Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 17:43 
Dołączenie:
Grudzień 2011
jak w temacie nie słyszę muzyki ani osób używających voice dodam że na viewer 2 nie ma tego problemu

p.s uprzedzając głupie pytania typu "a głośniki włączyłeś? lub "czy w phoenixie jest dźwięk włączony?" odpowiadam TAK

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 18:11 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Jedno głupie pytanie zadać niestety muszę - linuks? Bo jeśli tak to niestety normalne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 18:14 
Dołączenie:
Grudzień 2011
windows 7 64bit

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Gru 2011, 23:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Do phoenixa są osobne pakiety do voice. Uruchamia się on jako osobny proces, który często chcą blokować wszelkie antywirusy. Trzeba zresztą przy pierwszym uruchomieniu pozwolić mu na start. Zobacz, czy antyvir/firewall Ci tego nie blokuje.

W starszej wersji trzeba było w ogóle pobrać instalkę voice osobno, ale zakładam, że korzystasz z jakiejś bardziej aktualnej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Gru 2011, 20:15 
Dołączenie:
Grudzień 2011
to już nawet nie chodzi o voice tylko ogólny brak dźwięku. przy 1 włączeniu phoenixa firewall chciał go blokować ale mu nie pozwoliłem więc nic nie blokuje

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Gru 2011, 00:20 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Ja miałam też takie ciekawostki, że przy wyciszeniu voice w SL wyciszał mi się dźwięk we wszystkich programach, dlatego uznałam, że nie zaszkodzi spróbować :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso