałam się do swojego awatara, tak jak Ty do swojego :-)
Po skończonych badaniach odtajnię się.

Na razie pytania się ujawniły ;-), co docenia Darnok.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 23:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Cytuj:
mlody, piekny, wyksztalcony, bogaty i sukcesamiociekajacy
i co najwazniejsze - otwarty i kompleksowpozbawiony

conajmniej tak jak wyborca pewnej partii

Jakiej partii? co Ty tu mieszasz?OO:):pSzczerze mowiac- tak,jasne-wole byc wyksztalcona,bogata,otwarta i niezakompleksiona i odnosic sukcesy...gdzie blad?:p
(to offtop ,ale zaciekawilo mnie dlaczego to zly wzorzec (to bycie mlodym,wyksztalconym,bogatym,pieknym))
Puella- naprawde prawde nam napiszesz?:)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 00:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Jacku, przywiązałam się do swojego awatara, tak jak Ty do swojego

Jasne, ze jestem przywiazany, ale dalej nie rozumiem. Czyzby robienie ankiety bylo czynnoscia az tak hanbiaca, ze strach sie do tego przyznac? :)
Cytuj:
(to offtop ,ale zaciekawilo mnie dlaczego to zly wzorzec (to bycie mlodym,wyksztalconym,bogatym,pieknym))

Wzorzec jak wzorzec. Smieszne sa za to wywody, ze mlodzi, wyksztalceni (zwlaszcza z wielkich miast) maja zazwyczaj racje i sa wiecej warci od starych, niewyksztalconych z malych miejscowosci.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 00:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Jezli starzy, niewyksztalceni i z malych miejscowosci nie maja racji- nie przyznamy im jej raczej z "wyrazami wspolczucia"?OO;)
Wiek, pochodzenie nie sa dla mnie zbyt istotne (wyksztalcenie tez nie- za wiele widze i widzialam oslow z dyplomami- teraz zbiore baty- ale ..patrz ankiety(licencjat!!!kto wie moze i magisterka! ;))
Natomiast martyrologia i religia cierpienia i ciaglej walki nie znajda we mnie poplecznika-uwielbiam dramat i romantyzm ale w literaturze i na scenie, nie w polityce
Dlaczego "mlodzi, zgrabni,powabni itd "nie maja racji?bo sa zbyt mlodzi,zgrabni i powabni?OO;)))
slucham z uwaga:))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 01:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Blanca
Cytuj:

ale gdzie ja napisalem ze to zly wzorzec
staram sie byc tak mlodym i pieknym jak tylkko moge :D
to super wzrorzec

gorzej kiedy mlody nie jest mlody, wyksztalcony nie zna rownania prostej, piekny zajety jest fryzura :D
nie mow, ze uwierzylas, że podzial polityczny idzie wzdluz linii mlody i wyksztalcony z wielkiego miasta?
bo to fikcja, te wielkie miasto to zwykle przyjezdny
ta kariera to zwykle akwizytor ery lub cos podobnego
etc etc

nie mow ze wierzysz w te schematy :D

Ostatnio edytowany przez Darnok, 09 Lip 2010, 01:17, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 01:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Otóż owi „młodzi, wykształceni, z dużych miast” w sporej części pochodzą nie z tych miast, ale z małych miasteczek czy wręcz wsi. Są mieszkańcami Warszawy, Poznania czy Gdańska w pierwszym pokoleniu. Tam skończyli studia, po nich złapali pracę, a pochodzenie jest dla nich źródłem nieustającego kompleksu. Jednym ze sposobów jego leczenia jest głosowanie na kandydata „elit”. Mają przykrą świadomość, że sami do nich nie należą, więc zbliżają się do nich przynajmniej w ten sposób. Fakt, że „GW” i niektóre inne media tak silnie i bezustannie podkreślają motyw „młodych, wykształconych, z dużych miast” nie jest przypadkiem. To wbijanie w głów opisywanej tu grupy osób odpowiedniego schematu. To oczywiście motywacja prymitywna i w moim przekonaniu absolutnie nie zasługująca na szacunek.
Podobnie jak lemingi, osoby te nie są w stanie oczywiście w żaden poważniejszy sposób uzasadnić swoich wyborów.

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3565807

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 01:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
o wlasnie cos podobnego doedytowalem :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 01:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Darnok nie napisales- ale w dosyc przejrzysty sposob zasugerowales:)
i wciaz mnie ciekawi jaka to partia?:)
co do cytatu przytaczanego przez Jacka-
ile jeszcze dziesiecioleci bedzie to aktualne? ;)
Wybacz,ale to taki strasznie( o!)-zakompleksiony polsko-polski argument.
Wzedzie,nie tylko w Europie mlodzi,ambitni (czesto "za bardzo") ludzie emigruja do wiekszych miast-to fakt
Nie oznacza to,ze mozna takowych spotkac jedynie w duzych, regionalnych badz krajowych stolicach?;)
Uwazam,ze wbijanie tymze mlodym do glow tego,ze sa jedynie biednymi emigrantami i nic nie znaczacymi przyjezdnymi jest grozniejsze?
Do czego zmierzacie ? do udowodnienia,ze prosty czlowiek bez wyksztalcenia mieszkajacy gdziec daleko (dodam choc nie jest to konieczne -zgorzknialy, bo jego ambicje przekroczyly jego mozliwosci) jest wyrocznia i tzw "prawdziwym patriota?Nie-jest po prostu czlowiekiem nie lepszym ani gorszymp
Darnok - podzial polityczny-jezli juz o tym wspominasz,jak zauwazylam po wyborach jest jasny i przejrzysty jak na Ukrainie, ale nie jest to dla mnie nowym zjawiskiem gdyz polityka rzadzi gospodarka a analizy sa przeprowadzane przez specjalistow,ktorym nie zalezy na wladzy a na zgarnieciu pieniedzy jezeli takowe by sie znalazly(pierwsze tego typu prognozy bazujace na czysto ekonomicznych przeslnkach pamietam sprzed ok10lat-i sie zgadzaja:))
So panowie..jezeli juz jakies polityczne igraszki proponujecie na forum- to badzcie konsekwentni i wyrazcie sie jasno:)i ..bez zelu;))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 07:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
alez chyba jasno sie wyrazilem :D
nie pisalem ani zasugerowalem, ze zle jest byc pieknym etc, aby tak napisac musiałbym na glowe upasc
zasugerowalem natomiast, ze pewna partia sobie przypisuje, ze tacy wlasnie na nia glosuja, w odroznieniu od tych, ktorzy glosuja na przeciwna
roznica tresci chyba wyrazna

co do odpowiedzi wyborcy jakiej partii - to juz jest element popkultury i wielka niesprawiedliwosc czynisz tym, ktorzy nad tym ciezko pracowali, jesli sugerujesz, ze mozna nie wiedziec na kogo piekni etc glosowac moga,

wiec jasno - ja smialem sie z okreslonego stereotypu (moim zdaniem wlasnie falszywego)
co spowodowalo twoja reakcje :)
- uznalas, ze istnienie tego stereotypu jest wazne i trzeba go bronic :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 12:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Rozwijamy oddzielny watek,az milo:p

Darnok- za wazne uznalam raczej fakt,ze Twoja ironia uderza bezposrednio w wyborce jakiejs partii.
Oczywiscie domyslam sie o jakim ugrupowaniu politycznym mowisz-czytalam sporo komentarzy (w takim wlasnie jak zaprezentowana przez Ciebie stylu) na polskich portalach internetowych.Nie widzialam tam nigdy dyskusji- po prostu kazdy palnie jakis tekst i sie cieszy
Mam nadzieje,ze nasze sympatie polityczne nie zdominuja komentarzy na tym forum,moj post mial wlasnie takie przeslanie
Wciaz wole byc mloda,wyksztalcona i bogata- to nas laczy;)))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 13:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
hej
przepraszam ze ciagne
juz nie bede
/me sie ostro krytykuje
ale sprostowac musze - w wyborce jakiejs partii nie uderzyłem
przykro mi Blanca
ale nie da sie zrobić z tekstu:
wolimy byc piekni etc... zupelnie jak wyborca pewnej partii
uderzenia
pewnie, ze puszczam w tym momencie oko do osob znajacych pewne rodzaje argumentacji
ale jesli juz musi to byc uderzenie to jest w pewna kulture i sposob argumentacji
ze ktos tak argumentuje, to juz nie moja wina
zauwaz, nic nie wartosciowalem
byc moze uwazam nawet tak przedstawiana rzeczywistosc za ambrozje

ale nazywac to uderzeniem w wyborce
litosci
chyba, ze ktos uwaza, ze chec bycia pieknym etc. jest czyms nagannym
wowczas mozna mowic, ze w kogos uderzylem

Blanca Carter napisał(a):
Wciaz wole byc mloda,wyksztalcona i bogata- to nas laczy;)))

widzisz, zgoda buduje!
;)

uppps, czyzbym w kogos uderzyl?

i obiecuje juz nic nie pisac na ten temat

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 13:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Darnoook...
No teraz to Ty sie przyczepiles do slowa!;)
Twoja IRONIA uderza- ale moglabym oczywiscie zastapic uderza-dotyka,wolisz?;)
heh czekalam na "zgoda.." dales sie podebrac;)
Poniewaz mowisz,ze nie bedziesz juz ciagnal tematu,ja rowniez zakoncze offtop.
Milego popoludnia:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 13:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
/me jedna reka zatyka usta, druga reka zrywa z ust reke pierwsza, przebiera nogami jakby susiu mu sie chcialo
ale
coz
slowo sie rzeklo
/me wpycha dlon do ust
mmmmmmmmmmmmmmmm

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 14:38 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Niech mi ktoś na PW napisze, o kogo i z jakiej partii chodzi, bo normalnie nie rozumiem teraz Waszej rozmowy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 15:18 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Kochani,

chwilkę mnie nie było i wątek główny zszedł na manowce!

Najpierw Jacek - mam awatara, który ma do spełnienia rolę w dalszych etapach badań, ważne, jest, żeby był anonimowy. Ponieważ moje przywiązanie do awatara, miedzy innymi wynika z czasu, jaki włożyłam w adaptację do środowiska SL, nie chcę go teraz ujawniać. Nie chcę też tworzyć mojego drugiego awatara. Jeśli możesz - powstrzymaj jeszcze przez chwilę ciekawość - dokładnie do stycznia przyszłego roku.
Nie ma żadnego wstydu w badaniu stosunkowo nowej dziedziny nauki (umówmy się, że w Polsce), jaką są wirtualne środowiska i zagadnienia z nią związane.

Jacku, wycinanie kawałków tekstu z kontekstu nieco zmienia ich znaczenie - stąd możemy sobie w ten sposób długo przerzucać argumenty i różne interpretacje. Zabawa jest przednia, tylko czasami można się zgubić w tym, o czym rozmawiamy.

Co do młodych, pięknych i bogatych - to już wszystkich: każdy chce taki być. To odwieczne ludzkie pragnienia. I tyle.

Jeśli chodzi o włączenie w wątek pewnej partii - to myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie przeczytanie dwóch artykułów z Newsweek'a: "Bronek zwycięzca": http://www.newsweek.pl/artykuly/wydanie ... ca,61441,1 i drugi ciekawszy: "W cieniu małej Apokalipsy": http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... sy,61481,1

Jeśli rzeczywiście chcecie poznać wyniki ankiety i dalszych badań - proszę o jej wypełnianie. Nadal mam tylko 5 odpowiedzi :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 15:41 
Dołączenie:
Styczeń 2010
A właściwie ankiet, a nie odpowiedzi, żeby być precyzyjną..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 15:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
brzydale, nie wypelniaja ankiet

mialem nic nie mowic
ale musze :D
ten artykol jest po prostu miodzio
autor uznajacy, ze zapewne tak jak on, glosowali ludzie udani
sfrustrowani i glodni katastrof przeciwnicy glosowali inaczej
jeszcze troche a poglady nie beda potrzebne
policzy sie kogo więcej- frustratow spragnionych katastrof czy ludzi sukcesu, zajmujacych sie doskonaleniem wlasnego zycia
i zaleznie od wyniku liczenia wladze sie odda jednej badz drugiej partii
zamiast wyborow starcza testy psychologiczne
a sadem najwyzszym bedzie komisja psyhiatrow

a Jacek chcial uzasadniania pogladow
poglady nie maja tu nic do rzeczy
albo jestes udany albo nie
zadowolenia i frustracji dowodzic nie trzeba :D

edit
wyczuwam tu rowniez pewien stary smaczek
W ZSRR tez byl taki moment, kiedy niezadowoleni z ojczyzny socjalistycznej byli klasyfikowani jako nienormalni

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Lip 2010, 16:38 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Rozważałam ten artykuł, wnioski mam podobne do Ciebie, Darnok.
W dobie zbierania informacji o użytkownikach Sieci przez Google, odwrócenie sytuacji z artykułu nie wydaje się tak całkiem niemożliwe :-) Wychodzi totalitaryzm w demokracji. Metody tylko bardziej zaawansowane niż u poprzedników.

A może to tylko taka polemika na łamach Newsweeka? ;-) :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lip 2010, 00:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Wypelnilam ankiete...jakas strasznie krotka byla?;p
a juz sie rozmarzylam, odwolalam spotkanie z psychoanalitykiem- bo po co,skoro ankieta?- a tu masz...kilka pytan i nagle koniec- polecam wszystkim!!:) najszybsza ankieta na swiecie:)
Darnok gdzie moge odebrac kobylke cos ja u plota?;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lip 2010, 00:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
alez Blanca,
chcesz frustrata do desperacji doprowadzic?
nie przetrwam straty kobylki....
:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lip 2010, 01:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Myslalam raczej "desperata do frustracji" ;)) no to po co zes ja u plotu zostawil?ach te chlopy...;) zaziebi sie zwierze! albo jaki mysliwy ja ustrzeli?OO

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lip 2010, 14:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Najpierw Jacek - mam awatara, który ma do spełnienia rolę w dalszych etapach badań, ważne, jest, żeby był anonimowy. Ponieważ moje przywiązanie do awatara, miedzy innymi wynika z czasu, jaki włożyłam w adaptację do środowiska SL, nie chcę go teraz ujawniać. Nie chcę też tworzyć mojego drugiego awatara. Jeśli możesz - powstrzymaj jeszcze przez chwilę ciekawość - dokładnie do stycznia przyszłego roku.

No wlasnie ta zagadka mnie meczy i dlatego dręcze ( a przy okazji odgrzewam post, zeby ciagle byl na wierzchu:) Dlaczego avatar ankieter musi byc tajny w badaniach, pierwszy raz sie z tym spotykam! Ale skoro jest to jakis tajny plan i anonimowosc jest niezbedna i nie wynika po prostu z BRAKU avatara - niech bedzie.

Ech, Darnok podkusilo Cie uzyc tego przykladu z mlodymi i wyksztalconymi a teraz mamy polityczna dyskusje! Trzeba bylo napisac 'pensjonariusze zakladow karnych' gdzie wiadoma partia miala ponad 80 procent i bylby spokoj:)
By zakonczyc temat - nie ma co sie fascynowac ta mlodoscia.
Wg amerykanskich naukowcow (albo Platona?) mlody nie moze byc piekny, bo Madrosc i Piekno to jedno, a mlody nie moze byc madry, bo jest mlody i glupi. Nie moze byc tez bogaty - bo niby kiedy mial sie dorobic? Poza tym ma pryszcze i problemy z burza hormonow, blueee.
Jedyne co mlody ma, to pochodzenie z duzego miasta ale tym akurat nie ma co sie chwalic, bo to nie jego zasluga:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Lip 2010, 15:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Jacek napisał(a):
No wlasnie ta zagadka mnie meczy i dlatego dręcze ( a przy okazji odgrzewam post, zeby ciagle byl na wierzchu:) Dlaczego avatar ankieter musi byc tajny w badaniach, pierwszy raz sie z tym spotykam! Ale skoro jest to jakis tajny plan i anonimowosc jest niezbedna i nie wynika po prostu z BRAKU avatara - niech bedzie.

:) Ech Jacku :) Odnoszę wrażenie, że wiesz doskonale o co pytasz... Ale niech stracę ;)

Swego czasu prowadząc własne badania naukowe przekonałem się o tym, że ukryta obserwacja uczestnicząca jest czasem najlepszą z możliwych w pewnych określonych warunkach. Na przykład badając Nowe Ruchy Religijne (mylnie czasem wrzucane do jednego worka z napisem "sekty"), jeśli staniesz na progu i krzykniesz: "Cześć robię badania i będę was obserwował, zachowujcie się normalnie", nie osiągniesz wiarygodnych wniosków na temat wpływu ich oddziaływania na psychikę członków itp. Jeśli to możliwe, czasem warto wmieszać się w tłum i posłużyć obserwacją ukrytą. Minimalizujesz wtedy zewnętrzne zmienne płynące od badacza w kierunku grupy. Podobnie może być w przypadku SL. Pomyśl ile ciekawych danych można uzyskać stojąc na rynku w Bigosie, rozmawiając na Im na koncercie czy w teatrze... Oczywiście taka obserwacja wymaga niesamowitego warsztatu metodologicznego - prawidłowo przygotowanych scheduł itp., aby była cokolwiek warta, ale jest to jak najbardziej do osiągnięcia, choć nie ukrywam, że to byłyby naprawdę kosmicznie trudne i ambitne badania.

Mnie zastanawia coś innego - poinformowanie społeczności o tym, że są w niej prowadzone jakiekolwiek badania spowoduje - przynajmniej u mnie wzrost nieufności w stosunku do awatarów mi mniej lub wcale nie znanych :) A to już ingerencja w środowisko badawcze ;) Mój promotor - skądinąd jeden z najlepszych w tym kraju metodologów jeśli chodzi o badania społeczne coś by mi urwał za taką nieostrożność w badaniach :D

Ankietę oczywiście wypełniłem i proszę o dodanie mnie do listy oczekujących na wyniki.
Trzymam kciuki :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Sty 2011, 23:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
Mam nadzieję Jacku, że wyjaśniłam cele badań.
Dopóki nie skończę badań, niestety nie mogę ujawnić swojego awatara. Przykro mi.

Chętnie ujawnię się po zakończeniu badań - to będzie styczeń 2011.

Mamy dzisiaj 4 stycznia 2011...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2011, 01:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

puellapuella
Ostatnia wizyta: 22 Paź 2010, 22:39

Spełniliśmy zadanie. Ankieta wypełniona. Można o nas więc śmiało zapomnieć :)

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2011, 01:12 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Moze by od tych badaczy jakis zastaw brac?
Chcesz robic ankiete i obiecujesz ze wrocisz z wynikami? Wplac kilkadzisiat k LS - zwrocimy jesli dotrzymasz slowa!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sty 2011, 01:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
Jacek napisał(a):

Wplac kilkadzisiat k LS - zwrocimy jesli dotrzymasz slowa!

z dopiskiem "mozecie nie wracac" :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Sty 2011, 21:38 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Kochani,

w międzyczasie udało mi się przebadać jeszcze stu kilkudziesięciu rezydentów - oprócz Was, którzy wzięliście udział w badaniu, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Wyniki zostały przeze mnie podsumowane, zliczone i zinterpretowane.

Wyniki badania demograficznego rezydentów Second Life są do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy wypełnili ankietę.
Na liście chętnych mam Madelaine i Projekta.
Proszę o kontakt te osoby, które chcą się zapoznać z wynikami: badania.sl@gmail.com
Prześlę je na Wasze adresy mailowe.

Przepraszam za okres milczenia i pozdrawiam wszystkich serdecznie

Puella

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2011, 19:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Puelli ocalila honor badaczy! Odowluje wiec oskarzenia i prosze o wyniki na jacek(wiadomo co)podex.com.pl

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2011, 19:48 
Dołączenie:
Lipiec 2008
No to ja swój też szybko podam: maxjames[dot]chemistry[at]gmail[dot]com

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2011, 21:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
i ja i ja
mxmx5[at]o2.pl

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2011, 10:23 
Dołączenie:
Styczeń 2010
kto jeszcze? proszę o maile :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Sty 2011, 10:55 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
puellapuella napisał(a):
Czyżby sprytny sposób na zdobycie adresów mailowych? xD Ja osobiście poproszę Jacka o kopię wyników. Bardzo nie lubię odbierać spamu ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lut 2011, 11:52 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Zuo napisał(a):
puellapuella napisał(a):
Czyżby sprytny sposób na zdobycie adresów mailowych? xD Ja osobiście poproszę Jacka o kopię wyników. Bardzo nie lubię odbierać spamu ;)

Zuo, absolutnie nie poluję na adresy mailowe :-))

Wyniki rozsyłam osobiście.
Osoby zainteresowane - proszę pisać do mnie: badania.sl@gmail.com
Te osoby, które brały udział w badaniu mają prawo otrzymać wyniki. Ci, którzy już je otrzymali, nie mogą ich rozpowszechniać, ponieważ są objęte prawami autorskimi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lut 2011, 12:07 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
To ja wybieram drogę PW, to chyba nie jest problem? :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2011, 13:48 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Kochani,
badań ciąg dalszy. Badam typy wizerunków w SL.

W związku z tym mam serdeczną prośbę o wypełnienie kwestionariusza, który po opracowaniu będzie włączony do badań.

Link do niego: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... b2Rtb0E6MQ

Serdecznie dziękuję za współpracę.

Wyniki zapowiadają się interesująco,

Pozdrawiam wszystkich na forum

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2011, 13:58 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja wypełniłem formularz. Miałem chwilę czasu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2011, 13:58 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Niedawno otrzymałam PW od puellapuella, która nie przysłała mi oczywiście wyników na PW, ponieważ jak twierdzi, nie chce ich publikować na forum. Jestem blondynką (fakt ciemnoblondynką i na dodatek farbowaną) ale czegoś tu nie rozumiem. Puellapuella poprosiła o innego e-maila, mniej tajnego...
Proponuję rozważenie dalszego udziału w pomysłach pani Puellapuella, bo niby wszystko ok, a coś mi tu przestało grać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 09:47 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Zuo, wysłałam Ci wyniki na PW przed chwilą. Proszę tylko, żeby zostały do Twojej wiadomości i żebyś ich nie rozpowszechniała do czasu, kiedy ukażą się w mojej publikacji. Potem - bardzo proszę - możesz cytować :-)

Niepotrzebnie się zdenerwowałaś, masz prawo dowiedzieć się o wynikach badań, masz także prawo do zachowania prywatności. Przepraszam, jeśli zburzyłam na moment Twoją równowagę. Nie gniewaj się :-)

Mam nadzieję, że wyniki będą dla Ciebie interesujące.
Pozdrawiam i dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie

:-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 09:48 
Dołączenie:
Styczeń 2010
projekt napisał(a):
Ja wypełniłem formularz. Miałem chwilę czasu.

Ślicznie Ci dziękuję :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 11:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Ja rownież wypełniłam ankietę, ale zwracam uwagę na nieadekwatnosc niektórych pytań;
-" Mój avatar jest młodszy niż ja w realnym życiu"-bardzo trudno jest "postarzyc"avatara! W praktyce nie sposób dostać starszych" skinów .
Jedyne jakie widziałam to coś w stylu Scrooge'a ,czy przebrania na Haloween
Zapewne takie istnieją ,jest tez mozliwość stworzenia skorek na zamowienie,niemniej jest to drozsze niz nawet najlepsza gotowa "skorka"

Siła rzeczy,po swiecie Second Life chodza prawie wyłacznie młode avatary ( co zreszta, z reguły się pokrywa z rzeczywistym wiekiem -większosc to osoby w wieku 20-35)

"Gdy mówiac do kogoś wpatruję sie w niego"-
Srednio rozumiem mozliwośc wpatrywania się w kogos w SL .moze chodzi o to czy odwracam avka w jego kierunku?A może stoję bokiem?Albo moze czy wpatruje się w monitor?
Nie bardzo wiadomo...

"Kiedy rozmawiam z kimś interesującym, uśmiecham się i patrzę na niego dłużej niż na innych, koncentruję na nim swoją uwagę."-Wszystko jasne ,ale...jak to ma wyglądać w SL?

Uzywam emotiko-huda?Gesturek ewentualnie? Animacji?
Mam pytanie czy autorka widziala w jaki sposób AVATAR - "usmiecha się i patrzy na kogoś dłużej" wysyłajac powłoczyste spojrzenia spod rzęs firan??

Możliwosci wyrażania emocji poprzez animacje avatarow są zbyt ubogie i praktycznie nie maja większego znaczenia- słusznie ktos użył określenia;SL to jak 3D czat

W praktyce zostają raczej werbalne środki przekazu ,radze jednak Autorce ankiety spędzic troche wiecej czasu w SL i poznać SL od praktycznej strony, a następnie przygotowac SOLDNA i STARANNA ankietę.
Zeby uzyskac sensowną odpowiedz pytanie równiez musi byc sensowne :!: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 12:49 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Dziękuję thekonstancjo za celne spostrzeżenia.
Wezmę je pod uwagę i wykorzystam w tworzeniu ostatecznej wersji narzędzia.
To jest wersja testowa kwestionariusza i część pytań z niego odpadnie.

Masz rację co do ograniczeń interfejsu i wieku rezydentów, niemniej nawet darmowe avatary można zbrzydzić i postarzyć (testowałam), choć niewiele osób to robi (choćby ze względu na swój realny wiek).

Co do wpatrywania się - myślę, że masz rację - stwierdzenie powinno być precyzyjniejsze. Dostałam już podobną uwagę dotyczącą tego pytania.

Dziękuję i pozdrawiam :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 20:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Dzięki, nie mam zamiaru nigdzie ich publikować. I po co było robić taką tajemnicę? Na maila czy PW? co za różnica ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Mar 2011, 21:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Co by nie mowic, puella pulchra est i na razie bezapelacyjnie prowadzi w nieustajacym konkursie na ukladacza ankiet o SL.
Odpowiadajac na jej pytania nie wale z rozpaczy glowa w biurko, ktore przeciez wartosc swoja ma.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Mar 2011, 14:00 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Zuo napisał(a):
Dzięki, nie mam zamiaru nigdzie ich publikować. I po co było robić taką tajemnicę? Na maila czy PW? co za różnica ;)

Dzięki!
Tajemnica zawsze jest fajna ;-)
Cieszę się, że wszystko jest ok :-)

Jacek napisał(a):
Co by nie mowic, puella pulchra est i na razie bezapelacyjnie prowadzi w nieustajacym konkursie na ukladacza ankiet o SL.
Odpowiadajac na jej pytania nie wale z rozpaczy glowa w biurko, ktore przeciez wartosc swoja ma.

Komplementy miła rzecz :-) no i w pięknej łacinie !
No i jeszcze nowy pseudonim, a do tego pierwsza na liście. Jest radość, jest radość! :mrgreen:

Jacku - to podwójna oszczędność ;-) Z tym, że głowa wiele milionów razy cenniejsza :-)

Dzięki!

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 02 Mar 2011, 15:04.
Powód: nabijanie postów
Nie podano
PostWysłany: 14 Kwi 2011, 12:26 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Kochani,

zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w ostatnim etapie moich badań.
Z góry bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas i współpracę :-)

Kwestionariusz znajduje pod adresem:
https://spreadsheets.google.com/viewfor ... E6MA#gid=0

Jeśli macie pytania, uwagi, komentarze - proszę o kontakt na priv.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 22:33 
Dołączenie:
Styczeń 2010
Kochani - przyczyńcie się do rozwoju polskiej nauki! :-)
Wypełniajcie proszę ankietę:

https://spreadsheets.google.com/viewfor ... E6MA#gid=0

Dziękuję!

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso