Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2011, 10:25 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Witam. Przy włączeniu SL pojawia mi się komunikat dotyczący zainstalowania najnowszej wersji SL. Nie można odmówić, tylko załadować lub wyłączyć program. A przyzwyczajona jestem do starszej wersji 2.2.0 i chciałabym wyłączyć te aktualizacje. Czy da radę jakoś to zrobić? Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2011, 11:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Moim zdaniem najprawdopodobniej się nie da wyłączyć co jakiś czas musisz aktualizować Viewera nie tylko tego od SL-a ale też alternatywne np. Phoenix Viewer - oni informują aby aktualizować do najnowszej wersji bo przez starszą do SL-a już się nie dostaniesz.

E:
No to w takim razie skoro można tylko nie wiadomo gdzie to powyższe moje słowa pisane są poniekąd nie na miejscu już ^^'

Ostatnio edytowany przez Daro, 27 Lip 2011, 12:15, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2011, 12:08 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Można wyłączyć, Daro. Ja mam wyłączone przypominanie o aktualizacji, sama muszę pamiętać. Problem w tym, że nie pamiętam gdzie i kiedy to zmieniałam, niestety 8)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2011, 13:37 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Hmm... A może jest jakaś opcja odnośnie wyłączenia aktualizacji w Dashboard...? Ja tego niestety nie ogarniam...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lip 2011, 15:41 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Cecille napisał(a):
Hmm... A może jest jakaś opcja odnośnie wyłączenia aktualizacji w Dashboard...? Ja tego niestety nie ogarniam...
Niestety, Cecille nawet MacOS X z ServicePackiem Lion nie ma takiej opcji. :->

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso