Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 15:13 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Robię wszystko krok o kroku ale mimo to ni emogę się zalogowac ponieważ wyskakuje mi coś takiego

Oops, there was a problem.
Registration is unavailable at this time.

Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.

Co robić? Czekać?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 15:21 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
st
ReaperDeath napisał(a):
Robię wszystko krok o kroku ale mimo to ni emogę się zalogowac ponieważ wyskakuje mi coś takiego

Oops, there was a problem.
Registration is unavailable at this time.

Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.

Co robić? Czekać?

Zdarza się że Rejestracja w SL jest niedostępna ale myśle że lada chwila powinni znowu włączyć rejestracje ,
a jeśli nie to sprawdź czy masz aktywne IP Resource na www.secondlife.com/registration

Poczekaj około 24godziny jeśli w tym czasie nic się nie zmieni , poprostu zadzwoń pod infolinie SL zapłacisz za połączenie więcej niż 4$ za minute ale przynajmniej dowiesz się o co chodzi

Pozdrawiam...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 15:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Zawsze warto zajrzeć na stronę: http://status.secondlifegrid.net/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 15:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
sprawdź czy masz aktywne IP Resource

Co to jest IP Resource i jak to sprawdzic na podanej stronie?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 16:50 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Jacek napisał(a):
Co to jest IP Resource i jak to sprawdzic na podanej stronie?
BANalne pytania zadajesz Jacku. Dokładnie to oznacza - bana, niestety nie wiem skąd tak komiczne nazewnictwo u naszego komika, pierwszy raz słyszę to w odniesieniu do SL. W domyśle strona powinna wyświetlić odpowiedni komunikat, typu "Sorry your IP Resiurce is no active" lub coś w tym stylu. Z tym, że ani ja ani nikt kogo znam nigdy się nie spotkał... W ogóle nie rozumiem tego tekstu. Może po prostu nie łapię dowcipu, albo myślę zbyt logicznie.
ReaperDeath napisał(a):
Robię wszystko krok o kroku ale mimo to ni emogę się zalogowac ponieważ wyskakuje mi coś takiego Oops, there was a problem.Registration is unavailable at this time.
W/w propozycja rozwiązania problemu ze stroną informującą o aktywności bądź nie IP Resource zawiodła. Nic się takiego nie wyświetliło. Czyli sprawdzanie tego jest co najmniej pozbawione sensu.
Ale my w ogóle nie dostrzegamy poziomu występu komicznego, jaki pokazał Pam. Toż to mistrzostwo świata!
Pam Deriush napisał(a):
poprostu zadzwoń pod infolinie SL zapłacisz za połączenie więcej niż 4$ za minute ale przynajmniej dowiesz się o co chodzi
Hahahaha. Niech znam język i czekam na rozwiązanie problemu zaledwie 10-15 min zanim połączą mnie z operatorem i dowiem się tego, co chcę. Co to dla mnie 100-150zł za ciekawość hahahaha. Gorzej jak nie znam języka i muszę czekać na kogoś kto zna język polski... Zaiste komiczna rada! Komik Pam zabłysnął jak chrząstka w salcesonie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ReaperDeath po prostu próbuj co jakiś czas, chyba, że masz trochę zbędnych zielonych ;)

karmi trolla z premedytacją :mrgreen:
No co? Nic się nie dzieje ;P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 17:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Jesli ktos chce lub musi pogadac z Linden Lab przez sluchawke to niech sie nie wyglupia i nie dzwoni ze zwyklego telefonu.
Wystarczy zainstalowac jakies VoiP (np Skype) doladowac konto za pare zlotych i mozna dzwonic wszedzie i prawie za darmo.
Nawet jesli ktos ma zwykly telefon stacjonarny to moze sobie zadzwonic za 35 groszy za minute, np tutaj: http://www.tanie-rozmowy.info/usa.html
A z komorki wychodzi okolo 2 zl za minute, przynajmniej w ofercie Play. http://www.play.pl/resources/pdf/Oplaty ... rodowe.pdf
W innych sieciach podejrzewam, ze podobnie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2011, 17:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Zuo napisał(a):
Ale my w ogóle nie dostrzegamy poziomu występu komicznego, jaki pokazał Pam. Toż to mistrzostwo świata! Hahahaha. Niech znam język i czekam na rozwiązanie problemu zaledwie 10-15 min zanim połączą mnie z operatorem i dowiem się tego, co chcę. Co to dla mnie 100-150zł za ciekawość hahahaha. Gorzej jak nie znam języka i muszę czekać na kogoś kto zna język polski... Zaiste komiczna rada! Komik Pam zabłysnął jak chrząstka w salcesonie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ReaperDeath po prostu próbuj co jakiś czas, chyba, że masz trochę zbędnych zielonych ;)

karmi trolla z premedytacją :mrgreen:
No co? Nic się nie dzieje ;P

Bo w ogole nie rozumiecie i doceniacie wystepow komiczno-rozrywkowych Pam :-P ...
Ja mysle ze to dopiero objawi nam swoje mozliwosci, bo zaczatek jest juz w pierwszym poscie !

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso