Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 19:05 
Dołączenie:
Marzec 2008
Od pewnego czasu zaczyna mnie meczyc takie cos:
http://img18.imageshack.us/img18/3971/l ... oneone.png

Jest jakis sposob na to?

Wiem tylko, ze to nie jest od jakiegos rezzera, wszedzie sie to pojawia gdzie tylko wejde, bez roznicy..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 19:15 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to fakt, iż wskazane miesjca w ścianach to dwa nakąłdające się na siebie ibkety, których tektury na zmianę są widoczne, co powoduje efekt migania. Jak obiekty są źle ustawione i jeden wchodzi w drugi to właśnei jest taki efekt migania.

Nic innego mi na myśl nie przychodzi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2009, 19:30 
Dołączenie:
Marzec 2008
Nie. to nie jest to, sprawdzalem sciany, wszystko OK, chodzilem rowniez na inne landy i tak to samo..

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 00:51 
Dołączenie:
Październik 2007
sprawdz czy to miganie przechodzi nawet jak masz okno SL zminimalizowane, jesli to tylko SL to cos nietak z klientem...jesli nie tyko pojawia sie w SL, to cos z grafika...ja mialam migajace kratki tuz przed tym jak mi karta graficzna padla

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 07:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Mi się wydaje, że to coś z tekstura jest. Np. jak z daleka patrzę na siedzibę Pietii to mi jego obrazy migają ze ścianą na której wiszą, jak podejdę bliżej to przestają - jakaś wada ściany przedniej, bo wewnątrz obrazy wiszą normalnie - nie nakładają się. Wada tekstury? Nie wiem czy coś takiego jest... Ale może też tak być, jak w niektórych domach, że pod pewnym kątem widać nie tę teksturę co być powinno.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Mar 2009, 08:29 
Dołączenie:
Marzec 2008
To tylko sie pojawia w SL, ale po resecie kompa jest wszystko ok, najwidocznej to karta graficzna. Dziekuje za pomoc.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso