Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 13:20 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Aldona Tyran
Witam.
Jestem kolejną magistrantką zwracającą się do Was o pomoc. Chcąc uniknąć nieprzychylnych komentarzy i uzasadnionych pretensji, od razu informuję, że najpierw stałam się członkinią społeczności SL a dopiero później zadecydowałam aby pisać o wirtualnej kulturze. Jest to dla mnie zupełnie nowa rzecz, dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc. (jeszcze miesiąc temu byłam przekonana, ze moja praca będzie traktować o kulturze ludowej. :) SL jednak powalił mnie na kolana i postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym :) Ankieta, o której wypełnienie Was proszę, dotyczy graczy online. Poświęcając jej 5 min spełnicie dobry uczynek – ustrzeżecie mnie przed gniewem promotora. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich życzliwych!!!! (Dziewczyny !!! Bardzo zależy mi na waszych odpowiedziach!)

http://ev-design.pl/ankieta/

z góry wszystkim baaaardzo dziękuję :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 13:51 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Żeby nie było, że tacy źli jesteśmy i pożeramy ankietotwórców 8-), wypełniłam.
Brakowało mi opcji 0h w pytaniu o czas spędzany na grach (są rodzaje gier, w które nie grałam nigdy w życiu), nieprecyzyjne jest też pytanie "ile godzin tygodniowo" w zestawieniu z możliwością wybrania do 24h.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 09:37 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
nick w SL: Aligatorek Furse
Bardzo chetnie bym wypelnil ale nie jestem dziewczyna. A moze jestem... :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 11:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Mimo, iz kobieta nie jestem chcialem pomoc.... Niestety okazalo sie, ze --> "cannot display the webpage". Cos sie jej stalo i sie niewyswietla :-(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 11:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Po kliknięciu w link do mam "Błąd wczytywania strony - nie odnaleziono adresu" . Coś krótki był żywot tej ankiety .

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 11:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Zadzialalo... Po pewnym czasie ankieta odzyla

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2009, 09:07 
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Aldona Tyran
Dziękuję wszystkim życzliwym za ustrzeżenie mnie przed gniewem promotora. :) Madeleaine - słuszne uwagi...już ingerowałam w ankietkę celem wniesienia poprawek... teraz jest już ok :) Aligatorku i Woodpakerze... Ankieta jest kierowana do wszystkich...Fakt, może apel był troszkę nieprecyzyjny,...(już tez zmieniłam) Chdzoiło mi o zmobilizowanie pań do bardziej tłumnego udziału, gdyż z tego, co zdążyłam się zorientować panowie zwykle są bardziej chętni do wypełniania ankiet....(jestem początkującą ankieterką więc błędy miały prawo się wkraść... )hm...tak czy siak wielkie dzięki dla wszystkich:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2009, 14:28 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
człowiek uczy się na błedach, zatem jeżeli jesteś początkująca w ankietach, to miałaś tutaj możliwość sprawdzenia się i skoro poprawiasz błedy oznacza to, iż się uczysz. JA neistety nie miałem czasu na wypełnienie tej ankiety, ale może kiedyś znajdę.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso