Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 15:27 
Dołączenie:
Marzec 2010
Witam mam problem dość poważny jestem nowa u was na forum ale niestety 3 dni temu dostałam bana na IP chodź mogę z innego komputera wchodzić na swojego avka. z tego co słyszałam to ponad 50 osób już dostało bany bo szukają jakiegoś gościa który rogi lewa kasę i landy. Powiedzcie mi czy po wysłaniu 3 dni temu ticeta i rozmowie z polakiem z LL mogę zrobić coś innego żeby szybciej mi odblokowali Ip , nic złego nie zrobiłam bo ani nie złamałam regulaminu SL ani nie używałam Copy Bota bo wszystko w szafie mam kupione. Polak z LL powiedział mi ze najprawdopodobniej jest jakiś problem techniczny lub dostałam przez przypadek bana na IP :( Moj facet jak również 5 moich znajomych dostali tez bany. nie wiem co robić , może mi ktoś pomóc??

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 15:32 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
nie to wygląda albo na ten problem techniczny, albo jest dość duża pula adresów IP, należących do tego samego dostawcy, u którego ktoś coś zrobił, że LL robi blokady. Innego wytłumaczenia nie widzę.

I niekoniecznie przez lewe L$ mogło dojść do blokady IP.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 15:35 
Dołączenie:
Marzec 2010
To prawda. Mozliwe ze natrafilas na te same ip, ktore jest zbanowane w Second Lifie i jest to normalna sprawa. Jeżeli LL nie zablokowal Ci konta nie powinno być problemow. Oraz z tego co ludzie pisza w Polsce bana dostalo z 6 osob

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 15:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Darnok Quar
czyzby jakis szykował się jakiś incydent miedzynarodowy
trzeba do ambasadora przy LL napisac :)
a powaznie
mniejmy nadzieje, ze wszystko się szybko wyjaśni
ktoś skierował uwagę władców tego świata na nas :)
jeśli zgłosiłaś i rozmawiałaś to pozostaje tylko czekać
możę bedą musieli w LL więcej polaków zatrudnić - kto wie :)

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 20 Mar 2010, 15:51 
Ostatnio ogólem zauważyłam iż LL wzięło się za sprawdzanie Polskiej społeczności Second Life,

Ja również od 2 dni nie mam dostępu do SL, jednak z powodu podania fałszywych danych podczas swojej rejestracji. Wysłałam skan dowodu osobistego i teraz oczekuję na "proces rozpatrzenia mojej sprawy"

Więc radzę abyście byli na baczności, Ci, którzy mają coś do ukrycia :)

Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 16:37 
Dołączenie:
Marzec 2010
Ja wysłałam również w razie czego skan mojego dowodu osobistego, wiec nie mam problemu z wiekiem a dane miałam prawidłowe, właśnie rozmawiałam z panem Piotrem z LL i mi powiedział ze to może do wtorku potrwać jeszcze:/ no Ale departamenty pracują również w weekend wiec może być to wcześniej zalatwione:/

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 20 Mar 2010, 17:34 
Pan Piotr-bardzo mily czlowiek :) Z nim wszystko da się zalatwic.

Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 17:38 
Dołączenie:
Marzec 2010
Cześć Karolinko:) Mam nadzieje ze mi się uda bo nie chce obrywa za kogos:/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 17:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Vangelis Vought
Tomorcza napisał(a):
Oraz z tego co ludzie pisza w Polsce bana dostalo z 6 osob

Ja znam kilkanaście, jeśli nie więcej przypadków. Tylko z ostatnich dwóch tygodni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2010, 19:09 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
ja sprawe mam juz chyba rozwiazana. napisali zeby wyslac skan dokumentu - wyslalem (zdjecia, bo skanera nie mam.) to wyslalem :)

Trzeba sluchac co mowia. wtedy sie osiagnie "niewinnosc" :twisted:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso