Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 25 Maj 2010, 12:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Wypełniłam. Z kilkoma pytaniami mialam problem ( jezeli nie spotykam sie z moimi znajomymi z RL face to face tylko gadamy w piżamach wieczorami przez gg to oni zaliczaja sie do reala czy wirtuala? )
Ogolnie ankieta mi sie nie podoba, ale moze jestem poprostu uprzedzona. Nie wiem.

Swoja droga szkoda ze nie ma wsrod nas (nas w domysle zatwardzialych SLowcow ) zadnego studenta socjologii, ktory chcialby napisac o nas prace. Chcialabym zobaczyc tego typu ankiete napisana wlasnie przez osobe wrośnieta i przerosnieta swiatem SL :)

Ostatnio edytowany przez Tahani, 25 Maj 2010, 12:54, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 12:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wypelnie ale tylko po to, zeby sie moc zalozyc. Na forum nikt sie ze mna nie chce juz zakladac, bo przegrywaja, ale moze autorka....?
Napisalas:
Cytuj:
Jeżeli ktoś wyraża chęć poznania końcowych wniosków to bardzo chętnie je udostępnię i prześle na maila.

Ja wyrazam! I zakladam sie, ze ich nie dostane. Wyrazalem przy wszystkich poprzednich ankietach i zawsze bylo tak samo - socjolodzy zdobyli materialy i zapominali o wszystkim.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 13:30 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Jacek napisał(a):
...socjolodzy zdobyli materialy i zapominali o wszystkim.

O wszystkim i wszystkich. Wszystkich tych dzięki którym mają tę pracę taką a nie inną.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 14:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ja o mały włos bym z Socjologii nie napisał recenzji dotyczącej artykułu o Second Life oraz reakcji użytkowników Second Life. Stanęło jednak na normalnym artykule socjologicznym...

Ale jak chcecie mieć coś w miarę poważnego, socjologicznego, w tematyce Second Life, to mogę napisać. Ale pewnie wolicie, bym tego nie robił, hehe

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 14:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Pisz, projekt, pisz! Tylko pokaz potem, nie badz socjolog:)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 14:57 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Ja jestem informatyk, a nie socjolog, ale napisanie chociażby artykułu z dziedziny socjologii nie jest aż tak trudne, że nawet zaczątków takiego artykułu nie dałoby się napisać.

Ale najpierw muszę mieć na to czas, bo mam kilka praz na ten weekend jeszcze do napisania, ale z zupełnie innych dziedzin (socjologię mam już zaliczoną w tym semestrze, jeszcze techniczne i informatyczne przedmioty zostały)

O rany, offtop się tworzy.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 25 Maj 2010, 16:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
projekt napisał(a):
jak chcecie mieć coś w miarę poważnego, socjologicznego, w tematyce Second Life, to mogę napisać.

Chyba jednak wolałabym, żeby coś "w miarę poważnego" z socjologii w SL pisał socjolog. Jeden semestr zaliczony w "szkole" w supermarkecie, przepraszam, w centrum handlowym, jakoś mnie nie przekonuje.
Wychodzę z założenia, że należy zajmować się dziedziną, na której chociaż trochę się zna.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 25 Maj 2010, 18:27 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Od prawie roku zajmuję się tym, na czym się nie znam, ale to z winy kilku instytucji w naszym kraju. A poważni socjologowie na forum SL raczej mało poważnie podchodzą w większości do Second Life i społeczności z nim związanej.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 27 Maj 2010, 21:18 
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Amanda
Witam, przemyślałam wasze wszystkie komentarze na temat mojej ankiety i postanowiłam ją zmienić, mam nadziej że dacie mi jeszcze jedną sznsę. Wzięłam pod uwagę wasze wypowiedzi i przygotowałam nowy zestaw pytań, zmieniłam założenia w swojej pracy i tym razem bardziej skupiam się na tworzeniu i funkcjonowaniu grup społecznych w Second Life. Poniżej link do nowej ankiety

http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/857

link dodałam również na początku tego wątku.

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2010, 21:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Bardzo ladna ankieta i przydatna dla SLowiczow! Gratulacje!
Dodalbym jeszcze jako motyw przylaczania sie do grup - prezenty i promocje.

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 27 Maj 2010, 22:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
:)
Było znacznie prościej. Nie należę do żadnej grupy (poza moją osobistą, na którą mam ustawioną ziemię i rzeczy na niej i grupami komercyjnymi, w których się nie udzielam, korzystam tylko z rozsyłanych prezentów).

Jeden klik i po ankiecie ;)

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 27 Maj 2010, 22:02 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Dziwne. W tej nowej ankiecie w wynikach moich odpowiedzi nie widzę :-|

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso