Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 07 Lip 2013, 00:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Image

♛Miss Virtual Poland 2013r♛

06.07 do 20.07 - przyjmujemy zgłoszenia kandydatek.

1. w biurze eventu w SL - kandydatki zostawiaja swoja kandydature
- http://maps.secondlife.com/secondlife/G ... 60/80/3726

2. w przeciagu 12 h otrzymuje zaproszenie do grupy - Miss Virtual Poland - Event

3. udostepnione zostalo fotostudio w biurze MVP w ktorym mozna wykonac odpowiednie foto.

4. do 20.07 tablice kandydatek beda nieaktywne, ale zdjecia sukcesywnie beda sie na nich pojawiac

5. od 20.07 od godz 21. 00 do 21.07 do godz.21.00 - w biurze udostepniona zostanie mozliwosc oddawania glsow na wybrana kandydatke.

WYBORY:
Etap I
----> 21 lipca - GALA – wyłonienie finałowej „15” spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń oraz z glosowania z tablic udostepnionych w biurze MVP

Etap II
----> od 20 lipca do 27 lipca [do chwili wyłączenia możliwości glosowania] udostepnione zostana tablice 15-tu finalistek + "Dzikie Karty" dla 6 kandydatek

Etap III
----> 27 lipiec g. 21.00 Gala finałowa, wyłonienie Miss. Zliczenie najwiekszej liczby glosow z tablic do glosowania, podjecie decyzji o wyborze „Miss Virtual Poland 2013” „I Vice Miss Poland 2013”, „II Vice Miss Poland 2013”, z wyjątkiem Miss Publiczności, która zostanie wyłoniona wyłacznie za pośrednictwem głosowania z tablic i ankiet.

UWAGA! Tablice do glosowania dadzą mozliwosc jednorazowego oddania glosu na 1 kandydatkę na każdym etapie wyborów. - nalezy wiec rozumiec, ze jesli danego dnia w etapie I - oddales glos na kandydatke np. numer 10. , to kolejnego dnia, nie bedziesz mogl zaglosowac ponownie, ani na ta kandydatkę, ani na żadna inna. Kolejna mozliwosc oddania glosu udostepniona bedzie po zliczeniu glosów z danego etapu wyborów.

Nadane na etapie eliminacji numery kandydatek pozostaja do konca wyborow!

Na stronie eventu, zamieszczony został Regulamin MVP 2013 - zapraszam do lektury.

Serdecznie zapraszam :)

JB - Miss Virtual Poland 2013

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 10 Lip 2013, 06:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
krótki poradnik, jak aplikować, skąd wziaść formularz i odpowiedz na pytanie, czy imie i nazwisko to realne czy wirtualne :)

/nie wiem czemu wykrzaczylo sie wstawianie filmikow - prosze o poprawienie - i dziekuje :)

Edit: Panterko b.dziekuje :)

Ostatnio edytowany przez Jantarka, 10 Lip 2013, 21:48, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 10 Lip 2013, 09:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
nick w SL: PanteraPolnocy
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=Uk_ZpfTuHio

... zamiast...

Kod:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Uk_ZpfTuHio

:)

http://www.firestormviewer.org

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 13 Lip 2013, 07:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2013
Chyba zaryzykuje.... Ale mam już 40 na karku... :-D
Dobrze że to S.L. tu się nie starzejemy... :-D :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Lip 2013, 19:27 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
a dziewicą przynajmniej jesteś?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Lip 2013, 11:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2013
Franz Strzelecki napisał(a):
a dziewicą przynajmniej jesteś?

Szukasz dziewic w sl? Wyglądasz na nieporadnego w rl a twoja obecność w sl podyktowana pewnie jest możliwością łatwego nawiązania kontaktu z jakąkolwiek kobietą... :lol: Szukaj dziewic w rl a wyjdzie Ci to bardziej na zdrowie... :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 14 Lip 2013, 12:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Kaya72 napisał(a):
Chyba zaryzykuje.... Ale mam już 40 na karku... :-D
Dobrze że to S.L. tu się nie starzejemy... :-D :-P

Kaya - bawimy się w SL i generalnie wiek RL nas kompletnie nie interesuje :) tak więc, startuj śmiało :)

a Franciszkiem to się nie stresuj, on ma cięty język - ale dobry facet z niego :)

Pozdrawiam
JB

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 23:08 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2011
nick w SL: Lea Motniak
Zmienianie zasad zaraz przed galą nie jest niczym fair. Nie wierzę w to, że jury jest z zagranicy i nie zna kandydatek. Dla mnie zmienianie zasad tak nagle jest znakiem, że dzieje się coś dziwnego... dziwnego jak kombinatorstwo.Zrezygnowałam z kandydatury, gdyż nie będę uczestniczyć w czymś gdzie zmieniają się zasady co minutę i jest chaos. Śmianie się z eventu? Nie poprostu wyraziłam swoje zdanie dość dosadnie. Startowałam w tym evencie bo miałam nadzieję, że przynajmniej w nim organizatorzy nie nawalą. Ale zawiodłam się, znowu. W polskim slskim światku nic się nie zmieniło. Nie ma po co wracać. Poza tym zamykacie tematy, nie wolno się wypowiedzieć? Tacy jesteście fair? Myślę, że wszystko jasne. Róbcie co chcecie... przynajmniej jest jeszcze kilka fajnych polskich miejsc, oprócz gypsy moon, gdzie można przycupnąć, ale policzę je na placach jednej ręki...

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 23:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
LeaM napisał(a):
Zmienianie zasad zaraz przed galą nie jest niczym fair. Nie wierzę w to, że jury jest z zagranicy i nie zna kandydatek.

No tak i zagłosuje to jury na nas wszystkie i do finału dostaniemy sie wszystkie jak i tytuł otrzymamy wszystkie :mrgreen: Same chcemy to jury wiec nie jest to możliwe fizycznie żeby ktos oszukał, bo same byśmy siebie oszukały a to troszkę dziwne by było ( w grupie która została nie ma kwasów i każda przyklasnęła temu pomysłowi, to ku woli wyjaśnienia sytuacji )

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 20 Lip 2013, 23:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
LeaM napisał(a):
Zmienianie zasad zaraz przed galą nie jest niczym fair. Nie wierzę w to, że jury jest z zagranicy i nie zna kandydatek. Dla mnie zmienianie zasad tak nagle jest znakiem, że dzieje się coś dziwnego... dziwnego jak kombinatorstwo.Zrezygnowałam z kandydatury, gdyż nie będę uczestniczyć w czymś gdzie zmieniają się zasady co minutę i jest chaos. Śmianie się z eventu? Nie poprostu wyraziłam swoje zdanie dość dosadnie. Startowałam w tym evencie bo miałam nadzieję, że przynajmniej w nim organizatorzy nie nawalą. Ale zawiodłam się, znowu. W polskim slskim światku nic się nie zmieniło. Nie ma po co wracać. Poza tym zamykacie tematy, nie wolno się wypowiedzieć? Tacy jesteście fair? Myślę, że wszystko jasne. Róbcie co chcecie... przynajmniej jest jeszcze kilka fajnych polskich miejsc, oprócz gypsy moon, gdzie można przycupnąć, ale policzę je na placach jednej ręki...

Nie życzę sobie oszczerstw pod moim adresem ani żadnej osoby uczestniczącej w organizacji konkursu.
Powody zmian znasz, uczestniczyłaś w czacie grupowym NIE SPRZECIIALAS SIE przeciwko zmianie - zapomniałaś juz ?.

Siejesz ferment Lea, nie wiem po co - z zawiści ? nienawiści do mnie ? za co ? - obrazasz mnie - a przecież nawet mnie nie znasz :), to samo robisz zarzucając nieuczciwość Gośce - a Ty Ją znasz w ogóle ? znasz mnie ? NIE, wiec jakim prawem ? bo zmiana nastąpiła nie po Twojej mysli ? bo przez całą noc ściągałaś setki znajomych a być może i nieznajomych by głosowali ?.
dlatego ?

Lea... zastanów się.

Dokończe impreze, ale nie dla takich ludzi jak TY. Zrobie i robie to dla dziewczyn, robię to dla tych którzy widzą w tym zabawę. ZABAWĘ.

Prosiłam o zamkniecie wątku - bo nie chce szamba i wylewania jadu i pomyj - ale w sumie....użyj sobie :) lepsze to niż rozwalanie imprez :)

Na całym świecie ludzie się bawią, widzą w tym tylko zabawe a nie chorą rywalizację, u nas tylko rywalizujemy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Lip 2013, 23:53 
Dołączenie:
Lipiec 2013
Lea a Twoim zdaniem w porzadku jest przekupowanie ludzi lindenami by na Ciebie glosowali? A zmiana zasad glosowania oszustwo? To gratuluje logiki;)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 00:01 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2011
A ty co? Tutaj gadasz inaczej niz na IM co? Atakujesz, wyzywasz, czepiasz się ludzi na IM tylko dlatego, że znajoma zapytała się dlaczego wszystko zostało zmienione... Nie mowilabym nic tylko bym odeszla z konkursu po cichu wymyslajac cos, a reszte zostawiając dla siebie. Ale to ty mnie zaatakowalas, wiec masz czego chciałaś?! Ja sobie nie życzę oszczerstw na moj temat za moimi plecami i atakowania mnie na IM.

Ja przekupwałam ludzi lindenami? OMG, to nawet nie można tp znajomego żeby zagłosował bo bedzie, że alt albo przekupywanie. Masz wszystkich w domu eve? napewno wyszlo by mi na korzyść płacąc każdemu lindenami :lol:

Ostatnio edytowany przez LeaM, 21 Lip 2013, 00:13, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 00:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
LeaM napisał(a):
A ty co? Tutaj gadasz inaczej niz na IM co? Atakujesz, wyzywasz, czepiasz się ludzi na IM tylko dlatego, że znajoma zapytała się dlaczego wszystko zostało zmienione... Nie mowilabym nic tylko bym odeszla z konkursu po cichu wymyslajac cos, a reszte zostawiając dla siebie. Ale to ty mnie zaatakowalas, wiec masz czego chciałaś?! Ja sobie nie życzę oszczerstw na moj temat za moimi plecami i atakowania mnie na IM.

Ja przekupwałam ludzi lindenami? OMG, to nawet nie można tp znajomego żeby zagłosował bo bedzie, że alt albo przekupywanie. Masz wszystkich w domu eve?

wyzywam ? atakuje ? bo powiedziałam żeby wyjśnić znajomym zmiany ?
to atak ?
dooooprawdy.... Lea, Ja tak nie atakuję jak na IM do Ciebie. Widać ze mnie nie znasz wiec chyba mnie z kimś pomyliłaś :) ale nie szkodzi - najważniejsze że jesteś FAIR.

a jesteś ? mam nadziję, że tak - bo w tej bajce nie mogą być dwie złe postaci :)

i jak na IM - powodzenia życzę Lea :)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 00:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2011
Jeśli ty jesteś taka najbardziej FAIR to ja mogę być po prostu zadowolona i nie muszę sie martwić :lol: Myślę, że co było na IM to zapomniałaś... albo udajesz, że nie wiesz o co kaman. Powodzenia w wybieraniu finalistek. Temat zamknięty.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 00:44 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
LeaM napisał(a):
Jeśli ty jesteś taka najbardziej FAIR to ja mogę być po prostu zadowolona i nie muszę sie martwić :lol: Myślę, że co było na IM to zapomniałaś... albo udajesz, że nie wiesz o co kaman. Powodzenia w wybieraniu finalistek. Temat zamknięty.

tak Lea zjechałam cie jak psa, wyzwalam Ciebie i cala Twoja rodzinę [ tylko nie zapomnij dopisać sobie te wyzwiska w zapisie IM i podeślij mi kopie koniecznie! ] - a to wszystko tylko dlatego, że zmieniłam w ostatniej chwili formę głosowania. tak byłam na siebie zła, że postanowiłam wyżyć się właśnie na Tobie. Albo nie, czekaj, już wiem - to efekt siedzenia w SL po nocach by wszystko przygotować, żal i złość za wyłożenie kasy na nagrody. a wszystko to zrobiłam po to by - właśnie uknuć taki spisek ! i to koniecznie uderzający w Ciebie i Twoich znajomych, TAK ! własnie po to!.

Yhm... masz 100% rację ! zrobiłam to specjalnie - zwąchałam się z [miejsce na dowolne nazwisko avatara] by manipulować własny event, po to by... [ wpisz sobie dowolne zakończenie].

tak...dobrze Ci to idzie. masz rację, tak, masz rację :) zdecydowanie masz.

acha - wygrane też już są ! i na pewno to nie jesteś TY :)

a teraz idę położyć się spac, by jutro odeprzeć nalot altów :)

dobranoc :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Lip 2013, 01:31 
Dołączenie:
Październik 2010
Jantarka jako organizatorka schodzisz poniżej akceptowalnego poziomu. Uczestniczka ma prawo się wypowiedzieć a Ty nie masz monopolu na wypowiedzi. Sama to wiesz najlepiej ponieważ z dużo większym impetem niż Lea próbowałaś ingerować w imprezy innych. Mało, że ingerować to jeszcze decydować o ich przebiegu. Chyba najbardziej pasuje tu oklepane powiedzenie o karmie, że to co robisz innym wcześniej czy później wraca.

Co w tej sytuacji należałoby zrobić? Przyjąć krytykę i przeprosić za zmiany. I na tym koniec.

Teraz kilka zdań o samym konkursie.

Jeśli chodzi o tego typu konkursy - zawsze wiążą się z dużymi emocjami. Nie jest prawdą, że na zachodnich landach wszystko przebiega bez problemów i nikt się o nic nie kłóci. Dramy, które tam mają miejsce są o skali nieporównywalnie większej niż to co się dzieje tutaj.

To nie przypadek, że polska Miss jest wybierana poza polskim środowiskiem, ponieważ znany konkurs w SL, o którym Jantarka wspominała kiedyś nie ma na celu odzwierciedlenie realiów tylko jest wydarzeniem całkowicie zmonopolizowanym przez grupę osób a właściwie jedną. Mam nadzieję, że nie sądzicie, że Miss wybrana w tym konkursie ma tam jakiekolwiek szanse nawet wejść. Może o czymś nie wiem, bo zaglądam sporadycznie do SL/forum ale nie sądzę aby zmieniło się coś co już ładne kilka lat funkcjonuje na zasadach, które znam.

Kolejną sprawą są zmiany warunków konkursu. To było jasne od początku, że głosowanie doprowadzi do konfliktów i sensownym rozwiązaniem jest jedynie jury. Jantarka musiała przejść przez pewne trudności i zadecydowała jak zadecydowała wyciągając być może wnioski na przyszłość. To jej konkurs, jej czas, jej sponsorzy/środki - może robić co chce. Tak jest zawsze gdy decydujecie się wziąć udział w czyjejś zabawie. Lepiej się z tym pogodzić bo szkoda czasu i nerwów.

Natomiast fakt, że jury pozostaje nieznane jest niezrozumiały. Rozumiem, że są to ludzie, którzy w SL nigdy nie byli bo tylko to może tłumaczyć założenie nowych kont. Dodatkowo jury powinno być znane, opisane z uzasadnieniem dlaczego mają prawo oceniać kandydatki.
Na myśl przychodzi mi jeszcze druga opcja - mam nadzieję, że błędna o tym, że są to osoby, które zakładają konta na altach dla konkursu. Wtedy mogę skwitować to stwierdzeniem - może jeszcze kandydatki będą incognito? :D Jury powinno podpisywać się swoimi awatarami pod swoimi decyzjami. Inaczej całość traci wiarygodność. Ale jak już napisałam organizator decyduje - inna sprawa czy buduje czy podważa tym swoją wiarygodność.

Konkursy tego typu powinny być głównie rozrywką do której wszyscy podchodzą z dystansem. Kiedyś się interesowałam przebiegiem Miss Virtual World i dokładnie sprawdziłam jak to wygląda stąd mój głos w tym temacie.* Nie zdecydowałam się na organizację konkursu, ponieważ uznałam, że pomimo włożonej pracy część osób nie będzie zadowolona a część będzie obrażona. Jeśli pamiętacie konkursy Miss Polska wcześniej tam były również problemy. Atmosfera skutecznie zniechęciła ówczesnych organizatorów do kontynuacji jak widać. Jantarce się chce i to należy docenić.

Skoro już konkurs jest to bawcie się i nie traktujcie tego typu problemów poważnie.

* Mam nadzieję, że to wystarczy na odpowiedź w przypadku zarzutu, że nie mam prawa się wypowiadać. ;)

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 01:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2011
Ja pier.... Co złego w ściaganiu znajomych? Nawet i "setki" jak to okresliłaś? Takie są głosowania na slu, każdy ściąga swoich znajomych, a znajomi znajomych. "O patrzcie! Ona ściągneła znajomych! Normalnie kryminał!" :lol: A co?! Można! Boli cie to?! Zazdrość?! Zawiść?! Tak, tak zapłaciłam wszystkim po 1k :lol: Bo rozbiłam bank :lol: Ja sieję ferment? Nie. Nienawiść do ciebie? TAK :mrgreen: i mam nadzieję że z wzajemnością :mrgreen: Róbcie co checie, gadajcie co chcecie. Mam to gdzieś. Ja w tym już nie uczestniczę i też się cieszę :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 21 Lip 2013, 01:59 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Uprzedzam, że czuwam. Teraz mi się już nie chce, ale jutro z przyjemnością posprzątam, więc proszę to mieć na uwadze podczas opróżniania nocników.

Jan, wyjątkowo nie jesteś główną adresatką.

Profil E-mail GGOffline
Mężczyzna
PostWysłany: 21 Lip 2013, 02:01 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
A tak fajnie się zapowiadało.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Lip 2013, 00:09 
Dołączenie:
Lipiec 2013
Cała ta dyskusja sprowadza się tylko i wyłącznie do tego, że zostały zmienione zasady z głosowania na Jury plus poruszony wątek tajemnicy uczestników tej grupy. Zacznę od prostszej kwesti tajemniczego jury bardzo proste, aby ograniczyc możliwości jakich kolwiek wpływów z zewnątrz, co nie oznacza, że jury nie będzie miało okazji po ogłoszeniu wyników ostatecznych ujawnić się i podpisać pod nimi. I na tym skończyłbym temat tajemniczego jury. A propos każdego rodzaju ataków dotyczących samej zmiany sposobu głosowania są one oznaką wielkiej słabości oraz niezadowolenia ludzi, którzy tak jak ja doskonale wiedzą ile głosów na stronie ankiety przez różne nielegalne sposoby oraz na tablicy w second life za pomocą altów oraz innych oszustw takich jak wykupowanie głosów można było zdobyć. Po wszystkich wypowiedziach negatywnych oraz ilości ludzi, którzy je umieszczają (można policzyć na palcach jednej ręki) można ze spokojem stwierdzić, że mimo wszystko popularność konkursu (na którym pojawiło się 70 avatarów ponieważ więcej nie mogło się zmieścić) nie ucierpiała, a wręcz wzrosła, więc działania podjęte przez organizatorów konkursu dotyczące profesjonalnego wyeliminowania nieuczciwej konkurencji pokazują nam w tym momencie wielce oburzonych ludzi, którzy udawadniają jakie mieli plany starają się zirytować pomysłodawców tego rozwiązania oraz ośmieszają samych siebie na tle wszystkich tych, którzy doceniają profesjonalizm na niewiarygodnym poziomie w stosunku co do zwyklej zabawy. Gratuluję Jantarce wkładu w rozwój rozrywki Polskiego społeczeństwa w Second Life. I mam nadzieję, że takich ludzi znajdzie się więcej.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso