Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2013, 11:13 
Dołączenie:
Luty 2013
Cześć. Jestem trochę zawiedziony, bo cierpie na brak lindenów, a to za sprawą bylejakości mojej karty VISY. Otóż w czym tkwi problem. Mojej karty nie da się zweryfikować w pay palu, a więc nie mogę mieć L$. W jakich bankach działa wam przelewanie kasy do gry poprzez pay pal?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2013, 13:44 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Np. ja mam konto w Inteligo i nie korzystałem z Pay Pal ani razu, a L$ mogę sobie spokojnie kupować i sprzedawać (karta debetowa Visa Electron)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2013, 15:27 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Nie musisz podpinać karty debetowej / kredytowej, możesz spróbować podpiąć sam rachunek bankowy - ja tak właśnie mam i nie odnotowuję problemów z PayPalem. Inna sprawa, że moją kartę VISA (debetówka nieelectronova) akceptuje nawet Amazon US bez mrugnięcia okiem. ~

Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Cze 2013, 19:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wydaje mi sie, ze jesli do PayPal'a nie jest podlaczona zadna karta to zakup LSow na LindeXie nie bedzie mozliwy. Weryfikacja kontem bankowym chyba nie wystarczy.
W tej sytuacji pozostaja odsprzedawcy - ich liste znajdziesz np TUTAJ
Prawie kazdy akceptuje PayPal i prawie zaden nie wymaga podpinania karty kredytowej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Cze 2013, 22:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Aby podpiąć karte, trzeba uruchomic kanał płatności internetowych w swoim banku.
To niestety jest konieczne

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso