Odpowiedz

Co sądzisz na temat rozrostu Polskiej Republiki
1. nowe miasta powinny móc swobodnie dołączać się do granic Polskiej Republiki, bez żadnych zobowiązań i uwarunkowań 24%  24%  [18]
2. nowe miasta powinny móc dołączyć swoje wyspy do granic Polskiej Republiki, ale po wcześniejszych ustaleniach i pod warunkiem płacenia podatków na rzecz PR 35%  35%  [26]
3. Polska Republika jest suwerenną i niezależną wyspą i taką powinna pozostać. Żadnego dołączania się do granic wyspy!! 3%  3%  [2]
4. to Królowa jest ownerem wyspy i od jej opinii wyłacznie powinno zależeć kto, jak i dlaczego ma prawo dołączenia do granic a kto nie 15%  15%  [11]
5. nie interesuje mnie ta problematyka 16%  16%  [12]
6. każde nowe miasto osłabi Polską Republikę... powinni tego zabronić 8%  8%  [6]
Razem głosów : 75
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 08:16 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
Jak widać w dziale nowości Obywatele Polskiej Republiki zakasali rękawy i planują powstawanie nowych polskich miast.
W związku z zaistniałą sytuacją pytaie o opinie społeczeństwa na temat rozwoju Republiki wyrażone w tej ankiecie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 20:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Brakuje punktu... "A po cholere nowe miasto?"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 21:01 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
w delikatniejszym brzmieniu zawarte w wariancie 6 ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 21:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
I tak tez zaglosowalem. Ale mimo wszystko tego punktu mi brakuje :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Paź 2008, 14:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Nie, nie , nie. Moja plaże zepsuje land obok :> ja chce mieć ocean. Jestem na nie! ;p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Paź 2008, 14:53 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Aby nie pisać 2 razy tego samego w tematach o Szczecinie i Bydgoszczy, napiszę tutaj ,a włąściwie zadam pytanie.

Czy pomysłodawcy tych projektów skontaktowali się z Uzi in-world? Chyba powinno się rozmowy od tego zacząć. Jeżeli poważnie myslą o tych projektach, to lepiej, aby to zrobili jeszcze dzisiaj, bo potem może sie okazać, że pomysł nie wypali.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso