Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Lis 2013, 18:06 
Dołączenie:
Listopad 2013
Znowu mam problem...
W trakcie przymierzania fryzur, postanowiłam pozbyć się przeszkadzającego mi owłosienia na głowie Avatarki(własnoręcznie przeze mnie zrobionego przy pomocy dostępnych opcji).
W związku z tym maksymalnie wyzerowałam wszystkie parametry tyczące się włosów.
Zapisałam zmianę i...
Owszem, zgodnie z oczekiwaniami, głowa była łysa, natomiast skin przybrał kolor niczym dojrzała marchewka, zaś brwi przypominały swoim wyglądem kreski namalowane w Paintcie na najgrubszej końcówce pisaka Wróciłam się wiec do edytora, zmieniłam brwi, zapisałam zmiany, ale to nic nie dało...
Przy powtórnej inspekcji odkryłam, że przy wewnętrznych kącikach oczu widoczne są szarawe wgłębienia, , a z warg zniknął pigment, w efekcie czego miały identyczny odcień, co cała skóra.
Przy próbie wybarwienia warg okazuje się, że jedyny koloryt, jaki mogę uzyskać, to stalowo szary, ewentualnie smoliście czarny
,natomiast cienie w okolicach oczu przybierają barwę mlecznobiałą... :shock:
Co na to poradzić?(Nie chciałabym kasować konta...)
Nie chcę, żeby twarz avatara wyglądała w taki sposób- dodając do tego nienaturalnie wykrzywione kąciki ust, może z powodzeniem robić za antyczną maskę tragiczną lub pierwotny stan rekonstrukcyjny odlewu twarzoczaszki załamanego człowieka pierwotnego...

Ostatnio edytowany przez Dziewczyna5, 16 Lis 2013, 11:03, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lis 2013, 20:12 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Próbowałaś zmienić skin?
Jakieś domyślne są w zestawie startowym, można też dostać darmowe w sklepach ze skinami (zajrzyj na mojego bloga - adres w stopce - i znajdź adres sklepu Al Vulo; po zapisaniu się do grupy można wziąć co miesiąc jedną niebrzydką skórkę).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lis 2013, 21:03 
Dołączenie:
Listopad 2013
Przed tym dziwacznym wydarzeniem-nie...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Lis 2013, 22:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Nie rozumiem dlaczego po prostu nie zdjelas wlosow??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Lis 2013, 06:17 
Dołączenie:
Listopad 2013
Ano dlatego, że nie była to kupiona fryzura, tylko ta wyrastająca mojej avatarce z łepetyny :mrgreen: .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2013, 22:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Aaaa to wiec nie byly "prawdziwe" wlosy ,to zostaje zmiana skina i rekonstrukcja :-o

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lis 2013, 11:24 
Dołączenie:
Listopad 2013
Nic dodać, nic ująć. :-> Dziękuję.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso