Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 03:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
370

W związku z pojawiającymi się głosami o nieuczciwości polskiego społeczeństwa - jako Organizator eventu, podjęłam decyzje o zmianie formy głosowania na każdym z etapów wyborów.

W dniu jutrzejszym o wyborze kandydatek do finałowej grupy zadecyduje JURY.

aby uniknąć pomówień o kumoterstwo, przekupstwo, działanie na niekorzyść uczestniczek - osoby zasiadające w jury bedą miały utworzone nowe konto w SL.

Liczę że taka forma usatysfakcjonuje Wszystkich :)

Oczywiście tablice i ankieta w dalszym ciągu pozostają dostępne i można na nie głosować ale, głosy z nich będą kwalifikować dziewczyny na tak zwaną "dziką kartę ".

Zapraszam do glosowania przed Gala Miss Virtual Poland 2013:
inWorld TUTAJ

lub oddajac glos online na stronie Tutaj

Glosowanie trwa do 21.07 do godz 21.00 [ ew. później jeśli będzie przesuniecie eventu].

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 18:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: Konstancja Shoreland
Co to znaczy ''na dzika karte''?

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez LeaM 20 Lip 2013, 21:02.
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 21:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2011
nick w SL: Lea Motniak
Niezależne jury: Jantarka, Mardox, Gocha. Moje typy, napewno będzie fair! :lol:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 21:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
Myślę ze jak ktoś nie wie na czym zabawa polega nie powinien sie wypowiadać i podśmiewać. Wszystkie uczestniczki ( te które zostały w wyborach ) nie podważają uczciwości wyborów , to wiadomość dla osób szykanujących całą zabawę jak i Jantarkę. Wypowiadam sie po rozmowach z dziewczynami i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowane całą imprezą i zadowolone z zaangażowania jakie prowadzący włożyli w realizacje całej imprezy. Oczywiście WSZYSTKIE jesteśmy za tym aby jury wybierało uczestniczki to jest po części NASZA decyzja też. Koniec i kropka, a całej reszcie której zabawa nie odpowiada proponuję nie oglądać , nie śledzić poczynań jak i nie obrażać niewinnych osób

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 21:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
thekonstancja napisał(a):
Co to znaczy ''na dzika karte''?

"dzika karta" to 2 dziewczyny ktore przejda do finalow z tablic i ankiety na stronie, czyli poza decyzja JURY.

LeaM napisał(a):
Niezależne jury: Jantarka, Mardox, Gocha. Moje typy, napewno będzie fair! :lol:

myslisz sie, poza mna, zadnej z tych osob nie bedzie , natomiast beda tez osoby spoza polskiego społeczeństwa - konkretnie Anglia i jak sie zgodza to z Macedonii, czekam tez na decyzje osoby z Holandi..

Syntia Sahara napisał(a):
Myślę ze jak ktoś nie wie na czym zabawa polega nie powinien sie wypowiadać i podśmiewać. [...]

bardzo dziekuje dziewczyny, dzieki Waszej postawie - ten konkurs jest kontynuowany :)

Chce dodac jedno - nie organizuje tego konkursu by dzialac na czyjas niekorzysc, chcialam by w polskim SL cos sie zadzialo, by byla przy tym dobra zabawa. traktujemy to jak zabawę i nic wiecej. Jesli ktos ma z tym problem, trudno. Nie jestem w stanie dogodzic wszystkim, ale jedno moge zapewnić - wybory beda uczciwe.

I prosze moderatorow o zamkiecie tematu :)

dziekuje

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso