Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2011, 19:53 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
witam ,czasem korzystalem z tej przegladarki ale od ostatniego czasu (jakis miesiac) jak wlaczam to na wejsciu dostaje crasha i tak jest caly czas,wszystkie inne przegladarki dzialaja dobrze.
przy crashu wyswietla sie jakis komunikat na bialym tle ale jest on dostrzegalny moze przez pol sekundy.
Prosze o jakies porady,czy ten wiever jest legalny? czy juz go wylaczyli z uzytku?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2011, 20:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Emergence znajduje się na liście (choć jest na bazie Emeralda), ale lubi się wieszać, jest w fazie beta ostatnia wersja jest listopada zeszłego roku...
http://wiki.secondlife.com/wiki/Third_P ... /Emergence

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Sie 2011, 23:11 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
Zuo napisał(a):
Emergence znajduje się na liście (choć jest na bazie Emeralda), ale lubi się wieszać, jest w fazie beta ostatnia wersja jest listopada zeszłego roku...
http://wiki.secondlife.com/wiki/Third_P ... /Emergence

tak mam ta wersje ale nie mialem z nia problemow przez pare miesiecy ,czasem wywalalo,do zostawiania kompa wlaczonego 24h w sl nie polecam tego viewera ale za to nie ma wogole lagow i dlatego uzywalem go do spamu reklam ,ale ostatnio co go wlaczam to sie wylacza po chwili(zaraz po zalogowaniu 5 sekund) no a phoenix mi chodzi 24h/7 a przynajmniej chodzil ,bo teraz mam prace w rl i mam niezbyt wiele czasu na sl,ale czasem musze wejsc bo musze sprzedac biznes bo w obecnym momencie zarobie 2tys zl na miesiac ,w porownaniu ze zwykla praca w UK moge se tymi 2 tys podetrzec dupe,no i jeszcze czas,nie mam na to czasu,w Polsce zylbym jak krol za to,w UK jak wspominalem taka "kasa" to 2/3 dni pracy a warunki do zycia tansze niz w Polsce.
Btw zastanawiam sie co wy tam jeszcze robicie :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 00:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
Xtiano Ixito napisał(a):
Btw zastanawiam sie co wy tam jeszcze robicie

a nic, siedzimy u siebie :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 01:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Chyba nikogo nie interesuje, ile zarabiasz. Tak samo, jak Ciebie nie powinny interesować nasze wybory życiowe. Niektórzy mają inne priorytety niż kasa. Poza tym nie chwaliłabym się głośno, że spamujesz reklamami ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 05:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Xtiano Ixito napisał(a):
obecnym momencie zarobie 2tys zl na miesiac ,w porownaniu ze zwykla praca w UK moge se tymi 2 tys podetrzec dupe,no i jeszcze czas,nie mam na to czasu,w Polsce zylbym jak krol za to,w UK jak wspominalem taka "kasa" to 2/3 dni pracy a warunki do zycia tansze niz w Polsce.

Ciekawe gdzie mieszkales w Polsce "-zyjac jak krol za 2 tys "?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 18:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2008
nick w SL: Clark Danitz
właśnie jak 2 tys zwykle to się wydaje na mieszkanie i media

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 18:28 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Xtiano Ixito napisał(a):
Btw zastanawiam sie co wy tam jeszcze robicie

A różnie bywa.
Ja na przykład siedzę i cieszę się, że niektórzy wyjechali.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:16 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
thekonstancja napisał(a):
Xtiano Ixito napisał(a):
obecnym momencie zarobie 2tys zl na miesiac ,w porownaniu ze zwykla praca w UK moge se tymi 2 tys podetrzec dupe,no i jeszcze czas,nie mam na to czasu,w Polsce zylbym jak krol za to,w UK jak wspominalem taka "kasa" to 2/3 dni pracy a warunki do zycia tansze niz w Polsce.

Ciekawe gdzie mieszkales w Polsce "-zyjac jak krol za 2 tys "?

w Polsce mialem swoje mieszkanie : ) i zarabialem wtedy z bisnesu w sl 5-6 tys/msc ,od ostatniego miesiaca zaniedbalem bo mam prace stad smieszne 2 klocki.
A ja nie mam czasu na p i erdoly w sl gdzie siedzialem po parenascie godzin dziennie w weekendy zeby sie narobic ciezka dosyc praca.
Madelaine i inni ciesze sie ze sie wam zycie wiedzie : ) ale jak widzialem w Polsce zula za zulem i biedaka zebrzacego o 2 zlote to na sama mysl zbiera mnie w UK na wymioty,tu widzialem tylko jednego bezdomnego.
A tu bezdomni wystepuja tylko dlatego ze:
chleja
cpaja
lub maja przeszlosc kryminalna co utrudnia im znalezienie pracy..
Niestety taka jest prawda : ( nie chcialem nikogo urazic ,ale mieszkam tu 8 miesiecy i zauwazam roznice, a co do pracy czasem pracuje 6 dni w tyg czasem 4 ,zalezy..praca dosyc ciezka czasem (w domu opieki) o czym marzylem od dawna w Polsce ale wolalem wyjechac,teraz mam stawke 11f/godz (czyt: okolo 50zl na godz) podsumuwujac wszystko w rok zaoszczedze 50 000 zl zyjac w wynajetym domu w UK ,calym tylko dla siebie.
w Polsce co bym zarobil? daliby mi 1200zl na msc i qfa z czego mialbym zyc (wynajecie mieszkania 900zl) 300zl na zycie,odlozyc? chyba na papier toaletowy.
Nic nie poradze ze akurat marzylo mi sie pracowac w domu opieki ,i tu nie chodzi o kase ale o komfortowosc zycia i pewna przyszlosc dla moich dzieci/rodziny (jak bede ja mial) ale tez i realizacja planow na przyszlosc (dom opieki dla ludzi starszych/niepelnosprawnych) szczytne cele jesli sa poparte motywacja sa do osiagniecia,ale sory nie w Polsce,przynajmniej jak dla mnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 22:22 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Heh, a u mnie w PUP (Powiatowy Urząd Pracy) cieszą się, że wszyscy są zadowoleni z biletomatu postawionego 3 m-ce temu.

Czy zatem wybór takiego żula to jego wybór, czy urzędów w naszym kraju, które nie mają kasy? Czy może wina pracodawców, że w małym mieście szukają profesjonalnych pracowników, chociaż jest jedno wolne miejsce dla zaprzyjaźnionej osoby?

Nie wspominając, że czasem za te marne 1200 jedna osoba musi wyżywić 3 osoby, bo dla dwóch pracy nie ma, ani szans na wyjechanie za pracą. Polskie realia niektórych rodzin.

A gdzie tutaj opłata 500 za np. egzamin dyplomowy, aby mieć potem papierek, że się jest wykształconym, na co i tak nikt nie spojrzy, bo pracodawcy pewnych uczelni nie tolerują.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Sie 2011, 23:46 
Dołączenie:
Kwiecień 2010
projekt napisał(a):
Heh, a u mnie w PUP (Powiatowy Urząd Pracy) cieszą się, że wszyscy są zadowoleni z biletomatu postawionego 3 m-ce temu.

Czy zatem wybór takiego żula to jego wybór, czy urzędów w naszym kraju, które nie mają kasy? Czy może wina pracodawców, że w małym mieście szukają profesjonalnych pracowników, chociaż jest jedno wolne miejsce dla zaprzyjaźnionej osoby?

Nie wspominając, że czasem za te marne 1200 jedna osoba musi wyżywić 3 osoby, bo dla dwóch pracy nie ma, ani szans na wyjechanie za pracą. Polskie realia niektórych rodzin.

A gdzie tutaj opłata 500 za np. egzamin dyplomowy, aby mieć potem papierek, że się jest wykształconym, na co i tak nikt nie spojrzy, bo pracodawcy pewnych uczelni nie tolerują.

jak to powiedzial jeden dziadek na youtube w Polsce sa dwa wybory albo wodka albo Bog ,w Polsce to brzmi mniej wiecej tak "inni sobie daja rade to my sobie jakos poradzimy" w UK - "inni sobie jakos radza,my mozemy sobie poradzic lepiej" i to mnie najbardziej boli w Polsce ,ze wiekszosc sie edukuje zeby miec pewna przyszlosc ,konczy studia i dostaje 2000zl max ,gdzie w Anglii dostalby z 20 razy wiecej a zycie jest tansze,jedynie co jest drozsze to mieszkania blisko Londynu,reszta cen porownywalna i nizsza jak w polsce (elektronika itd) nie ma porownania co do zycia w Pl a Uk ,jak znasz w miare dobrze angielski to zawsze dasz rade i tu nie chodzi o kase tylko o godne zycie jakie sie nalezy kazdemu czlowiekowi,w Polsce ludzie popadaja w alkoholizm bo nie maja perspektyw w wiekszosci ,mozna pic ale zdrowo i okazjonalnie,mozna zyc ale na poziomie,a nie walczyc o cos,co w przyszlosci praktycznie mobilizuje tylko do pogoni za pieniedzmi i splata kredytow ,wtedy w Polsce zapomina sie o rodzinie i innych waznych rzeczach,bo sie skupia na tym zeby co do gara wlozyc ,w UK znasz angielski zyjesz jak krol ,ja nie znalem jezyka jadac tu ,ale w 8 miesiecy zalapalem jezyk i nawet akcent,tu dbaja o kazdego czlowieka nawet bez jezyka chociaz jak widac ze ktos jest typowo po kase to od razu dostaje kopa w du pe zeby wracal do Polski ,na to tez trzeba zwazyc,kazdy kto chce cokolwiek w zyciu osiagnac wyjezdza z tej Rumunii,btw Rumunow tez tu sporo, pozniej jada do swojego biednego kraju i po 15-20 latach zyja jak krolowie w willach do konca zycia,jednak wiekszosc boi sie zmian zyciowych,a to jest blad,nawet jak sie nie uda(co nie jest prawdopodobne) to zawsze mozna wrocic ,ale jestem zdania ze sprobowac tez zawsze mozna,chocby zaciagnac kredyt z 10 000zl i isc do pierwszej lepszej pracy na poczatek z Job Centre lub Job Agency bezposrednio z PL lub w UK.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Sie 2011, 00:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Domyślam się, że te opowieści mają nierozerwalny związek z tematem wątku, mimo to proszę o zakończenie off topu.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso