Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2011, 23:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Image

Jak zapewne wiecie rzadko zapraszamy wielokrotnie tych samych muzyków do Smelly Cat - ale ten pan zachwycił nas szczególnie swoją grą na gitarze i klimatem swojego koncertu. Panie i Panowie specjalnie dla Was na prośbę publiczności ponownie w Smelly Cat wystąpi w sobotę 30.04.2011 o godzinie 21.00 CET Norm Reynolds!!!

Zapraszamy do Smelly Cat

Oto co Norm mówi sam o sobie:

Cytuj:
Zacząłem śpiewać razem z ojcem kiedy miałem 5 lat. Mój ojciec najchętniej grał country w starym, dobrym stylu, więc naturalnie była to pierwsza muzyka którą nasiąkłem. Z czasem pokochałem inne style muzyczne - szczególnie bluesa, głównie dzięki takiemu mistrzowi gitary jak takich jak Stevie Ray Vaughan. Pokochałem również klasycznego południowego rocka... Z sentymentu nadal grywam czasem country oraz stare klasyczne ballady i oldies.

Grałem w wielu zespołach kiedy dorastałem, w grupach country, rockowych i bluesowych. Zupełnie niedawno zacząłem opracowywać dla siebie stare standardy, aby poszerzyć swoje horyzonty muzyczne. [

Muzyka jest moją największą miłością i tym, co sprawia, że moja krew krąży szybciej. Mam nadzieję, że uda mi sie Cię przekonac do mojej muzyki i spotkamy się już niebawem. Do zobaczenia!

Tradycyjnie próbka możliwości naszego artysty:

Ostatnio edytowany przez Adamus Inglewood, 19 Maj 2011, 23:05, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 01 Maj 2011, 12:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Krótki filmik z wczorajszego koncertu (polecam w HD - najlepszy dźwięk). Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

BTW. Norm zachwyca nas nieodmiennie bluesową surowością głosu i brzmieniem gitary. 21.05 zagra u nas ponownie :)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso