Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Sie 2012, 23:19 
Dołączenie:
Sierpień 2012
Kiedy się rejestrowałam wybrałam sobie pewnego awatara. Na drugi dzień kiedy chciałam zacząć grać okazało się, że awatar wygląda CAŁKIEM inaczej niż wybierałam na początku, a nic jeszcze nie zdążyłam edytować. Dlaczego tak jest ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 00:49 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Dlaczego tak jest to ja nie mam pojęcia. Wiem za to, że w inventory/szafie jest coś takiego jak Library (nie mam pojęcia jak to się nazywa w polskiej wersji), gdzie jest spory wybór awatarów - tych, które można wybrać dzisiaj przy rejestracji i tych dostępnych wcześniej (w każdym razie Madelaine tak ma). Wystarczy je z library załadować i założyć.

Kasowanie konta i zakładanie nowego tylko i wyłącznie z powodu wyglądu awatara jest, delikatnie mówiąc, idiotyzmem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 11:34 
Dołączenie:
Sierpień 2012
Wiem, że to jest idiotyzm, ale jak wczoraj próbowałam wybrać z tej szafy innego awatara to spędziłam przy tym 2h z czego i tak nic nie zdziałałam. Jednym słowem mój komp straaaasznie zamula i po prostu, przynajmniej w moim przypadku, usunięcie konta byłoby najlepszym wyjściem. Inaczej albo ja, albo mój komputer wybuchniemy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 11:56 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Zamulać będzie bez względu na wybrany wygląd 8)

Poza tym zastanów się - o ile nie wybrałaś awatara furry albo robota/pojazdu - większość użytkowników zmienia swój wygląd całkowicie, ze startowego nie zostaje wtedy nic.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 13:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Dex Euromat
Bosz.. dziewczyno zamiast najpierw zapytać, to od razu kasowanie konta. A jak potem byś chciała konto przywrócić, to skąd weźmiesz 10$ ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 13:38 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Konto założone chyba wczoraj, więc nie wiem czy warte odzyskiwania.

Ale tak się jeszcze zastanawiam... jeżeli komputer będzie nadal mulił, będziesz zakładała nowe konto za każdym razem kiedy będziesz chciała się przebrać? 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 15 Sie 2012, 13:41 
Dołączenie:
Sierpień 2012
Konto usunęłam i jestem zadowolona, bo w tym nowym jest wszystko tak jak ma być. Poza tym, umiem się transportować, a w tym poprzednim miałam z tym trudności. Jednym słowem, przy zakładaniu tego pierwszego musiałam popełnić jakiś błąd, dlatego działy mi się te rzeczy, bo teraz mam nowe i jest wszystko ok. Dzięki za pomoc i przepraszam za nerwy :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Sie 2012, 09:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Niekoniecznie. Wszystkie konta są rozsiane po kilku (o ile nie po kilkunastu) serwerach. Może akurat serwer, na którym miałaś poprzednią postać, miał jakieś problemy.
Czasami jest tak, że niektórzy mają problemy np z szafą, a inni nie. Niektórzy nie mogą się zalogować, inni bez problemu. Niektórzy nie mogą się teleportować, inni bez problemu. To może oznaczać, że serwer, na którym masz postać ma kłopoty. Choć to ostatnie akurat może być też problemem nadmiernej ilości aktywnych skryptów na awatarze.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso