Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2007, 19:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Ayumi Cassini
Drodzy forumowicze... Piszę aktualnie pracę magisterską na temat możliwości biznesowych jakie Second Life oferuje firmom RL. Chciałabym zbadać, jak użytkownicy Second Life postrzegają firmy/marki w SL. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany wypełnieniem takiej ankiety, proszę o podanie maila lub kontakt na PW. Jeśli ktoś preferuje wypełnienie ankiety w Second Life, mogę wysłać notecard - w tym wypadku proszę o podanie nicka w SL.

Będę również wdzięczna za przesłanie tej ankiety dalej, wraz z instrukcją odesłania do mnie. Ankietę przygotowałam w wersji polskiej oraz w wersji angielskiej, więc jeśli ktoś chciałby przekazać ankietę osobom spoza Polski, mogę udostępnić wersję angielską.

Jeśli ktoś z forumowiczów byłby gotowy umieścić ankietę na swoim landzie, również proszę o kontakt. I z góry dziękuję wszystkim za pomoc :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2007, 19:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2007
Poprosze notecard

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2007, 18:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Nikt więcej nie chce pomóc? :-D Nie bójcie się, ta ankieta nie jest straszna ;-) Pytania dotyczą Waszych odczuć odnośnie realnych firm, które posiadają siedziby w SL. Co nie oznacza, że musicie znać wszystkie te firmy. Wystarczy, że znacie minimum jedną firmę, która "weszła" do SL i spokojnie będziecie mogli wypełnić ankietę. Liczę na Was :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Paź 2007, 19:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Wyslij mi na maila:) Znajdziesz go w moim :) profiluAlbo daj notecarda
Jak Ci wygodniej

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2007, 08:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ja też chętnie wypełnię...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Paź 2007, 10:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
Duże dzięki wszystkim, którzy się zgłosili. Jakby jeszcze ktoś chciał, to śmiało, bo cały czas mam jeszcze za mało ankiet ;-)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso