Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Sie 2013, 10:47 
Dołączenie:
Sierpień 2013
Mój sprzęt
gigabyte p55-ud3
i5 750
4 giga ramu
windows 7 64
wszystkie poprawki i nowe sterowniki
kaspersky internet security
Po paru sekundach bycia na regionie wywala mnie do pulpitu i robi loga. Zainstalowałem SL po 2 tygodniach od postawienia systemu. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Przeinstalowałem sl i to samo, tak jak na innych kontach. W logu coś takiego sie pojawia:
2013-08-16T07:29:42Z WARNING: ll_apr_warn_status: APR: Nie można odnaleźć określonego pliku.
2013-08-16T07:29:42Z WARNING: LLAPRFile::remove: Attempting to remove filename: C:\Users\nazwa konta\AppData\Roaming\SecondLife\logs\SecondLife.exec_marker. Dać jeszcze coś?. Bo już nie mam siły...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Sie 2013, 11:11 
Dołączenie:
Sierpień 2013
Możesz spróbować innego viewera i daj znać czy działa. Polecam Firestorma i Singularity
A kartę graficzna jaką masz?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Sie 2013, 11:21 
Dołączenie:
Sierpień 2013
Radeon 5750. spróbuje znaleźć te programy - nawet nie wiedziałem, że są inne.
Edit: ten singularity działa, spróbuje jeszcze ten pierwszy. Dziwne, ze oryginalny powoduje problemy:/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Sie 2013, 11:53 
Dołączenie:
Sierpień 2013
Viewer dobierz sobie jaki chcesz. Jeżeli lubisz kamerę tpp z barku to polecam Nirans Viewer

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso