Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 23 Lip 2013, 21:55 
Dołączenie:
Lipiec 2013
DjBoczo napisał(a):
działania podjęte przez organizatorów konkursu dotyczące profesjonalnego wyeliminowania nieuczciwej konkurencji pokazują nam w tym momencie wielce oburzonych ludzi, którzy udawadniają jakie mieli plany starają się zirytować pomysłodawców tego rozwiązania oraz ośmieszają samych siebie na tle wszystkich tych, którzy doceniają profesjonalizm na niewiarygodnym poziomie w stosunku co do zwyklej zabawy. Gratuluję Jantarce wkładu w rozwój rozrywki Polskiego społeczeństwa w Second Life. I mam nadzieję, że takich ludzi znajdzie się więcej.

Wiadomo bylo od poczatku, że znajda sie Ci co beda niezadowoleni. Ci ludzie mogli miec jakies plany, rownie dobrze i nie - tego nie wiesz kto oszukiwal. Co do ukrytego jury - czemu po ogloszeniu wynikow nie ma informacji na stronie kto dokladnie byl w jury, z nazwami avatarow?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lip 2013, 01:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Hone napisał(a):
[...] Co do ukrytego jury - czemu po ogloszeniu wynikow nie ma informacji na stronie kto dokladnie byl w jury, z nazwami avatarow?

już spieszę wyjaśnić - po pierwsze - to samo JURY będzie decydowało w FINALE, dlatego nie podajemy jeszcze nazwisk i składu jury, po drugie - nie każda z osób zasiadająca w jury chce zostać ujawniona - ma do tego prawo, które wszyscy powinniśmy uszanować. I wbrew temu co sądzą "wszystko wiedzący" nie chodzi o to, że to jest przekręt, raczej problem jest w późniejszych żalach za dokonany przez dane osoby wybór.
Przeraża mnie natomiast przekonanie polskiego społeczeństwa, że wszystko co niejawne musi być od razu fałszywe i zakłamane i koniecznie nieść za sobą mega nieuczciwość. to naprawdę jest smutne... bo całe to zamieszanie ma być zabawą, a nie realnym wyścigiem po koronę :)

dodam jeszcze specjalne słowa skierowane do Identity Euler
Identity Euler napisał(a):
Jantarka jako organizatorka schodzisz poniżej akceptowalnego poziomu. [...]

moja droga, to że zdecydowałam się na przygotowanie takiej imprezy nie czyni mnie od razu innym człowiekiem, z innej gliny i zachowującym się inaczej - czytaj sztucznie, bo stosowanie do sytuacji. Jestem sobą, byłam sobą i sobą pozostanę - będę komentować zgodnie z własnym przekonaniem. Przeszłości się nie wypieram, czasem się wstydzę za własne zachowania, ale nie zmienia to faktu, że jestem wciąż sobą. Natomiast takie wyciąganie "trupów z szafy" czy strofowanie na forum publicznym jakie zaserwowałaś dwie czy trzy wypowiedzi powyżej - jest właśnie poza wszelką klasą.

Na zakończenie dodam - impreza ma charakter rozrywkowy, ma być zabawą . oczywiście wiąże się z emocjami, z żalem, czasem pretensjami, ale to wciąż tylko zabawa i tak powinna być odbierana.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2013, 03:59 
Dołączenie:
Październik 2010
Ktoś kto organizuje wybory miss powinien trzymać pewien poziom. Nie są nim pyskówki z uczestniczką, która ma uzasadnione uwagi.

Do tego nikt nie raczył zauważyć, że dziewczynę pomówiono o próbę oszustwa. Nie wiemy jak było ale już się zrobiło kółko wzajemnej adoracji, które mówi - my się dobrze bawimy spadaj jak nie odpowiada.

Zmieniono zasady, ktoś był rozgoryczony bo do chwili zmiany postępował zgodnie z zasadami prowadzącymi do wygranej.
Miała ta osoba prawo czuć się zawiedziona i powinna być przeproszona. Reszta bawi się dalej ale nie wmawiajcie ludziom, że osoby, które zrezygnowały są 'be'. Takie zachowanie nie jest z pewnością ideą żadnego konkursu miss, nawet mokrego podkoszulka, niezależnie od tego jak zabawowo się to traktuje. Zasadą jest również, że pozwala się takiej osobie wyjść z twarzą z trudnej sytuacji. Dziewczyna nie tylko zrezygnowała z konkursu, którego zasady są zmienne to do tego oberwała na forum. Pięknie ... gratuluję postawy - godna naśladowania przez osoby, które przyklaskują konkursowi w którym nawet jury jest incognito do ostatniej chwili. Pewnie dla budowania napięcia. Nie wierzę w mityczne wpływanie na jurorów. Skoro konkurs jest zabawą i wszyscy traktują to lekko to czemu takie przekomiczne dążenie do zachowania neutralności. Nie da się być neutralnym. Wystarczy, że juror lubi blondynki i już awatar Zosia czy Krysia ma dodatkowe punkty za blond perukę. A jeśli istnieją obawy, że jury sobie nie poradzi z wpływami zewnętrznymi to można mieć obawy co do profesjonalizmu osób, które w nim zasiadają. O ile jeszcze brak informacji o awatarach można próbować zrozumieć to brak informacji o ich predyspozycjach do oceny uczestniczek jest nie na miejscu. Jak dla mnie to brak szacunku dla dziewczyn. Biorą udział w konkursie i nie wiedzą nawet jakie juror ma predyspozycje aby je oceniać. W tej sytuacji nie da się tej imprezy traktować inaczej niż w kategoriach zabawowych a z takimi zasadami to ociera się to o komedię.

A że ludzie o coś podejrzewają? Ty masz dobre chęci a oni są tacy dziwni. No cóż... Ty nigdy nie miałaś, żadnego 'ale' do nikogo i żadnych podejrzeń.

Na tym pozwolę sobie zakończyć przemiłą pogawędkę bo to już offtopic.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lip 2013, 14:07 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Identity Euler napisał(a):
Ktoś kto organizuje wybory miss powinien trzymać pewien poziom. Nie są nim pyskówki z uczestniczką, która ma uzasadnione uwagi.
:roll:
.

moja droga, nie znasz sytuacji, nie wiesz jak bylo, rozkrecasz zbedna zadyme, kompletnie nie wiem po co. Moze lubisz Panne czy Pania Motniak, twoje prawo, moje jako ORGANIZATORA jest mozliwosc zmiany ktora przy zgodzie pozostalgch kilkunastu uczestniczek wprowadzilam. Polecam lekture regulaminu.
Wypowiedzialam sie na temat Pani /Panny L.M, zdania nie zmienie, a Ciebie uprzejmie prosze o zmiane tonu albo po prostu nie uczestnicz w tej watpliwej dla Ciebie zabawie. Zapominasz ze kandydatek bylo wiecej niz nieszczesna Panna/Pani Motniak, uszanuj przynajmniej zdanie, innych, bo mnnie doprawdy nie musisz. I prosze zachowaj klase, daruj sobie dalsze udawadnianie mi bledu i winy, bo ja nie mam juz sily do czytania twoich elaboratow.

Pozdrawiam i zycze dystansu i wielu owocnych uwienczonych sukcesem inicjatyw.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 24 Lip 2013, 15:26 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Smutne to wszystko i jednocześnie bardzo śmieszne.

Od pierwszych wyborów Miss, w Second Krakow, za każdym razem wracają te same motywy. Nic się nie zmienia.
I zawsze są pretensje do organizatorów. Jantarko, różne rzeczy na twój temat myślałam, ale nie wiedziałam, że jesteś kamikaze 8)

To naprawdę WSPANIALE, że Jantarka zechciała poświęcić swój czas, energię, prąd, a pewnie i pieniądze - nieważne, czy L$, czy PLN - żeby zorganizować CO-KOL-WIEK w zgnuśniałym i przymierającym z nudów polskim SL. Profity z tego żadne, kłopotów - jak widać - sporo, chociaż na szczęście przewidywalne.

Wiecie... mimo, że w ostatnich miesiącach bywam w SL sporadycznie, jestem (i zawsze byłam) bardzo związana z Mad. Traktowałam ją poważnie, starałam się nie narażać na szwank jej opinii i dbałam, żeby była zawsze przynajmniej ładnie uczesana. Ale mimo to nie rozumiem i nijak nigdy nie pojmę, dlaczego wybory pikselowej piękności wzbudzają tyle emocji i żądzę krwi wśród uczestniczek.
Ludzie, awatary drogie, naprawdę jesteście tak smutno poważni i nadęci? To przecież tylko zabawa :roll:

Profil E-mail GGOffline
Nie podano
PostWysłany: 24 Lip 2013, 16:14 
Dołączenie:
Czerwiec 2011
Identiti to chyba taka bardzo "inteligentna" hejterka .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 25 Lip 2013, 19:53 
Dołączenie:
Lipiec 2010
nick w SL: Hyde McAuley
LeaM napisał(a):
Ja pier.... Co złego w ściaganiu znajomych? Nawet i "setki" jak to okresliłaś? Takie są głosowania na slu, każdy ściąga swoich znajomych, a znajomi znajomych.

O bossssze, no wiadomo że tak wyglądają wszystkie glosowania w sl. Ale kurcze to są wybory miss Polskiego sl. Maja wybrać najładniejszą laskę w Polskim sl, a przez to że Ty ściągniesz te setki swoich znajomych wybiorą jakąś maszkarę. A potem się dziwicie ze nie chcą Polki do miss world jak tam chyba ktoś wspomniał. Znaczy wiesz, ja nie mówię że jesteś brzydka bo nie pamiętam jak wyglądasz, no ale kochana.....skoro ściągasz znajomych.... to musisz chyba mieć jakiś defekt. Tym bardziej że sama nie wierzysz że jurry Cie wybierze ;)

Jantarko, bardzo dobrze że zmieniłaś te zasady. A że Jurry anonimowe ? Hmmm no nie wiem. Jak ja bym był w takim jurry, to wolałbym się ujawnić na początku. Kto wie, może by jakaś ładna Pani skoczyła wtedy ze mną na kulki ? haha to taki niewinny żarcik sory ;P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Lip 2013, 13:48 
Dołączenie:
Maj 2012
Krotko i na temat...wszystkim się nie dogodzi nieważne jakby się człowiek starał :P

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 28 Lip 2013, 01:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
nick w SL: Blanca Carter
Witajcie po latach:)
Janka poziomu nie trzymasz!

Proponuje ustanowic nagrode dla dziewczyny nie trzymajacej poziomu (i pionu).
Jakies dodatkowe 5 pytan ustalajacych poziom kandydatek?lub pion...haha
Przekazuje na ten cel na rece organizatorki calkiem mila sume lindenow,bo ja jednak szczerze podziwiam,ze komus sie chce,naprawde podziwiam.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso