Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 10:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Mam od kilku dni zaghostowanego avka ,wlasciciele landu nie reaguja na notki i imy (zreszta sa offline cały czas )
Cos jeszcze mi pozostaje oprocz biletu do Lindenow?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 10:47 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Zmiana bald base nie pomaga?

Jeżeli nie to pozostaje polecieć w spokojne i odludne miejsce i załadować tam początkowego awatara.
Odczekać aż załaduje się cały i powoli wracać do swojego wyglądu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 11:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
Yyyy, to chyba żle się wyraziłam :shock: :lol:
Chodziło mi o to ze nie moge sie zalogować ,mimo ze jestem online dla innych,nawet wizualnie stoje sobie w katku w sklepie haha.
Kiedys mi się to zdarzyło ,i od Lindenow dostalam odpowiedz że to tak zwane "zaghostowanie" (beeing ghosted)
No więc jak to sie określa?

Przy okazji zapytam ;dlaczego we Freebiesowie nie ma muzyki już?
Fajna była, no....
Przepraszam za offtop ,w każdym razie ticket do Lindenow wysłany

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 11:43 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
No to wymyśliłam niedawno sposób, bardzo domowy. Nie wiem, czy zadziała, mnie się udało.
Zalogowałam się na starym kliencie, wpisując w miejsce logowania to, w którym sobie moja chmurka stała ;)
Po kilku próbach udało się zalogować, wtedy poleciałam na wyspę Io (io), tam załadowałam początkowego awatara i z drżeniem serca się wylogowałam.
I jakoś dalej poszło ;)

edit:
przepraszam, piszę mało składnie i niedokładnie czytam, jestem w pracy ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 12:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
Ja tez znalazłam sposób!! ;-) Skopiowałam url innego miejsca z mapy inworld (chociaż w sumie można by pewnie z jakiejs strony jeśli sie ma alta) wpisalam w miejsce startu,zamiast" Home" albo "ostatnie miejsce" i jakos sie udało!!...
Problem rozwiązany ;-)

Co mnie zadziwiło ,to ze dostałam offline IM inworld od lindenowskiego pracownika ,bardzo inteligentnie mnie zapytał czy jestem online haha

Ale poprawiło sie z obsługą klienta 8-) Poprzednim razem czekałam 2 tygodnie na odpowiedż mailową :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 12:22 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
thekonstancja napisał(a):
Skopiowałam url innego miejsca z mapy inworld (chociaż w sumie można by pewnie z jakiejs strony jeśli sie ma alta) wpisalam w miejsce startu,zamiast" Home" albo "ostatnie miejsce" i jakos sie udało!!...

No to gratulacje.
Mój awatar zaciął się tak, że próby logowania gdzie indziej nic nie dawały, więc musiałam kombinować dalej ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 15:41 
Dołączenie:
Lipiec 2010
witam....... takrze moje konto sie zwiesiło od 3 dni tak jest stoi sobie na mojej ziemi online niemoge sie zalogowac ticket wyslalem juz i co mam robić?? :?: :?:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 16:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Miałam taki przypadek, dlatego założyłam wtedy alta. Altem poleciałam dokładnie w miejsce gdzie był mój awek i jak się one połączyły to coś "zaskoczyło" i odblokowałam się z awkiem głównym. Spróbuj metody z altem, myśle że powinno zadziałać chociaż nie wiem dlaczego :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 17:48 
Dołączenie:
Lipiec 2010
No ale jak ja mam się polączyć w jaki sposób :?:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 20:07 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Adjan, przeczytaj jeszcze raz ten wątek. TEN. Uważnie.
Zadałeś pytanie pod odpowiedzią.

Poza tym podobnych wątków było już kilka.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 22:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Nikola Genira
Mój pierwszy awatar zaciął się tak w powietrzu i latał tak 2 tygodnie, dopóki nie zrobiłam 'delete account' :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Lut 2011, 23:48 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Hahahaha Nikola, jeżeli w tym momencie autor tematu nie dostał zawału to na pewno nie poprawiłaś mu humoru :P

Ja miałem w ogóle inaczej, bo mnie kiedyś wywaliło gdy LL robili jeszcze środowe restarty i po ponownym dostępie do SL okazało się, że mój avatar wisiał w jakimś miejscu polskim a jak się wylogowałem to byłem online, ale problemów z egzystencją nie miałem. Postać mojego nieruchomego avatara zniknęła dopiero gdy się pojawiłem tam osobiście. Dziwna sprawa. Jednak wiele Ci to pewnie nie da.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 00:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
Adjan wyczytalam (ale to są stare metody-nie wiem czy zadzialaja teraz)
można "popchnac"zablokowanego avka dac mu coś albo zaplacic ,podobno czasami to dziala,czyli albo popros kogos o\ ,albo użyj alta.
Albo użyj mojego sposobu :arrow:

Pav ,wyjaśnisz co miales na myśli mowiąc; "stawiłem sie tam "osobiście"?.... :-P

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 17 Lut 2011, 16:26 
..

Ostatnio edytowany przez Sue Ireto, 29 Mar 2012, 13:48, edytowano w sumie 1 raz

Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 20:04 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
thekonstancja napisał(a):
Pav ,wyjaśnisz co miales na myśli mowiąc; "stawiłem sie tam "osobiście"?....

Oczywiście miałem na myśli swojego Avatara, nie siebie z RL ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 22:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
Sue Ireto napisał(a):
na LL bedziesz dlugo czekac,
musisz wiedziec gdzie dokladnie zostal twoj avek zanim to sie zaczelo i probowac sie logowac w nieskonczonosc(logowanie do home nie pomaga, mozna sie zalogowac raz, a potem znowu przez 2 dni miec problemy z logowaniem), ale jesli uda ci sie w koncu zalogowac to trzeba poleciec w miejsce gdzie stoi twoj "duch" - czyli polaczyc 2 te same avki, a nie zadne alty(jak tam polecisz nie bedziesz widziec drugiego avka ale na minimapie bedzie widoczny jako zielona kropeczka- musisz na nia wejsc)
mi kiedys kolezanka napisala ze stoje obok jej domu, po kilkugodzinnych probach logowania, udalo sie, polecialam w to samo miejsce na mapie gdzie mnie scrashowalo przed tym "zaghostowaniem" i pomoglo!

drugie wyjscie to podobno poprosic o restart sima LL(jesli to mainland) lub estate owner jesli to sim estate

Nie chce sie czepiać ,ale nie rozumiem o jakim rozdwojeniu avkow mowisz?

Jesli avatar jest zaghostowany to wlaśnie NIE MOŻE zalogowac sie na konto,(ani praktycznie wylogować)
Logicznie jezeli możesz zalogowac się inworld to automatycznie NIE jesteś 'zaghostowana"
A avek bedzie prawdopodobnie doskonale widoczny dla innych,co najwyżej może być "chmurka" (a wiem co mówie bo nie raz bylam zaghostowana ,raz przez 3 tygodnie ,wymieniłam mnóstwo korespondencji z Lindenami i nawet to niewiele pomoglo)

Restart terenu najcześciej rozwiązuje problem i to jest pierwsza metoda ktorej należy uzyć ,ale nie zawsze możliwa ,niestety(wszystko zalezy od ownera)

Szczerze mówiąc, pierwsze słysze o rozdwojeniu avatarow :shock: ?
Jeśli coś takiego istnieje i nie jest to urban legend to w każdym razie nie ma to wiele wspólnego, według mojej wiedzy z :zaghostowaniem"(moze chodzi o poltergeista? :-P
poniżej definicja;secondlife.wikia.com/wiki/Ghost

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 22:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Slyszalem jeszcze o metodzie, ktora zaleca zalogowanie sie z klienta textowego. Chociaz nie wiem ile w tym prawdy, bo logika mowi, ze nie powienno byc zadnej roznicy. Ale czy duchy sa logiczne?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 22:31 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Padło też na mnie.
Żyjąca w rl wersja Mad spała smacznie (chociaż krótko), a w tym czasie Mad tkwiła radośnie w SL. Chyba nie rozrabiała ;)

Udało się bez restartu.
Zwykle używam Imprudence, po kilku nieudanych próbach włączyłam SL2 i poszło. Tak jak poprzednim razem :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 22:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
No epidemia czy co? :twisted: :lol:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 23:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cos sie dzieje, od paru dni po kazdym zalogowaniu sie bylem prawie nagi ( poza butami i zegarkiem) i mialem piersi zenskie. Appearance nie bylo aktywne, wiec zadnej mozliwosci edycji.
Ostatnio jakos sie uspokoilo.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Lut 2011, 23:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Coraz popularniejsza jest też usterka, kiedy zakładamy na siebie coś nowego i wraz z tym rezują nam się poprzednio zdjęte attachementy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lut 2011, 16:44 
Dołączenie:
Marzec 2010
Te usterki zaczely sie listopad/grudzien.

/me mysli o teorii spiskowej dziejow iz jest to powiazane jakos z polaczeniem teen grid

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso