Odpowiedz

Dlaczego wybraliście akurat second life a nie np.Entropia Universe
ta gra mi się bardzo podoba 33%  33%  [32]
ma wieksze mozliwosci niz inne gry 30%  30%  [29]
sam niewiem 14%  14%  [13]
poprostu mozna tu najlepiej zarobic(zareklamowac sie) 9%  9%  [9]
nudzi mi sie 7%  7%  [7]
inne(najlepiej na forum napisac po co, ale nie trzeba) 6%  6%  [6]
Razem głosów : 96
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2007, 20:40 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: mormir slade
dlaczego akurat gracie w second life, a nie w coś innego ???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2007, 21:25 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Dałem 'inne' - ja dla mnie to dwie, całkowicie różniące się 'gry', przy czym do Entropii określenie 'gra' bardziej pasuje.
Z relacji świadków jak i samego mnie, Entropia ustawiona jest tak, że w 90% plowąć/poszukiwań minerałow itp itd wychodzi się na - i trzeba dokupić sobie kasy za dolarki.
W SL jest całkiem inaczej - są freebiesy (niby złe dla mnie jako osoby chcącej coś sprzedać, ale co tam, wymagający klient woli zapłacić bo przewąznie dostanie wtedy coś lepszej jakości niż darmowe przedmioty), camping itp itd - więcj możliwości na rozkręcenie się. W EU początek bez wpłacenia kasy jest okropny... ale za to bardziej podobna mi się EO jeśli chodzi o 'rozrywkę' :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Paź 2007, 23:06 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Te programy można chyba jedynie porównać na płaszczyźnie tej że to multiplayer... I chyba to wszystko jeśli chodzi o podobieństwa. EU jest grą podobną do wielkiego kasyna, w którym gracz zawsze przegrywa (musi słono płacić by się bawić) udającą całkiem coś innego (grę crpg)
A znów SL jest światem w którym to „gracze” kreują swoją i otocznia rzeczywistość, mimo że wirtualną.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Paź 2007, 16:00 
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: mormir slade
Jak chcecie mozecie tu podawac inne gry np.tibia jest o 1000 razy gorsza od second life.
To byl tylko przyklad i co złego to nie ja :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Mar 2008, 22:03 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: NekoKay
Dla czego czego tu jestem? Bo SL daje mi mozliwosc zapoznania sie z grafika, daje mi mozliwosc poznania sensu(albo teori albo zalozen) programowania, do tego moge to polaczyc i to bedzie dzialac. Dla czego nie wezme sobie blendera czy innych programow tego typu? Dla czego nie ucze sie programowania w C?
Powod jest prosty: wszystkie specjalistyczne programy/jezyki potrzebuja sporo wiedzy zeby zrobic cos, ze to tak nazwe maja skomplikowany interfejs. W SL jest prosty interfejs prosty jezyk co z kolei ogranicza jednak mozna tu zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi. Pozniej kiedy sie usiadzie do C bedzie sie posiadac jakas ogolna wiedze na temat programowania, tak samo z grafika. Ale jak chce sobie zrobic domek to po jaki kij mam sie uczyc blendera C i kto wie czego jeszcze jak moge sobie zrobic to prosto w sl?

NIe chodzi tu o jakies zyski czy cos tu chodzi o pasje tworzenia o to ze lubie jak cos dziala jest interaktywne i mam do tego jakis talent :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Mar 2008, 09:41 
Dołączenie:
Marzec 2008
Przede wszystkim Second Life to nie jest gra tylko wirtualny swiat. Przebywam w nim zeby poznac kogos, zarobic na tym, dla zabawy :) jak narazie u mnie to jest prawie najlepszy wirtualny swiat w moim zyciu, narazie na pierwszym miejscu to Silkroad Online ^^

Ostatnio edytowany przez Gokus1452, 31 Mar 2008, 14:09, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Mar 2008, 15:41 
Dołączenie:
Marzec 2008
nick w SL: NekoKay
Gokus1452 napisał(a):
Przede wszystkim Second Life to nie jest gra tylko wirtualny swiat. Przebywam w nim zeby poznac kogos, zarobic na tym, dla zabawy :) jak narazie u mnie to jest prawie najlepsza gra w moim zyciu, narazie na pierwszym miejscu to Silkroad Online ^^

To nie jest żaden argument, gra i świat wirtualny się nie wykluczają. A jeśli uważasz że SL nie jest grą to dla czego w kolejnym zdaniu piszesz że jest dla Ciebie prawie najlepszą grą? Troszkę to nie logiczne a dyskusja na temat czy SL jest grą znajduje się TU.

Pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Mar 2008, 14:11 
Dołączenie:
Marzec 2008
Sorry, przyzwyczajenie ^.-

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2008, 19:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Właściwie nie wiem. Z Entropią nie miałam nigdy doczynienia. Moi znajomi tez nie,a z SL tak i to od nich dowiedzialam sie jak w to się bawić.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso