Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 21 Wrz 2009, 00:26 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
witam

to znowu ja
mam 2 konta - siostra też jedno na moim lapie - każde działa ok tylko to jedno moje, nowe jest jakieś wadliwe

ale od początku

przy tworzeniu, wybrałam postać i miejsce, jak weszłam do SL byłam inną postacią w innym miejscu
potem było ok, ale od czasu do czasu - wg mnie za często - jest tak że z jakiegoś miejsca nie mogę wyjść
wtedy kolega się loguje na swoim komputerze i przenosi mnie gdzieś indziej potem ja na swoim i ok jest
przez jakiś czas i znowu to samo

sis loguje się na swoje bez problemu

proszę mi powiedzieć co się dzieje - napisać do SL? a jak tak proszę podać mi namiary bo szukałam tam w kontaktach i nie wiem gdzie pisać :(

Ostatnio edytowany przez taka_sobie, 21 Wrz 2009, 12:48, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Wrz 2009, 03:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Dobra, to teraz napisz po polsku, używając zdań (duża litera na początku i kropka na końcu) o co ci chodzi.... :-/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Wrz 2009, 08:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ja proszę dodatkowo o kilka przecinków.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 21 Wrz 2009, 12:08.
Powód: spam
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 12:57 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
ktoś pomoże? :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 18:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
czytalem i nie do konca rozumiem. Znaczy, ze co sie dzieje z Twoim kontem? kraszuje sie czy moze nie daje sie teleportowac. A moze cos jeszcze innego?
Prosze o dokladniejsze wypowiadanie sie bo nie wiem jak Ci pomoc. Dodaj tez troche informacji na temat sprzetu i systemu oraz klienta :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 19:34 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
nie umiecie czytać ze zrozumieniem? co to za forum - wypowiadam się na wielu i jeszcze nikt nie miał problemu ze zrozumieniem tego co piszę

chyba wyraźnie napisałam że nie mogę wyjść z jakiegoś miejsca tp się nic to chyba oczywiste - a co ma sprzęt do tego? jak również piszę że inne konto mam i działa tam? i że moja siostra ma i też nie ma problemów?

tak trudno przeczytać co piszę? :roll:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 19:37 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Chodzi o to, że coś ogólnie opisujesz. Gdyby podać szczegóły (z jakiego regionu nie możesz wyjść, do jakiego nie możesz przejść itp., parametry komputerka i dostępu do internetu) byłoby łatwiej pomóc... i przede wszystkim szybciej.

I tak jak napisano powyżej: zdanie wielką literą, na końcu kropka, w środku przecinki. Wtedy jest jeszcze większa przejrzystość.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 19:46 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
jeśli nie podaje z jakich regionów a piszę "że z jakiegoś miejsca nie mogę wyjść" to chyba każdy logicznie myślący przedstawiciel gatunku ludzkiego rozumie że z różnych i nie ma na to zasady czy jest zaludniony czy nie
nie mogę wyjść to chyba oczywiste że tp a nie wylogować się bo to można zawsze

po raz 3 piszę że na tym samym kompie mam inne konto i siostra ma i działają więc parametry nie mają znaczenia

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 20:08 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Ale region może mieć znaczenie. Może się okazać, że region, na którym są problemy, jest jednym z kilku takich, a to może czasem zależeć od problemów technicznych po stronie LL.

A z Twojej wcześniejszej wypowiedzi trudno zrozumieć, czy chodziło o ten sam komputer, czy o kilka komputerów. Dlatego przecinki się przydają.

Na tym forum nikt nie ma zamiaru olać problemu i robić komuś na złość, ale czasem naprawdę trudno zrozumieć to, co jest napisane.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 20:24 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
sprawdzałam te rejony na tym drugim koncie się logowałam i tak nie było problemów
więc to nie chodzi o to

proszę jedynie o to gdzie ja mam to zgłosić do LL

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 20:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Ankh Boa
Od razu mówię, że nie pomogę, ale mam uwagę.

Na drugi raz użyj kilku przecinków i zwyczajnie, po ludzku poproś o pomoc, zamiast się awanturować i obrażać wszystkich po kolei.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 20:47 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
po 1 piszę ze zrozumieniem
po 2 używam interpunkcji
po 3 robię odstępy by każdy rozumiał co piszę
po 4 nie awanturuję się
po 5 większość osób niestety nie potrafi czytać ze zrozumieniem i to jest fakt
po 6 prosiłam o pomoc a nie o pouczanie mnie i czepianie się wieczne że ktoś czegoś nie doczytał

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 21:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Co do punktu 2, ja wypatrzyłem tylko JEDEN przecinek. Cała reszta to pytajniki.
Co do czytania ze zrozumieniem - zrozumieć można tylko coś, co jest zrozumialne. Czego brakuje w Twoich wypowiedziach.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 21:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Maciek Marksman
Jeżeli dwa pozostałe konta działają poprawnie na tym samym kompie to prawdopodobie jest to problem z ustawieniami specyficznymi dla konta. Spróbuj wyczyścić cache. Porównaj ustawienia (Edit->Preferences) pomiędzy dobrym i złym kontem i upewnij się, że są jednakowe. Może pomoże.

Jeżeli chcesz zgłosić problem do Linden Lab to idź na www.secondlife.com, zaloguj się i wybierz Help->Support Ticket.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 22:06 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Polecam również jakieś herbatki uspokajające, zanim ktoś tu kogoś obrazi 8)

Pierwsza wersja Twojego postu była niezrozumiała. A taką mam dziwną przypadłość, że potrafię czytać ze zrozumieniem i w 95% przypadków rozumiem tak jak trzeba. Edytowałaś post - chwała Ci za to, ale nie wszyscy na tę edycję zwrócili uwagę.

Maćkowi dziękuję, napisał chyba wszystko, co było do wytłumaczenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 22:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
taka_sobie napisał(a):
po 1 piszę ze zrozumieniem

jakby tak bylo to bym nie zadawal dodatkowych pytan. Chociaz z drugiej strony to pewnie piszesz ze zrozumieniem (czyt. Ty rozumiesz). Swoja droga czyta sie ze zrozumieniem, a pisze sie wyraznie :-) lub przejrzyscie.
taka_sobie napisał(a):
po 2 używam interpunkcji

Ale niewlasciwie :)
taka_sobie napisał(a):
po 3 robię odstępy by każdy rozumiał co piszę

Ja tez robie odstepy i w tym momencie nikt nie zrozumie co ja pisze poniewaz gdyz albowiem wiem ze odstepy to nie wszystko zwlaszcza jak sie pisze bardzo dlugie teksty ktore moga byc niezrozumialem dla innych w sumie w nosie mam czy inni zrozumieja bo ja rozumiem o czym pisze ale czy inni no dobrze juz koncze te wypowiedz
taka_sobie napisał(a):
po 4 nie awanturuję się

Jestem innego zdania ale ja sie czepiam
taka_sobie napisał(a):
po 5 większość osób niestety nie potrafi czytać ze zrozumieniem i to jest fakt

To zdanie jest poprawne jesl chodzi o jego budowe. Ale tylko jesli chodzi o jego budowe. Reszta sie nie liczy
taka_sobie napisał(a):
po 6 prosiłam o pomoc a nie o pouczanie mnie i czepianie się wieczne że ktoś czegoś nie doczytał

Ja chcialem pomoc ale zamiast uzyskac odpowiedz na pytania, ktore mogloby mi pomoc w odpowiedzaich na zadane przez Ciebie pytania, to zostalem zrugany, obsmarowany, okrzyczany i w ogole. Ale nie martw sie. Mimo, iz mi sie odechcialo pomocy to dam Ci szanse. Jak sie zreflektujesz i jeszcze raz wszystko opowiesz na spokojnie. kladac nacisk na opis tak aby pasowal do moich pytan. to Ci pomoge. Chocby to miala byc tylko pomoc zwiazana z powiedzeniem jak sie skontaktowac z Lindenami. Jednym slowem, moje pytania nie byly zlosliwe, tylko zwiazane z tym, ze chce pomoc. Ci ktorzy mnie znaja wiedza, ze chetnie pomagam zawsze.
Pozdrawiam i proponuje jakies kropelki; waleriana, herbatke z lisci koki tudziez nielegalna w Polsce ale rozweselajaca marihuane :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 23:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
Zdarza się również, że konto "przytyka" zbyt przeładowane inventory albo strasznie długa lista znajomych.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Wrz 2009, 23:37 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Sql Miles
Czasami też może być to spowodowane nadmierną ilością założonych na siebie, oskryptowanych obiektów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2009, 13:53 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Szanowny WoodPaker ojeje zrugałam Cie? Obsmarowałam? Okrzyczałam? Tak? I zbiłam może jeszcze? Jejeje ale Ty wrażliwy jesteś :roll: Ciekawi mnie co takiego napisałam bo jakoś nic TAK strasznego nie widzę w żadnym moim poście :lol: :lol: :lol:

jak nie wnosisz nic to tematu to zwyczajnie nie pisz w nim

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2009, 14:10 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
taka_sobie napisał(a):
jak nie wnosisz nic to tematu to zwyczajnie nie pisz w nim

Takie uwagi proszę pozostawić moderatorom.

Po raz kolejny proszę o powściągnięcie nerwów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2009, 18:14 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
Szanowna Pani Moderator proszę mi nie wmawiać czegoś czego nie ma i przeczytać co on napisał bo nie życzę sobie aby mi ktoś pisał o lekach na uspokojenie czy narkotykach bo to ni śmieszne ni mądre nie jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Paź 2009, 19:21 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Przyszła tu pani z problemem, który mieliśmy pomóc rozwiązać. Kilka osób, w tym Wood, który pomagał wielokrotnie, nie tylko na forum, poprosiło o kilka dodatkowych informacji, nie doczekało się jednak, bo zamiast tego wolała pani nas wszystkich obrażać.

Uważam, że - na miarę posiadanych informacji - odpowiedzi Morrigan, Maćka i Sqla są wystarczające. Pani zachowanie zaś na tyle irytujące, że pozostaje mi jedynie zamknąć temat.

Zwrot "pani" proszę potraktować w tym przypadku jako czysto stylistyczny, sądząc po wypowiedziach brakuje pani jeszcze trochę do pełnoletniości.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso