Odpowiedz

Jakie osobowości przezentują twoje avatary?
Moj alt prezentuje calkiem odmienna osobowosc niz pierwszy avatar 9%  9%  [4]
Moj alt prezentuje taka sama osobowosc jak pierwszy avatar 6%  6%  [3]
Moje awatary w SL sa zgodne z moja osobowoscia w RL 21%  21%  [10]
Moje awatary w SL calkiem odmienne z moja osobowoscia w RL 4%  4%  [2]
nie mam alta, ale first prezentuje taka sama osobowosc jak ja w RL 40%  40%  [19]
nie mam alta, ale first prezentuje odmienna osobowosc jak ja w RL 19%  19%  [9]
Razem głosów : 47
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 11:44 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Zauwazylem ostatnio ze wiele ludzi ktorych znam w sl ma alty, nawet ci z forum (nie bede wskazywal palcem) :D Sam nie mam alta bo nie mam takiej potrzeby , ale ciekawi mnie czy osoby z altem prezentuja na alcie odmienna osobowosc i jak ewentualnie ona sie ma do osobowosci z RL . Stad ta ankieta , poprostu ciekawi mnie :) i moze sie przyda nastepnemu przyszlemu socjologowi.

Byc moze sa osoby ktorzy na normalnym avatarze sa biznesmenami z dochodowym interesem a na alcie wysadzaja bombe atomowa w centrum poznania :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 12:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
Zaraz wywołam burze i oburzenie, ale uważam iż alt w sl to przejaw sl-owej schizofrenii

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 12:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
My, SL-owcy uważamy, że "dziwne" jest posiadanie alta w SL
a czy ktoś próbował wytłumaczyć czystej krwi RL-owcowi że prowadzi drugie życie w SL ..
..powodzenia...
taki, to dopiero zrobi minę :!:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 12:49 
Dołączenie:
Sierpień 2007
ja nigdy nie powiem ze prowadze w SL drugie zycie , bo ciezko to nazwac zyciem - wedlug moich kategori, ale mysle ze inni mysla podobnie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 13:34 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
nooooooo, może się i zagalopowałam z tym drugim życiem ...
racja ...ale znam takich to tak właśnie myślą i to do tego stopnia że ich RL rozwala się :-/

ale przecież: w SL mam pracę, dom i inne takie .. zupełnie jak w RL...czy to nie namiastka życia ???????

Ostatnio edytowany przez Margolcia, 30 Maj 2008, 14:07, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Maj 2008, 13:58 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Większość altów to boty a nie jakieś tam drugie życie w drugim życiu, sexcesy czy testowanie skryptów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Maj 2008, 10:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Linka Demina
Alty najczęściej do czegoś służą..
Np:spaming, testowanie, campowanie, druga praca itd.
Gorzej jeśli są używane do czegoś zupełnie innego, kontrolowania znajomych , kochanków, dodatkowych przygód, siania sytuacji "extremalnych" itd. Wtedy alty powinny być zabijane :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2008, 11:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Linek, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Byłam "sprawdzana" za pomocą alta. I tak sobie myślę, że takie sprawdzanie czyjejś lojalności czy wierności, powoduje li i jedynie całkowitą utratę zaufania do "sprawdzacza".

Beyonce, to lekka przesada :) Kiedy potrzebuję spokoju, żeby pobudować, potestować, poszukać czegoś, popracować, loguję się na alta. To schizofrenia? Trzymanie backupu niektórych przedmiotów z inventory też?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2008, 19:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Matiexe Bialyk
Alty moga tez byc uzywane w razie np. bana na jakies miejsce ktore sie chce odwiedzic... lub ewentualnie zrobic troche zamieszania :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Cze 2008, 20:59 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
mati.exe napisał(a):
Alty moga tez byc uzywane w razie np. bana na jakies miejsce ktore sie chce odwiedzic... lub ewentualnie zrobic troche zamieszania :-P

Tak z czystej ciekawosci.. po co odwiedzac miejsca w ktorych tak dopitnie dano nam do zrozumienia ze nie jestesmy tam mile widziani. A po wtore.. po co i dlaczego robic zamieszanie ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Lip 2008, 12:07 
Dołączenie:
Czerwiec 2008
Alt - temat rzeka...generalnie zaiste Morri masz racje - sprawdzanie wiernosci za pomoca alta - karygodne; schizofrenia? e tam...bardziej rozdwojenie jazni Bey:) a ja znam takich, ktorzy alty wykorzystuja do glosowania na siebie w contestach....

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 17:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Clark Danitz
alt jest dobry do trzymania kasy...
i rzeczy ma których najbardziej Ci zależy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Wrz 2009, 18:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Cóż, posiadam alta, albo raczej alt posiada mnie, to konto założyłam, żeby przetestować dlaczego nie mogę wczytywać tekstur do SL (wtedy dziwnym zbiegiem okoliczności nie mogłam) kilka dni po założeniu pierwszego konta. Pierwsze konto jakoś mi się pewnego dnia znudziło, a nawet było już chancelled ;) Ale wykupiłam je ponownie (10$ wtedy z czystego sentymentu). Oba avatary mają tą samą osobowość, moją i tą samą historię, również moją. Nie wszyscy muszą wiedzieć kim jest mój pierwszy avatar, ale wiedzą to osoby na których mi zależy/zależało.
Dlaczego zaczęłam grać na drugim koncie? Otóż chciałam kogoś poznać, kogoś kto był bardzo do mnie zrażony, a ja zastanawiałam się, czy mam rację, czy się fatalnie mylę. Myliłam się, a ta osoba dowiedziała się jakie jest moje pierwsze konto, miałam zamiar powiedzieć jej od początku, taki był zamysł, chciałam się przekonać jak ta właśnie osoba zareaguje, jeśli spotkaliśmy się jeszcze w innych okolicznościach, poznamy się lepiej, porozmawiamy. Ta osoba mogła mnie też poznać z tej drugiej strony, tej lepszej. To była chęć naprawienia błędu - tak popełniłam błąd, źle oceniając tą osobę, udało mi się ten błąd naprawić i cieszę się, że tak się stało :)
Moje pierwsze konto nie jest nikim znanym, więc proszę nie spekulować :) Dlaczego już nie gram na nim? Ten avatar kosztował mnie dużo więcej czasu, pracy i ...no cóż lindenów ;) Więc na tym właśnie zostałam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso