Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 18:39 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Hej. Jestem na SL od kilku dni i mam problem.. W zakładce 'gesture' nie mam żadnych możliwości do wykonania.. To znaczy mam jakieś 4 napisy, ale one są pobrane z klubu..
Nie wiem dlaczego tak jest.. :(
Na innym koncie mam normalnie /worry ; /dance2 itd..

Potraficie mi powiedzieć co jest tego przyczyną i jak zaradzić, abym miała wszystkie (nie wiem jak to nazwać) opcje w zakładce 'geasture' ? :cry:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2011, 16:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2011
Gesturki musisz najpierw aktywować. Wchodzisz do folderu gesturki i wiebierasz te które chcesz aktywować. Po aktywacji będą już dostępne w tej zakładce.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Kwi 2011, 13:20 
Dołączenie:
Kwiecień 2011
AwatarX napisał(a):
Gesturki musisz najpierw aktywować. Wchodzisz do folderu gesturki i wiebierasz te które chcesz aktywować. Po aktywacji będą już dostępne w tej zakładce.

Ale jak mam je aktywować? Ja tam mam tylko coś typu 'okrzyki' na imprezach .. :c

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Kwi 2011, 13:29 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
W Inventory jest odpowiedni katalog od gesturek. Tam się one zazwyczaj znajdują, ewentualnie tam trzeba nowe przekopiować. Kiedy one już tam są, to prawy przycisk myszy i aktywujesz je. Kiedy są już aktywowane, powinny się wyświetlać na liście rozwijanej z gesturkami.

Nie wiem, czy tak samo jest w 2.X, bo ja Hippo używam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso