Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2012, 20:18 
Dołączenie:
Grudzień 2011
ponieważ LL coś na mieszali z v2 i mam różowy ekran jestem zmuszony używać fenixa a na nim nie działają filmy w slowych kinach mam zainstalowany QT więc powinno być ok problem powtarza się na firestorm i singularity tylko na v2 było dobrze w czym tkwi problem?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2012, 20:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Juz dziś druga osoba mówi, że na Viever2 ma różowy ekran. Zmusiło mnie to do załączenia w/w przeglądarki i.... nie wiem o co chodzi - u mnie wszystko wygląda normalnie.... żadnego różowego ekranu...
Może jakieś bliższe wskazówki??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lut 2012, 21:32 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
http://jira.phoenixviewer.com/browse/FIRE-4945
Za kulisami Firestorma/Phoenixa testowane są rozwiązania "anti-pink" i być może już za parę dni będzie wszystko wyświetlane normalnie.

Phoenix nie ma zaimplementowanej obsługi Shared Media, nie zobaczysz na nim stron internetowych tak, jak na przeglądarkach V2.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2012, 00:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Artemido, chodzi zapewne o kartę graficzną Radeon. Wszyscy spotkani przez mnie, narzekający na "różowy świat", mieli takową w swoim komputerze. Widać "magic fingers" programistów z LL w najnowszej wersji sknocili coś z obsługą tej karty.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2012, 08:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2010
nick w SL: Natascha Iwish
Po ostatniej aktualizacji tez mi się zrobiło różowo,,, trzeba zjechać ustawienia grafiki do minimum, i jeśli tylko obraz się naprawi, to powoli jechać z ustawieniami w górę i szukać tego co powoduje błąd, u mnie był to jeden z "ptaszków" ale nie pamiętam teraz czego dotyczył,,,

I potwierdzam plotkę o radeonie, tez mam kartę ATI

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lut 2012, 19:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
Krewetka napisał(a):
Hej

Artemido, chodzi zapewne o kartę graficzną Radeon. Wszyscy spotkani przez mnie, narzekający na "różowy świat", mieli takową w swoim komputerze. Widać "magic fingers" programistów z LL w najnowszej wersji sknocili coś z obsługą tej karty.

pozdrawiam

Dziękuje za wyjaśnienie.
Ktoś do mnie napisał emaila z rozpaczliwym żądaniem pomocy w rozwiązania problemu całego "różowego ekranu" i niemożliwości wyjścia z niego. Nie miałam zielonego pojęcia co odpisać, a kilka minut później niemal to samo pytanie zadał kwachu...
:-D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2012, 02:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: Adamius
Natascha Iwish napisał(a):
u mnie był to jeden z "ptaszków" ale nie pamiętam teraz czego dotyczył

Zgadza się, to jeden z "ptaszków" :) Konkretnie w opcjach ustawień grafiki (Firestorm, innych nie używam) należy wyłączyć Basic Shaders (co automatycznie wyłączy następne po nim. Na moim laptopie nie ma problemu z jakością grafiki nawet na najwyższym poziomie, ale Shaders (tak tak, karta Ati :-D ) powodowały ten róż nawet na najniższych ustawieniach.

Ostatnio edytowany przez Adamius, 23 Lut 2012, 15:01, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2012, 10:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Eeee..... Ale to nie moje slowa.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lut 2012, 15:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: Adamius
Najmocniej przepraszam, coś musiało pójść nie tak podczas cytowania tekstu :) Co nie zmienia faktu, że na kartach Ati shadery krzaczą się i zakładają nam różowe okulary :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lut 2012, 09:05 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
http://www.phoenixviewer.com/
"Firestorm pink screen hot fix 24882"

Powinno być już OK na kartach ATI pod Firestormem. :3

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2012, 16:38 
Dołączenie:
Luty 2012
ratunku.dlaczego wszystko widze na fioletowo.myslicie ze gdybym zainstalowala starsza wersje to bedzie lepiej?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lut 2012, 16:58 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Post został przeniesiony do odpowiedniego wątku.

Katrinko, rozumiem, że nowej na forum osobie trudno było znaleźć wątek z problemem, który opisujesz, ale powiedz mi, co w twoich zwojach mózgowych sprawiło, że zamieściłaś swój post w wątku dotyczącym POLSKICH MIEJSC W SL?

Domyślam się, że robiłaś to na chybił-trafił, w tym przypadku wyszło ci tylko chybił. Następnym razem poświęć odrobinę czasu i zastanów się gdzie co napisać. To nie jest duże forum, nietrudno się w nim połapać.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso