Odpowiedz
Autor Wiadomość
Kobieta
PostWysłany: 03 Lut 2013, 12:13 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
Posty: 541
Skąd: Tychy
nick w SL: PanteraPolnocy
Chciałabym poinformować, że dnia 10 lutego 2013 (w niedzielę za tydzień, licząc od publikacji tej wiadomości) od godziny 21:00 do ok. 22:00 czasu polskiego (12:00 pm - 1:00 pm czasu SLT) będę dostępna w Patronie, w specjalnie do tego wydzielonym budynku przypominającym koloseum, aby porozwiewać wątpliwości dotyczące przeglądarki Firestorm oraz wyjaśnić, dlaczego Phoenix za jakiś czas pójdzie raczej w odstawkę na gridzie SL i co to w zasadzie jest server side baking. Nie uważam, że wiem o nich dokumentnie wszystko niczym alfa i omega, ale z chęcią podzielę się tą wiedzą, jaką już mam - aby obalić popularne mity (np. "im więcej kbps, tym lepiej!") czy postarać się rozwiązać co bardziej upierdliwe problemy, o ile czas pozwoli. Użytkownicy innych viewerów również są mile widziani, ale siłą rzeczy nie będę mogła powiedzieć za dużo o programach przez nich używanych. Spotkanie będzie miało charakter otwartego Q&A (bez żadnego konkretnego porządku i ogromnej ilości punktów) sondującego kwestie, jakie należałoby rozwinąć w następnych, planowanych już, spotkaniach.

SLURL: http://maps.secondlife.com/secondlife/Queck/164/171/34

Pantera Północy,
polski tłumacz oraz jeden z programistów zespołu Firestorma

Image


Profil E-mail Offline
Kobieta
PostWysłany: 11 Lut 2013, 20:22 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2012
Posty: 541
Skąd: Tychy
nick w SL: PanteraPolnocy
http://pastebin.com/QQyZKSD5
Pełny zapis spotkania z czatu ogólnego-lokalnego, gdyby ktoś był zainteresowany. Kilka osób odzywało się na voice, ale myślę, że odpowiedzi pisane dobrze oddadzą kontekst.


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso