Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2013, 13:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2010
nick w SL: Honey Farigoule
Mam dość nietypowy problem , otóż viewer nie widzi mojego sklepu na marketplace , nie mogę przenosić za jego pomocą rzeczy na marketplace , bo okienko "Merchant outbox" wyglada tak jakbym tego sklepu nie miała i sugeruje mi że jeśli chce sprzedawać rzeczy muszę założyć konto na marketplace , tutaj właśnie jest problem bo ja już to konto mam ... Miał ktoś może podobną sytuację , bądź wie czy jest możliwość usunięcia starego sklepu i założenia nowego , lub ma jakieś inne rozwiązanie ? :) Bo ja zaraz zwariuję od tego wszystkiego . Dodam że nie działa mi to i na zwykłym viewerze , na Catznipie i na Firestormie , więc to nie wina przeglądarki , dla testu założyłam nowe konto na second life , żeby zobaczyć czy jak założę sklep na innym koncie to będzie działać ...i działało . Tylko na tym koncie mam problem .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lip 2013, 22:50 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
http://wiki.phoenixviewer.com/direct_delivery_faq

Cytuj:
If you get an error saying that you need to set up a Marketplace store, but you already have one, try logging out of the Marketplace website, and then logging back in. Some have found that they also need to make some change to their marketplace store to be able to get the Outbox working.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso