Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2016, 21:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
Witam, otóż mam denerwujący problem powinno być lepiej a nie jest :P Zmieniłam kartę grficzną z gtx 560Ti na 970, Firestorm domyślnie ustawił się na pomiędzy High and Ultra, i zamiast upajać śię 'nowym' wyglądem SL gryż stara 560Ti dawała świetnie radę ale na medium tylko bez cieni itp, borykam się ze znikającym meszem po teleportacji buty,włosy, głowa są niewidoczne, są one założone zdjęcie i ponowne nałożenie rozwiązuje problem, tak wiem że mesh body miało/ma tendencję do poof po teleporcie and takie cuda mi się nie zdażały na gtx560ti zeby ciuchy znikały, również nie zdarzało się na laptopie z gtx 540m. Również końce włosów, sznurowania w ubraniach wyglądają na strasznie mocno wyostrzone.. więc siedzę od dwóch dni próbując różnych ustawień grafiki i nie mam już pomysłu jak to rozwiązać. ustawienia medium identyczne z tymi które miałam na starej karcie robią dokładnie to samo, włosy, buty znikaja po tp albo są niedobrze zrenderowane efekt 'pogneicionego'meshu.
może macie jakieś rady jak to rozwiązac bo sądzę że ja coś przegapiam skoro na innych kartach było wszysyko ok, przeinstalowałam nawet FS na kompletnie czysto i nic.

381

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Mar 2016, 07:02 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Wyczyść Cache klienta SL, zaktualizuj sterowniki do najnowszych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Mar 2016, 22:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2012
dzięki teraz wszystko jest ok, również zmiana w ustawieniach 3d karty na jakośc a nie wydajność poprawiła wygląd meshy dzięki za radę z cache :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso