Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2010, 20:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
mam cholernie wkurzajacy problem. przez trzy godziny budowalem glupiego balwana. kazdy jeden obiekt z ktorego jest zbudowany glupi balwan jest MOJEJ PRODUKCJI produkcji (od podstaw). Gdy skonczylem go budowac wzialem go do szafy. a tam przy nazwie pokazuje sie brak oddawania. co jest grane? chcialem wystawic to na sprzedaz i nie moge. nawet tekstury wywalilem. nie ma nic obcego. wszystko jest moje a oddac nie moge. czy musze zaczynac od poczatku?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Julia69 Wonder
raczej na pewno jakaś cześć jest czyjaś. Sprawdź spokojnie wszystkie po kolei. Innej przyczyny nie może być. może jakiś script? textura? maleńki obiekt?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
A może jakieś zabawy z przypisaniem balwana do grupy? Bo własnie wtedy dzieją sie takie cuda.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2009
nick w SL: Kuleer Kanto
jestem w 10000000% przekonany ze nie ma nic obcego, na chwile obecna zostawilem tylko 3 kule polaczone ze soba ktore osobiscie stworzylem. a przy nich co? -brak oddawania. pfff. coraz bardziej mnie rozpierdziela ta gra. coraz rzadziej zaczynam wchodzic przez takie *****. wcale sie nie dziwie ze wiary jest coraz mniej
temat chyba do zamkniecia

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Lis 2010, 21:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Moze po prostu..zmien ustawienia na full perm:p

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lis 2010, 19:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2010
nick w SL: Violina Niki
sprawdz rowniez we wlasciwosciach textury

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lis 2010, 23:15 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
kuleer napisał(a):
coraz bardziej mnie rozpierdziela ta gra.

a może i bałwan z Tobą gra?

SL to nie gra. No chyba, że dla dzieci, dla nich wszystko co internetowe, sieciowe to gra. A wszystko to, co żyje tu jest cyfrowe, bez emocji itd.

A co do problemu, tak jak napisała Blan: sprawdź tekstury, których użyłeś. Może jakaś z nich nie ma prawa transferu.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso