Odpowiedz
Autor Wiadomość
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Mar 2013, 12:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Image
ZYJ 2 RAZY
Zapewne wszyscy musielismy odpowiadac na pytania w rodzaju - jak sie w to gra? O co w Second Life chodzi? Co tu mozna robic?
Postanowilem zrobic STRONE, ktora odpowie na podobne pytania w mozliwie prosty sposob (czyli bez zargonu typu LM, prim, teleport, lag itd).
Jej celem jest tez zachecenie ludzi, ktorzy nigdy o SL nie slyszeli do zalozenia konta i wlaczenie sie do naszej spolecznosci. Stad tez nieco specyficzny dobor tematow, ale nie ukrywajmy - wiadomo, co najbardziej pociaga ludzkosc:)
Jesli macie jakies sugestie albo uwagi to chetnie poslucham.
Zachecam tez do reklamowania tej strony wszedzie gdzie sie da - Polakow w SL nigdy za duzo:)

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 15 Mar 2013, 15:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2011
nick w SL: Syntia Sahara
podzieliłam sie na FB i nawet moja stara znajoma sie odezwała z SL jak to zobaczyła, moze sie coś ruszy :). Mnie pomysł sie podoba, wreszcie bedzie gdzie odsyłac wszelkich ciekawskich

Profil E-mail Offline
Mężczyzna
PostWysłany: 15 Mar 2013, 15:30 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Gdyby nie Facebook, to bym dopiero teraz o tym przeczytał, a tak to już zdążyłem przejrzeć to nowe dzieło i... Wygląda zachęcająco. Zamierzam to wykorzystać... aby innym zaprezentować Second Life.

Zatem dziękuję Tobie jako użytkownik SL, za prace włożoną w tę stronę. Ułatwi to nieco kontakt szarych realnych ludzi z realno-wirtualnymi.

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Mar 2013, 16:04 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Przydałby się jeszcze odnośnik do tutoriali, najaktualniejsze są chyba te robione przez Id (linki są na forum).

Profil E-mail GGOffline
Kobieta
PostWysłany: 15 Mar 2013, 17:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
SUPER ! naprawdę świetna stronka !

edit - a jeszcze pomyslalam, ze moze dorzucić buttona na 1 stronie forum - obok 'pobierz SL" i "dołacz do polskiej społecznosci " ?

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 15 Mar 2013, 22:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Weronika Pobieski
I już wiem jak reagować na pytania "co tu można robić?", "jak zarobić realną kasę?" - wklejać link do strony:)

Bardzo fajna inicjatywa. I wielkie pokłony, bo pracy przy tworzeniu na pewno było sporo.
Link zdecydowanie trafi na 2świat.
Pozdrawiam:)
Wer

Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 19 Kwi 2013, 03:04 
Dołączenie:
Lipiec 2009
Oooj baaardzo dawno mnie tu nie było :) ale chętnie zostawię swoją opinię w tym temacie :D
Przeglądam te wszystkie nowości, a tu proszę!
Naprawdę świetny pomysł, no i graficznie stronka też przypadła mi do gustu ;)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso