Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 11:18 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Witam... jestem nowym użytkownikiem forum więc prosze o wyrozumiałosć:)
Moim problemem jest to iż gdy właczam Second life... wyskakuje mi BŁąd: " Aplikacja nie została własciwie zainicjonowana (0xc000001d). Kliknij przycisk ok, aby zakonczyć aplikację." I tak... chodzi o to że przeinstalowywałem wiele razy nic ni epomogło... widziałem tez ze moze to problem z framework... mam Windowsa xp Sp3 ściągałem jakies frameworki do tego ale dalej ten sam błąd. Sprzęt wydaje mi sie odpowiedni bo kiedyś używałem second life... byłem w swiecie własnie na tym sprzecie... proszę o pomoc;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 12:18 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Czy masz aktualnego klienta pobranego ze strony secondlife.com?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 12:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
nick w SL: Artemida Charisma
jarosbig napisał(a):
Sprzęt wydaje mi sie odpowiedni bo kiedyś używałem second life... byłem w swiecie własnie na tym sprzecie... proszę o pomoc;)

To, że KIEDYŚ Second Life działało ci na sprzęcie który masz wcale nie oznacza że i teraz tak będzie.
Twoje KIEDYŚ mogło być dwa-trzy lata temu a przez ten czas wymagania techniczne SL bardzo się zmieniły
Przeczytaj wątek: http://secondlife.pl/viewtopic.php?f=5&t=7890 - może znajdziesz tam rozwiązanie

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Paź 2011, 12:40 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Błąd 0xc000001d spowodowany jest brakiem obsługi SSE2/3/4 - innymi słowy Twój procesor nie obsługuje nowszych zestawów instrukcji. Ściągnij starszą wersję viewera.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Paź 2011, 08:38 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Okey Dzieki:) Pomogło sciagniecie starego viewera:) DLA wszystkich którzy mają podany wyżej problem... Nalezy ściągnąć starą wersję ;) Pozdro i dzieki za help

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso