Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 18 Lut 2013, 14:42 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Po ostatniej aktualizacji Viewer'a 2 zniknął mi...hmm (nie wiem jak to nazwać)...panel sterowania.
A mianowicie chodzi mi o te mobilne ikonki, które można było sortować i układać dookoła okna.
Teraz za każdym razem, gdy chcę użyć Inventory, opcji Friends, Places, itd. zmuszona jestem klikać w zakładkę 'Me' lub 'Communicate'.
Trochę mnie to irytuje, że nie mam tego 'pod ręką'.

Czy da się coś z tym zrobić?

http://zapodaj.net/260017a0507f1.jpg.html

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2013, 11:32 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Jedyne, co może schować paski przycisków, to widok pierwszoosobowy (mouselook). Jeśli masz taki widok w normalnym, trzecioosobowym, to polecam Ci:

1) Me => Toolbar buttons => Przeciągnąć co trzeba na paski po bokach przez drag&drop.
2) Jeśli to nie pomoże, to zresetować ustawienia (usunąć folder C:/Users/AppData/Romaing/SecondLife).
3) W ostateczności przeinstalować przeglądarkę, bo być może pliki XML nie zaktualizowały się poprawnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lut 2013, 13:09 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Dzięki wielkie za pomoc :)
Zabawa z Toolbar Buttons rozwiązała problem.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso