Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Paź 2012, 12:29 
Dołączenie:
Grudzień 2011
nick w SL: NOrtusia
Witam mam dziwny problem z voice , używam firestorma i na moim głównym koncie nie chce działać , nie podświetla tylko jest na szaro . czasami po próbach 50 razy reinstal zadziała , na nowym koncie podświetla voice dodam że na żadnej przeglądarce pod to konto nie chce działać . Czy ktoś wie w czym tkwi problem ? bo już nic nie pomaga :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Paź 2012, 13:03 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Jak masz ustawioną przepustowość (Sieć i Cache, jeden z górnych suwaków)? Dla wi-fi powinno to być 500, dla kabla 1000, dla dobrego kabla 1500 - większe wartości nie są zalecane, tym bardziej w polskich warunkach (serwery LL i tak leżą w USA). Więcej =/= lepiej, bo możesz gubić pakiety. Za mało to też nie za dobrze, bo może Ci to na przykład odcinać voice przydzielając całe, ograniczone pasmo na bieżącą obsługę świata.

Awatar na jakim się logujesz MA wpływ na to, czy gubisz voice - inne są listy kontaktów (dłuższe = bardziej zapchane łącze), inne dodatki/skrypty odpytujące przeglądarkę (zwłaszcza RLV), czasem inne ustawienia. Ja mam ustawione 700 kbps na dobrym routerze wi-fi, po 802.11n i nie narzekam na wczytywanie czegokolwiek.

Poza tym, zerknij tutaj: http://translate.google.pl/translate?sl ... 2Ffs_voice - to rozwiązania najczęstszych problemów z głosem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Lis 2012, 12:32 
Dołączenie:
Grudzień 2011
nick w SL: NOrtusia
dziękuje Partnera to pomogło !

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso