Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2012, 20:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Posty: 560
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Image

Cytuj:
Stephenie Moles odchyliła zaplamioną firankę. Koniecznie muszę pozbyć się tych plam – pomyślała. Zdziwiła się, że tego dnia potrafi myśleć o tak błahych sprawach. I, jakby na złość, w jednej chwili wyobraźnia Stephenie pogalopowała sobie tylko znaną ścieżką. Przed oczami stanął jej szereg płynów do płukania tkanin. Czy istnieje .płyn do usuwania krwi? Vanish do usuwania uporczywych plam. Własnoręcznie zrobiony krochmal. Krew. Ach, cóż za okrutne słowo okazało się być zaklęciem otwierającym bramy wolności. Palce Stephenie czule musnęły zbrukany materiał. Zdążył już wyschnąć w promieniach wiosennego słońca i Stephenie zmarkotniała, bo na opuszkach nie pojawił się żaden ślad. Już nigdy – pomyślała i przez skroń przemknął jej cień. Już nigdy – powtórzyła w myślach, by zamachać ogonem do sobie tylko znanych wspomnień.

Cytuj:
Monodram balansujący między kryminałem a czarną komedią. Opowieść o nowoczesnej rodzinie i zakazanej miłości, która prowadzi do zabójstwa.
Stephanie Moles to kryminał, w którym krok po kroku dowiadujemy się „kto zabił”. Z drugiej strony to dramat obyczajowy, podejmujący temat chorych relacji w klasycznej rodzinie z dużego miasta. To również podróż przez konwencje – tragedia łamana jest czarnym humorem, psychodrama zmienia się w komedię slapstikową - mówi o sztuce wystawianej na scenie Przodownik -reżyser Kuba Kowalski.
Premiera sztuki odbyła się 5 listopada 2010 roku, w Laboratorium Dramatu.
źródło:Teatr na Woli

W Second Life po raz pierwszy na deskach Teatru Morfina:
kiedy: 13.01.2012 godz 21.00
gdzie: Teatr Morfina
przygotowała i wystąpi dla Was: Jantarka Balczo/kwach/manekin

cena biletu/wstępu : 50 LL - do tip jara :)

Jak zapłacić za bilet wstępu ? bardzo prosto - liczę na Wasze dobre serca i na to, że wrzucicie te 50 LL do tip jara :)

Dla zainteresowanych osób pozostawiam link do Teatru : Teatr Morfina
Zapraszamy !


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Sty 2012, 00:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2009
Posty: 412
nick w SL: Blanca Carter
Do samej sztuki mam kilka zastrzezen,trudno mi bylo sie do niej przekonac po przeczytaniu(bo jestem teatralna konserwa?;)) ,natomiast wykonanie Jantarki naprawde mnie przekonalo,miejscami zaskoczylo.Godzina jak najbardziej ciekawie spedzona w SL.Godne polecenia!


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso