Odpowiedz

czy podoba ci sie second life.
tak,bardzo 60%  60%  [49]
tak 26%  26%  [21]
nie 5%  5%  [4]
srednio 6%  6%  [5]
nie mam zdania 2%  2%  [2]
Razem głosów : 81
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Mar 2007, 21:56 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: mormir slade
Czy podoba ci sie second life ???
bo mi sie podoba a nawet bardzo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 10:35 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Bartlomiej Kurka
Mi sie podoba.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 12:42 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: mormir slade
mi tez sie podoba , bo jak by mi się nie podobało to bym nie pisal na tym forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 14:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Mistrzo Sands
mi się podoba, ale wkurzajace jest ładowanie świata podczas gry... (ściaga z internetu, zamiast brać z dysku)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 16:13 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Bazyl Munro
Heh, przecierz inaczej nie jest to mozliwe.

Co chwile ktos cos robi nowego, zmienia przedmioty, swiat.....jakim cudem na hdd mialyby sie nagle znajdowac o tym dane? Musza zostac sciagniete...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 19:15 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Maurycy Allen
jedynym wyjsciem byloby najpierw porownywanie danych na dysku i danych na serwerze ; potem sciaganie ewentualnie rozniacych sie...
ale to by zalezalo i tak od sytuacji,.bo w niektorych mogloby to pomoc; w innych wydluzyc....
Chociaz akurat teren moglby byc ladowany z dysku.
W kazdym razie, nie ulega watpliwosci, ze Lindeny powinni popracowac nad szybszymi rozwiazaniami ; p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2007, 20:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Bazyl Munro
Uruchomic serwery w europie i juz. Jedyne wyjscie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Maj 2007, 20:00 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Pitersonn
Mnie się bardzo podoba tylko jest dość duże opóźnienie ruchu. tzn. jak wcisnę w prawo to muszę chwilę czekać aż się tam ruszy. WNERWIAJĄCE!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Maj 2007, 06:40 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Lukasz Tatham
Takie ściąganie na dysk ma dwie poważne wady:

1. Dyski musiałyby być większe niż w nasa
2. Szybko by sie znalazł sposób na przewalanie potencjalnym ofiarom spreparowanych przedmiotów na dysk, albo jakiegoś innego syfu.

Wiec takie rozwiazanie jak jest, w miare dobre, bezpieczniejsze mimo, ze mi chodzi SL momentami, ze szkoda gadac. Lagi spowodowane są tłumem, wiec przewalanie na dysk obiektow i tekstur tez by nie wiele pomoglo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Cze 2007, 11:35 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Mi sie podoba (bardzo, bardzo, bardzo ;-) )

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Lip 2007, 19:41 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Maciek Broek
mi sie podoba na 6+

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lip 2007, 11:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Krist Whitfield
Mi też się podoba, mimo, że czasami wkurza (płynność gry, zawieszanie kompa). Najbardziej mnie przyciągnęła do SL możliwość realizacji własnych pomysłów przez tworzenie przedmiotów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lip 2007, 11:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Sylwia Bonetto
Secondlife jest SUPER!!! :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2007, 19:19 
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Krzysztof Babii
Mi się też podoba, ale czasem denerwuje mnie ładowanie tereny.... ale aż tak źle nie jest

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lip 2007, 13:14 
Dołączenie:
Lipiec 2007
Mi się podoba bardzo ;).Co prawda do zaludnionych miejsc chodzić nie mogę ale to być może niedługo.A gra jest extra.Strasznie dużo możliwości ;).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2007, 15:15 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Gra świetna, jednakże pełna słabości. Wadą jest trzymanie wszystkiego na centralnych serwerach Linden Labu. Gdyby wykorzystać możliwości sieci P2P z gry mogłoby korzystać nawet 10x więcej osób na raz, serwery zamiast w posiadaniu lindena byłyby w prywatnych rękach firm i osób trzecich a linden zajmowałby się tylko walutą, teleportacją i przydzielaniem miejsca serwerom na mapie. Tym czym zajmuje się organizacja zarządzająca domenami i DNS-em porównując analogicznie do WWW.
Nie byłby też potrzebny serwer przedmiotów gdyż mogłyby one być trzymane na dyskach graczy w postaci bazy danych. Warunkiem z korzystania na innym komputerze byłby jednak backup takiej bazy i przeniesienie. Uchroniłoby to jednak od powszechnego lagu i bolączek z tym związanych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2007, 15:36 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Ireneusz Dagger
Mi jak narazie gra tak srednio sie podoba, niezdazylem jeszcze jej dobrze poznac, bo mam straszny ping(opoznienie), ogolnie mam slaby internet/komputer ;P Tak ze powoli sie osfajam ze wszystkim.

Pozdrawaim.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2007, 15:46 
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Mallory Beresford
jestem maniaczka Second Life! poznalam tam najcudowniejszych przyjaciol jakich mozna sobie wyobrazic i to z calego swiata.. SL zaczyna powaznie ingerowac w moje RL, ale szczerze mowiac nie mam absolutnie nic przeciwko temu..
PS lagi mozna przetrzymac, nie zawsze jest tak zle... zreszta u mnie w ogole chyba wyjatkowo dobrze wszystko chodzi ^^

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2007, 19:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
nick w SL: Naughty Furse
Jak na razie SL podoba mi się. Jeśli za jakiś czas zwiększy się płynność, to nie będzie już co poprawiać. Zresztą jak widzę, wszyscy na to samo narzekają i nic się w najbliższym czasie poprawić nie da. A obiektów wciąż przybywa;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Paź 2007, 19:22 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
dopiero kupiłam lepszy komp i na nim ta gra powinna mi dobrze chodzić więc sprawdze ^^ ale jak grałam na poprzednim mimo że wolniej chodziło to i tk mi sie podobała :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Mar 2008, 15:19 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: Christoff Maruti
Bardzo mi się SL podoba. Jest to idealna platforma dla studentów ekonomii do trenowania prowadzenia biznesu. Także dla innych osób i grup możliwości jakie daje SL są wielkie. Czytałem w jednym artykule o sesjach organizowanych dla introwertyków właśnie w tym świecie. Podobno efekty takiej terapii są dużo lepsze niż sucha teoria w rl i stanowią pierwszy (ważny) krok do nawiązywania prawdziwych kontaktów w pierwszym życiu.

Jednym z najważniejszych plusów SL, jest wg mnie całkowity brak ograniczeń - w jednej chwili można być samurajem ze średniowiecznej Japonii, a chwilę później jednym z ocalałych rozbitków lotu Oceanic 815 (serial "Lost"), by zakończyć dzień pijąc wirtualne mojito w wirtualnym klubie razem z przyjaciółmi. Po prostu bajka... 8-)

Pozdrawiam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Mar 2008, 17:36 
Dołączenie:
Grudzień 2007
Mi się podoba. Tylko są duże wymagania w grafice jak się chce żeby wszystko chodziło jak trzeba

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Mar 2008, 09:23 
Dołączenie:
Marzec 2008
Jak najbardziej mi sie podoba.Wciagajace :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 19:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2008
nick w SL: Meg Jehangir
Jak chodzi o mnie, to mi się SL bardzo podoba :-)
Zastanawiałam się, czy kiedyś i kiedy mi się SL znudzi, ale jak narazie na pewno nie :-D

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso