Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 15:06 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Witam! Mam problem. Jak wejdę w zakładkę "supprot" i chcę zrobić cokolwiek, np. usunąć konto, to zawsze odsyła mnie z powrotem i widzę ten napis:

My Account

Are you having a little trouble with your password or security
question? We can get this straightened out by talking to you.

Please call us: (866) 476-9763.

Proszę, pomóżcie mi!

Z góry dziękuję za pomoc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 15:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Dziwne, że odsyła cię z powrotem, ponieważ ten komunikat brzmi?
Cytuj:
Moje Konto
Masz mały problem ze swoim hasłem lub "pytaniem bezpieczeństwa"? Naprawimy to rozmawiając z tobą.
Zadzwoń do nas: (866) 476-9763.

Przynajmniej w przybliżeniu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 15:28 
Dołączenie:
Styczeń 2008
No nie wiem... A nie chodzi przypadkiem o to, że jeżeli mam jakiś problem, to mam do nich zadzwonić?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 15:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Ten tekst mówi o problemach z hasłem. Nie wiem jak ty, ale ja swojej angielszczyzny jestem raczej pewien. Poza tym konta nie usuwa się w Support, tylko w My Account. Jak sama nazwa wskazuje, Support to pomoc techniczna...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 16:34 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Myślę, że nie Support, lecz Cancel Account by wystarczył. Po co dzownić od Supportu, tracić czas i pieniądze, skoro mozna kliknąc w jedne link tylko, a nie w kilka?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 18:01 
Dołączenie:
Styczeń 2008
No dobra, nie wyraziłem się jasno. Pomyliłem się, nie chodziło o "support" tylko właśnie "my account". I po lewej stronie są takie zakładki, a ja jak w nie klikam, to i tak nic się nie dzieje! Cały czas odsyła mnie w to samo miejsce. Zamieszczem screena, żeby nie było wątpliwości:

[img=http://img268.imageshack.us/img268/6839/57163962.th.jpg]

A jeśli chodzi o ten napis, to "Are you having a little trouble with your password or security
question?" jest pytaniem, nie stwierdzeniem.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 18:15 
Dołączenie:
Lipiec 2008
A spróbuj się zalogować na sotrnie http://secondlife.com/account Bo coś mi się zdaje, ze chyba na jakiejś wersji BETA próbujesz działać i ta wersja chyba nie do końća działa, ale to tylko moje domysły, które czasem są błedne.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 18:32 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Masz rację, z prawej strony pisze, że jest to chyba wersja beta, ale jak skorzystalem z twojego linku to wyszlo na to samo. Logowanie i cała reszta idzie dobrze, ale jak znajde się tu, to przestaje działać. Nawet czasem nie da się w nic kliknąć, jakby komputer nie widział linków i trzeba stronę odświeżać.

A jak wpisuję adres http://secondlife.com/account, to automatycznie przekierowuje mnie na: https://secure-web17.secondlife.com/my/ ... all_us.php

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Lip 2009, 18:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Llorando Runo
Myślę że nie chodzi tu o samo hasło, ale o pytanie pomocnicze przy kasacji konta. Widać samo hasło nie wystarczy by skasować konto i trzeba podać prawidłową odpowiedź przy pytaniu pomocniczym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2009, 01:26 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Blazej Naidoo
Zgadzam się. Należy przy kasowaniu oprócz podania hasła podac również odpowiedź na pytanie pomocnicze. Z tego co się orientuje przy zakładaniu konta Lineni wysyłali na maila pytanie i odpowiedź, które sami wybralismy, tak dla backup'u

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2009, 09:32 
Dołączenie:
Styczeń 2008
Ale nie chodzi o to, że chcę usunąć konto. Jak kliknę jakąkolwiek zakładkę z lewej strony (np. Account History) to i tak przekierowuje mnie w to samo miejsce. Jak wpiszę ręcznie adres "https:/......../cancel.php" to i tak przekierowuje na:
"https:/......../call_us.php. Zapytam się jeszcze, z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie i czy w ogole ktos ma taki problem jak ja.

A poza tym, czy żeby zmienić hasło czy skasować konto, trzeba dzwonić do Lindenów???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2009, 10:14 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2009
nick w SL: Yuriko Yuitza
PPP napisał(a):
A poza tym, czy żeby zmienić hasło czy skasować konto, trzeba dzwonić do Lindenów???

Żeby zmienić hasło .. Nie .
( przynajmniej , jak ja zmieniałam hasło to nie podawali żadnego numeru telefonu na który trzeba było zadzwonić . Wystarczyło wpisać stare i nowe hasło i po krzyku :-) )

Ale żeby skasować konto , chyba też nie . ( nie jestem pewna ) Czytałam inne tematy i z tego co dobrze przeczytałam , to trzeba do nich dzwonić jak sie chce REAKTYWOWAĆ usunięte konto ; ))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2009, 08:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Ja zaoftopuje trochę małą prośbą. Proszę, podawajcie może przy zakładaniu tematu w nazwie skrócony opis problemu. Nic nie mówiące "Problem!!!", "POMOCYYYYYYYYYYYYYY nie wiem co robić", "Problem" itp. moim zdaniem prowadzą do lekkiej dezorientacji. Gdy ktoś ma jakiś kłopot, nie wie jak sprecyzować w search to przy przeglądaniu tego działu będzie zmuszony zaglądać w te tematy w nadziei, że znajdzie tu odpowiedź.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2009, 08:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Dziękuję, nie będzie na złe moderatorki ;-)

Określenie w temacie problemu jest narzucone przez regulamin, ostatnie dni były nieco luźniejsze, z powodu zmiany wyglądu forum, ale już niedługo tematy "pomocy!" będę usuwać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2009, 09:28 
Dołączenie:
Lipiec 2008
Zaofftopując napiszę o metodzie stosowanej na pewnym forum.

Jeżeli w temacie jest "pomocy" i nic więcej, to po prostu temat jest usuwany (autor poinformowany, czemu temat jest usuniety). Taka praktyka jest iowszem nieco radykalna, ale... Powoduje, iż bałagan na forum znika, a interesant (autor tematu) będzie na przyszłośc pamietał, jak należy tematy pisać.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2009, 09:35 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Tak, DOKŁADNIE TO napisałam w poście powyżej.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso