Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 13:16 
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Gabriela Mortenwold
Hej, zakupiłam sobie ostatnio spódniczke, wszystko fajnie, ale jest za szeroka. To znaczy tworzy wokół tali mojego avi raczej cos w rodzaju otoczka, a nie przylega do ciała. Nie ma w zestawie żadnej Notecard z pomocą :|
Próbowałam edytować parametry spódniczki, ale nic nie pomogło, dalej jest za szeroka. Próbowała podobnie dopasować pasek i w tym przypadku, choc robiłam to zupełnie nie wiedząc który parametr oznacza jaki wymiar - udało się.
Ale co z tą spódniczką?
Czy mógłby ktoś opisać poszczególne XYZ i tym podobne parametry dla ubrań? Które i co zmieniają? i jak najlepiej dopasować ubrania - włącznie z wysokimi butami - do avi?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 13:20 
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Caliope01 Magne
klikasz na spódniczkę i robisz EDIT, potem klikasz razem SHITF i CTRL, pokażą Ci się małe szare kwadraciki, myszką klikasz na któryś z nich i po woli przeciągasz w góre lub w dół, każdy z nich odpowiada innemu kierunkowi, to powinno pomóc.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 13:21 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Rozumiem, ze mowa o spodniczce flexi.. tego typu malo ktora sie da edytować.. jezeli juz mozesz, to bodaj z klawsizem CTRL w edycji, pojawia sie (o ile mozna te parametry zmieniac) biale kwadraciki do zmiany wielkosci. Delikatnie sciagij je do srodka. Spodniczka sie zmniejszy proporcjonalnie - potem tylko przesunac ja nieco aby pasowa do ciala.
Najlepiej robic rto na sobie przy pomocy pose-stand.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 15:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
CTRL + SHIFT, jeśli chodzi o ścisłość. Najlepiej zaznaczyć sobie również w okienku edycji opcję "Stretch both sides", a wcześniej zrobić kopię zapasową spódniczki (o ile nie jest ona NO COPY), na wypadek, gdyby coś nie wyszło.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 16:21 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Ciekawe ile primów jest do poprawienia. Czasem lepiej jest przytyć kilka kilo albo użyć Prim Resizera niż się męczyć z setką elementów.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 18:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Morrigan Polanski
W przypadku spódnic poprawia się zwykle wszystkie jednocześnie, więc nie widzę problemu, Krecik. To prosta czynność, nie demonizuj, bo koleżankę przestraszysz ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 18:39 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Wybaczyłabym Krecikowi. Myślę, że niewiele spódnic w życiu dopasowywał do siebie. Przynajmniej w SL 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Paź 2008, 20:29 
Dołączenie:
Czerwiec 2007
Morri, czy ja wyglądam tak strasznie żeby koleżankę przestraszyć?

Mad, dzięki za wybaczenie ale ostatnie zdanie było niepotrzebne. :mrgreen:

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso