Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 02 Sie 2015, 15:24 
Dołączenie:
Sierpień 2015
Witam,jako że chciałem spróbować swoich sił w grze Second life zarejestrowałem się,pobrałem ten program. Odrazu na start wyskakuje takie okienko:
Następujące wtyczki mediów nie działają:
media_plugin_webkit
Zainstaluj proszę wtyczki ponownie lub skontaktuj się z dostawcą jeśli nadal problem będzie występował.
Zajrzałem do folderu llplugin i tam tak naprawde ten plik się znajduje,ma on 770 kb.Mimo,że zamykając to okno da się wejść do gry (w jakiś sposób,nie wiem jaki pominąłem tą tabelkę czy się zgadzam na te warunki całe,ponieważ te warunki także sie nie wczytują),to już w grze widzę tylko swój nick i mase błędów (z 10 sekund musiałem klikać w ,,zamknij"),mogę się poruszać lecz cały świat jest na czarno.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Sie 2015, 11:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
A jakiego klienta pobrałes second life

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Sie 2015, 22:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Spróbuj tego klienta http://www.firestormviewer.org/downloads/ . Jeśli komputer spełnia wymagania to powinno działać.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso