Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Sie 2011, 14:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Image

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, bracia i siostry :)

Niniejszym spieszę donieść, że pogłoski o śmierci Smelly Cat są zdecydowanie przesadzone. Wakacje się kończą pora zatem ożywić nasz muzyczny zakątek Pikselkowa.

Tak się składa, że ponad dwa lata temu na uroczym simie o nazwie Morfina urodził się kot. Zwyczajny sierściuch, no może z tą tylko różnicą że bluesowy. Niebieski. I wonny jak jasna cholera. Śmierdzi znaczy się. Kot muzyczny więc bez muzyki ani rusz. Przez dwa lata wciąż organizuje imprezy, zaprasza gości, bawi się i śpiewa. A to muzyka jakiegoś wytropi, a to DJ z dobrym dźwiękiem rockowym wpadnie, a to karaoke. Wieczorami poczytać lubi. Dobre w sumie kocisko.

Teraz dwa lata kończy i na swoje urodziny wszystkich Was zaprosić postanowił :) Kiedy? już w najbliższą sobotę od godziny 19.00. Gdzie w Smelly Cat Blues Club oczywiście. Jak już przyjdziecie to zapukajcie nogą (bo ręce będą przecież zajęte prezentami urodzinowymi ;) )

Plan naszym kocich manewrów jest następujący:

20.00 Koncert Live - Clairede Dirval

Cytuj:
Clairede od ponad 20 lat znana jest w muzycznym showbiznesie. W swojej solowej karierze grała już dla motocyklistów, kowbojów i marynarzy. Uwielbia muzykę country i czarnego bluesa, ale jej muzyka zawiera w sobie także mnóstwo innych styli muzycznych.

Jeśli lubisz Janis Joplin, Melisse Etheridge, Tracy Chapman, Cher - zakochasz w głosie Clairede, która wykonuje najbardziej znane utwory wyżej wymienionych. Jest jedna z najbardziej ujmujących artystek w SL'u, posiada zmysłowy i dynamiczny glos o niespotykanej skali, który z pewnością każdego oczaruje.

Clairede jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na muzycznej scenie w świecie Second Life. Ma na swoim koncie kilka wygranych w prestiżowych konkursach muzycznych dosłownie deklasując rywali. Dlaczego? Przekonajcie się sami.
21.00 Koncert live Idella Quandry

Cytuj:
Idella Quandry to Slowy avatar Alici Morgan – grającej na instrumentach klawiszowych wokalistki z USA. Jej muzyka to połączenie bluesa, muzyki funky i soul z niesamowitym jazzowym zacięciem. Alicia na scenach wirtualnego świata wykonuje własne, autorskie utwory oraz swoje ulubione standardy i covery znanych artystów.

Alicia pochodzi z Tampy na Florydzie, ale największą karierę zrobiła w Los Angeles, gdzie współpracowała z wieloma znanymi artystami, jako muzyk studyjny i koncertowy, pracowała między innymi z Neilem Youngiem, Oasis, Bobbym Womackiem, Delaney Bramlettem i Normanem Brownem. W swojej pracy współtworzyła również muzykę do wielu filmów i seriali.
W roku 2010 była nominowana do nagrody Grammy, za wykonanie piosenki z filmu "Love n' Dancing".

Jest wykładowcą jednej z najlepszych szkół muzycznych na świecie: Musicians Institute w Hollywood, uczy tam gry na instrumentach klawiszowych, oraz nagrywania i obróbki wokalu.

22.00 DJ Mike40 rockowy wieczór urodzinowy


Gramy dla Was tego wieczoru tak długo jak długo będziecie miel ochotę się bawić :)
Podczas imprez będzie trwała trivia w której do wygrania nieco lindenów - warto jednak znać nieco Smelly Cat aby się do niej przyłączyć :)

=======>>>>> KONKURS <<<<<=======

Uwaga - ponieważ nasz klub jak na warunki SL starzeje się nieco, postanowiliśmy postarać się o lifting - ogłaszamy zatem konkurs na nowe logo klubu Smelly Cat Blues Club.

Warunki konkursu:

1. Logo powinno być oryginalne - nie powinno zawierać żadnej zapożyczonej z sieci grafiki do której praw autorskich nie ma twórca.
2. Preferowany format logotypu to png z przezroczystym tłem - dla celu prezentacji można oczywiście podesłać również logotyp z tłem w innym formacie (jpg, psd, gif, pdf)
3. Logotyp musi zawierać nazwę klubu: Smelly Cat Blues Club (może być w skrócie Smelly Cat), motyw graficzny jest dowolny - to co nam kojarzy się najbardziej to oczywiście kot, muzyka (instrumenty typowo bluesowe)
4. Różowe loga odpadają. Bo tak.
5. Nie ma ograniczenia ilości projektów na jedną osobę.
6. Prace oznaczone imieniem i nazwiskiem avatara należy nadsyłać na adres: adamigo@o2.pl
7. Ostateczny termin oddawania prac mija w piątek 02.09.2011 o 23:59, po tym terminie jury wybierze logotyp, który będzie od tej pory pojawiał się na wszystkich materiałach promocyjnych klubu Smelly Cat Blues Club.
8. Prezentacja nagrodzonego projektu odbędzie się w sobotę 03.09.2011 tuż po koncercie Idelli

Nagrody:
Największą nagrodą mamy nadzieję będzie satysfakcja z tego, że Twój projekt będzie tak często publikowany wszędzie i znajdzie się w Smelly ;) Ale przygotowaliśmy również nagrody rzeczowe - niepowtarzalne SmellyCatowe gadgety, których nie sposób nabyć nigdzie :)

Zapraszamy!!!
Wasz Smelly Cat Blues Team


03.09.2011 od godziny 20.00 - Drugie Urodziny Smelly Cat Blues Club


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Wrz 2011, 21:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Urodziny Smelly Cat już jutro - chciałem tylko poprawić nieco plan naszej imprezy. Ponieważ Nigella nie może jednak dla nas zagrać o 19.00 zdecydowaliśmy się przesunąć imprezę na godzinę 20.00. Aby choć troszkę zrekompensować Wam żal zaprosiliśmy do Smelly niezwykłą kobietę o nieziemskim, mocnym głosie - jedną z naszych ulubionych artystek - Clairede Dirval. Musicie to usłyszeć! :)

Przypominam również, że zostały tylko dwie godziny do zamknięcia konkursu na nowe logo Smelly :) Zdążycie?


Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 11:14 
Przypominam, że zgodnie ze słowami moderatora: nie wali się posta pod postem i trzeba nauczyć się do czego służy magiczny przycisk "edytuj" (cyt. z pamięci). No chyba, że niektórych regulamin nie obowiązuje i są NADforumowiczami.


Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 11:17 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Posty: 3211
nick w SL: Nemesis Igaly
Ostatni sprawiedliwy znów przemówił. To jest uaktualnienie ogłoszenia. A to przykład z mojego ogródka - viewtopic.php?t=6517 zobacz różnicę w datach i liczbę postów pod postami ;]


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 11:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Iwo Flatley napisał(a):
Przypominam, że zgodnie ze słowami moderatora: nie wali się posta pod postem i trzeba nauczyć się do czego służy magiczny przycisk "edytuj" (cyt. z pamięci). No chyba, że niektórych regulamin nie obowiązuje i są NADforumowiczami.


:D

A poza komentarzem:

Miło mi poinformować, że na konkurs wpłynęło 13 propozycji nowego logotypu (przyjęto 12 - jedna nie spełniała bowiem warunków konkursu) :), i zdecydowanie jest przynajmniej kilka, które bardzo się nam podobają :)
Dziękujemy - ogłoszenie wyników zgodnie z zapowiedzią nastąpi dziś po koncercie Idelli Quandry podczas imprezy.

Zapraszamy


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 12:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Posty: 6356
nick w SL: Madelaine Sautereau
Iwo Flatley napisał(a):
Przypominam, że zgodnie ze słowami moderatora: nie wali się posta pod postem i trzeba nauczyć się do czego służy magiczny przycisk "edytuj" (cyt. z pamięci).

Słaba to pamięć, nie wydaje mi się, żebym w zdaniu oficjalnym (a więc takim, które piszę jako moderator, a nie użytkownik forum) użyła zwrotu "nie wali się". Jakoś mi to do mnie nie pasuje 8)
Owszem, tępię taki sposób dopisywania złotych myśli, wyjątkiem są wątki z ogłoszeniami (różnego rodzaju, bo dotyczy to również działu z ofertami pracy). Wychodzę z założenia, że mogą wyniknąć niespodziewane okoliczności, które wymagają dopisania się pod własnym postem - w przypadku ogłoszeń edycja to tylko marnowanie czasu, ponieważ edytowany post nie pojawia się jako post nowy, a więc nikt - poza edytującym - nie zauważy zmian.

Iwo Flatley napisał(a):
chyba, że niektórych regulamin nie obowiązuje i są NADforumowiczami.

Iwo, przywracasz zdrowe krążenie forum, serdecznie ci za to dziękuję.
Oczywiście, że dzielę użytkowników na nadforumowiczów, podforumowiczów, centroforumowiczów, lewoforumowiczów, prawoforumowiczów, forumowiczów trójkątnych, kwadratowych i szesnastobocznych, dzielę ich również wg kolorów, płci, stosunku do religii i służby wojskowej, dzielę ich również wg stopnia nadęcia, dzielę wg występowania lub nie pms.
W ogóle ciągle dzielę, dzielę, dzielę, wychodzi na to, że cholernie dzielna jestem.


Profil E-mail Offline
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 22:12 
zatem wszyscy poklepali się po plecach...
mundrusc nad mudrusciami..
pokurcz z wybujalym ego..
no tak...
głupi ja..
a życie toczy się dalej


Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 22:16 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Posty: 3211
nick w SL: Nemesis Igaly
O żesz! Przegapiłam! Lecę na zakończenie chociaż...
Iwo Flatley napisał(a):
pokurcz z wybujalym ego..no tak... głupi ja..
Przez grzeczność nie zaprzeczę :twisted:


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Wrz 2011, 23:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
/me klepie po plecach wszystkich i większość zaprasza do Smelly, choć ciśnie mu się na usta coś o karawanie :)

Za nami ogłoszenie wyników konkursu na nowe logo Smelly Cat Blues Club - cieszę się, że mogę zakomunikować, ze od dziś nowym logo naszego klubu będzie praca nadesłana przez Ando Karu:

Image

Autor nagrodzonej pracy otrzymał zgodnie z umową kota w worku (śmierdzącego oczywiście), a poza kotem w worku znalazły się niepowtarzalne kocie gadgety przygotowane specjalnie na urodziny Smelly Cat przez Aelle Questi, Xen Oller, Nigellę Nightfire, Driudamusa Rau i piszącego te słowa w bliskiej kooperacji z JoAnn Diavolo :)

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszej zabawie :)

P.S.: A dzięki Mike40 właśnie razem z Big Cycem kręcimy pornola :)


Ostatnio edytowany przez Adamus Inglewood, 04 Wrz 2011, 19:59, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Wrz 2011, 14:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Posty: 703
nick w SL: Adamus Inglewood
Ja wiem, że znowu naruszę spokój naszego społecznego samozwańczego moderatora, ale jeszcze raz zaktualizuję ten wątek :)

Kochani - dziękuję. Za wszystkie życzenia, miłe słowa i Waszą obecność. Niecodziennie zdarzało się w Smelly żeby o 1 w nocy nadal bawiło się na sali ponad 30 osób i nikomu nie chciało się spać. Na szczęście Mike wytrzymał maraton.

Idella Quandry, która miała zagrać wczoraj o 21.00 niestety zaginęła w akcji, pomimo, iż szukaliśmy jej wytrwale nie mogła się pojawić w SL. Bardzo przeprasza i obiecuje poprawę - zatem już dziś zapraszamy Was na urodzinowe poprawiny i koncert Idelli 15 września o 21.00 :). Jeśli nie macie jeszcze grupy Smelly Cat - zdecydowanie warto do niej dołączyć, np w naszym klubie korzystając z tablicy przy barze, lub pisząc do mnie czy Aelle Questi na IM - wtedy nie przegapicie niczego, a koncert Idelli to nie jedyne co dla Was planujemy :).

Pozwoliłem sobie utrwalić wczorajszy wieczór - dla tych którzy byli na pamiątkę, dla tych których zabrakło aby wiedzieli, co stracili :):) Fajnie, że jesteście :)


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2011, 13:33 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Posty: 14
nick w SL: Mike40 Karas
Adamus Inglewood napisał(a):
Na szczęście Mike wytrzymał maraton.

Pewnie że wytrzymałem, i obym mógł jak najczęściej grać na takich imprezach, czego Wam i sobie życzę :-D


Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Wrz 2011, 16:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
Posty: 2318
nick w SL: Morrigan Polanski
Było świetnie, dziękuję!


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
cron
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso