Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 17:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Miło mi donieść, że Podex Bank nawiązał współpracę z holenderskim bankiem DX Exchange i w jej ramach postanowiliśmy przeprowadzić małe badania polskiego rynku finansowego w SL.
Jest to jedna skromna ankietka, w pełni anonimowa - wypełnienie zajmie wam 30 sekund, a nam bardzo ułatwi pracę. Pomożecie?
Oto link: ANKIETA

Jacek Shuftan ( PODEX) & Ella Borchovski (DX Exchange)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 18:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Wypełniona, i kilka uwag:

2. brakuje opcji „lenię się” ;-)
3. więcej niż 48 miesięcy
4. mniej niż 1 h
5. znam je wszystkie (ze słyszenia choćby), choć nie ze wszystkich korzystałem, i ciężko się zdecydować o intencje pytającego. (wybrałem te które używałem)
8. inne (ja na reklamę)
9. poufne (wybrałem 1 z brzegu), oraz „więcej niż 20000” (a znam takich)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 18:21 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
ankieta jest zafalszowana.. nie ma opcji 9. >20K.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 18:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Takeru M.
Anulka chwalisz sie nam czy żalisz :D? a co jak wydaje ponad 50K miesiecznie O.o? tez nie ma tej opcji :( ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 18:44 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Jako potencjalny klient mam kilka pytan :]
na czym polegac ma ta wspolpraca?
i czy polepszy to jakos jakosc uslug?
czy moze chodzi tylko o wymiane danych statystycznych? :]
czy wspolpraca jest opatrzona odpowienidmi umowami w rl?
kto bedzie odpowiedzialny w razie czegos podex czy dx? :]
i czy dx posiada tez risk api czy bedzie kozystac z podexowego?

tyle :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 18:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Takeru M.
C Nishi lepiej za dużo nie wiedzieć xD Po żyjemy zobaczymy co im z tego wyjdzie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 19:01 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Jak dla mnie pytanie 5 jest dziwne co najmniej. Nie znam tych metod płatności online, a co najwyżej mógłbym się zgodzić iż są to metody pozyskiwania L$.

Metody płatności online: payu, przelewy24, paypale itp. ale nie np.LindenLab (chyba że nie wiem że obsługują rynki finansowe ;p)

Pytanie 6 - patrz pytanie 5 :)

Pytanie 9. Faktycznie coś te liczby do bani ;( a nie lepiej bylo 10-20k a następne powyżej 20k (co pewnie zresztą autor miał na myśli tylko coś mu zapis nie wyszedł za ciekawie).

PS. Czy wyniki ankiety będą w jakiś sposób udostepnione? (no choćby część danych)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2009, 19:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wyjasnie z koniecznosci bardzo ogolnikowo, co jest oczywiste na tym etapie.
Wspolpraca dotyczy na razie jedynie tego badania marketingowego ( nie ja je ukladalem a tylko nieco pomoglem w tluamczeniu, co bylo utrudnione z powodu barier jezykowych)
DX Exchange posiada oczywiscie RISK API, poniewaz znajduje sie na liscie oficjalnych sprzedawcow lindenow: http://wiki.secondlife.com/wiki/L$_Marketplace . Jest to wiadomosc jawna i moge ja podac.
To co wazne:
Podex jest ciagle samodzielna firma i absolutnie nic sie nie zmienia w dotychczasowej jego działalnosci. Kupujecie, sprzedajecie, hadlujecie, przyjaznicie sie lub nienawidzicie Shuftana, tak jak zawsze było:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Lip 2009, 11:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Tahani Petrov
Moim skromnym zdaniem nie-socjologa powinna byc tez odpowiedz ( w pyt 6 ) 'nie kupuje lindenow' jakby nie bylo te osoby tez naleza do reprezentatywnej probki statystycznej ;)
Wypelnilabym ankiete ale co mam wybrac w punkcie 6? :oops:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2009, 17:59 
Dołączenie:
Czerwiec 2009
moim zdaniem ta ankieta ma pokazać ilu ludzi zna daną firmę sprzedającą lindeny, a ile osób kupuje ją "na lewo" anonimowosc o tym świadczy:P
ja kupuję regularnie co tydzien lindeny w PODEX u JACKA SHUFTANA ,najlepszego sprzedawcy i najpewniejszego w Second Life.
Miły człowiek ,ma humory (oczywiscie te pozytywne) więc kupując lindeny nie patrzy się na to ,że wydaje się realne złotówki (i nie jest to spowodowane psychologią Jackową:P)
jak chcecie coś pewnego to tylko do tego człowieka ,nigdzie indziej :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso