Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2010, 22:38 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Zakładam nowy temat, bo niefortunnie popełniłam błąd w tytule poprzedniego (przepraszam).

Na spotkaniu organizacyjnym dotyczący organizacji finału WOŚP 2011 w Second Life, które odbyło się w dniu 28 listopada 2010 ustalono:

>> szef sztabu w RL - Cytryna Matova (Grupa Rozwoju Artystycznego G.R.A. / Klub Mechanik w Warszawie)

>> wykonanie skryptu lokalizujacego skarbonki oraz ustalajacego statystyki na stronie www - xec Parx i Neutrinka Lisle

>> organizacja konkursu na skarbonkę WOŚP - Pavlo Boucher i Jacek Short

>> SZTAB WOŚP w SL- Muza Waco; Ami Winslet; Adamus Inglewood; oraz ławka rezerwowych: Allida Danitz i Matt Slavicz - osoby odpowiedzialne za avatar i skarbonki

>> koordynacja hormonogramu imprez: Matt Slavicz i Allida Danitz ( imprezy nie moga sie nachodzic, przerwa między imprezami 30 min w razie ewentualności opóźnień)

>> aukcja finałowa: Druidamus Rau; Gocha Merlin
- ustalenie i rozesłanie regulaminu dotyczacego przedmiotów
- zbiórka przedmiotów na aukcje
- prowadzenie aukcji finałowej
ogólna ramka pod plakaty WOSP 2011: Druidamus Rau

>> promocja/rzecznik prasowy (osoby odpowiedzialne za reklamę): kiler Faith i Nigella Nightfire

>> dane do serwera strony WOSP w SL - Druidamus Rau, Pavlo Boucher

>> finałowy koncert: lokalizacja: 2 połówka sima Gypsy Moon (Ferment) - Aelle Questi lub Teatr Królewski (Lublin) - Szerewp Loon

>> parcela z LMami miejsc grających dla WOŚP - działka wydzierżawiona w Smelly (miejsce obecnej groty) - Adamus Inglewood

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Gru 2010, 22:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Dokumenty niezbędne do rejestracji sztabu WOŚP w SL zostały złożone w Fundacji. Teraz czekamy na oficjalną odpowiedź.
Do tego czasu wstrzymujemy się z działaniami, a wszelkie informacje organizacyjne będą publikowane w tym wątku.
Po oficjalne zgodzie z Fundacji uruchomimy stronę i ruszymy z pełną parą.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 06 Gru 2010, 00:52.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2010, 18:45 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Pssst. Strona jest uruchomiona, wystarczy ruszyć pełną parą :twisted:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Gru 2010, 22:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
więc ruszaj Waść!!! pora najwyższa!

>> organizacja konkursu na skarbonkę WOŚP - Pavlo Boucher i Jacek Short

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2010, 02:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2010
Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż. Wiadomo, że każda złotówka będzie na wagę złota. Dlatego bardzo cieszę się z nowej oferty dla Darczyńców, którą zaproponował Sztab WOŚP. Otóż w tym roku możemy z czystym sumieniem wybrać się na zakupy. Wiem, z wiarygodnych źródeł, że powstaje bazar, na którym kupując cokolwiek, płacimy bezpośrednio do kasy Sztabu. Tak więc bez żadnej frustracji możemy jednocześnie oddać się zakupoholizmowi i zarazem, wraz z towarem, otrzymać serduszko wpisując się w ten sposób na szlachetną listę dobrodziejów WOŚP. Taaaaa…..Trochę to smętnie brzmi więc napiszę zwyczajnie, tak po ludzku ;)

Każdy z nas ma w swoim inventory rzeczy, które chętnie by usunął ale mu szkoda bo są zbyt fajne, porządne i tak naprawdę przydałby się komuś innemu. Tylko komu ? Przecież nie będziemy spamować po czatach grupowych a bieganie od osoby do osoby byłoby nieco dziwne i zalatywałoby szaleństwem . I tak oto mamy okazję zrobić coś dla swojej szafy i dla potomności . Robimy fotkę zbędnej (ale „porządnej” ) rzeczy, którą pakujemy w pudło i wysyłamy do organizatorów bazaru. Czyli Muzy Waco i Gochy Merlin. A szczegóły to chyba dopiszą organizatorki, aż tak dobrze to poinformowana nie jestem. Natomiast chętnie pokaże co między innymi wyślę ja. Fota poniżej, a jeśli jej nie ma tzn. że nie umiałam wstawić i mogę ją podesłać w sl ;)

A swoją ścieżką, to nie mogę doczekać się tego bazaru, uwielbiam takie wyprzedaże \o/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2010, 12:55 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Bardzo proszę, żeby w tym wątku w sprawach organizacyjnych zabierali głos tylko członkowie sztabu. Pozwoli to uniknąć bałaganu i zbędnych pytań.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Gru 2010, 21:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Pav napisał(a):
Pssst. Strona jest uruchomiona, wystarczy ruszyć pełną parą :twisted:

To daj adres do strony, bo nie mogę znaleźć. :) Chciałem podejrzeć co tam juz jest.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Gru 2010, 12:14 
Dołączenie:
Marzec 2010
Prawdą jest, że ostatnimi czasy strona WWW Sztabu szwankuje. Wood, operator twierdzi, że jeżeli komuś nie działa strona to jest problem z odczytem jego DNSa (i tak pewnie większość nie wie o czym mówię). Sprawdźcie czy teraz wam działa - http://wosp.e-woody.info/. Jeśli nie proszę o kontakt na PM.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Gru 2010, 12:42 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Działa, ale ostatni wpis jest z 13 stycznia 2010.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Gru 2010, 00:19 
Dołączenie:
Marzec 2010
Udało mi się wyjaśnić z Woodem. Użytkownicy Neostrady (bądź ewentualnie kablówki) będą mieli problemy ze stroną. To już wina dostawcy internetu. Nic na to nie poradzimy. Ci co przez dłuższy okres (kilka dni) nie będą mogli dostać się na stronę proszę o odnalezienie na swoim dysku adresu DNS i wysłanie mi go na PM. Przekażę Woodowi i on doda go do bazy. Niestety te problemy nie są od nas zależne ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Gru 2010, 14:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Informację nt. tegorocznego finału WOŚP można znaleźć na blogu POMAGAMY.
Szczegóły TUTAJ >>>

i jeszcze link do postu dotyczącego konkursu na skarbonkę WOŚP

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 16:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Kilka ogłoszeń duszpasterskich z przebiegu akcji :)

WOŚP w Second Life rozkręca się leniwie, ale nieubłaganie :)

Został rozwiązany konkurs na skarbonki w którym wygrała jedyna zgłoszona praca stworzona przez Serbitara i Gochę
Nowa skarbonka wygląda tak:

Image

Przypominamy że JEDYNYM avatarem, który ma prawo wystawiać skarbonki i zbierać pieniądze w ramach naszej akcji est avatar o nazwisku sztab WOSP. Za inne skarbonki i zbiórki nie odpowiadamy!!!

Sztab wystawia skarbonki wszędzie tam gdzie życzą sobie tego ownerzy - jeśli macie zaprzyjaźnione miejsca gdzie nie ma jeszcze skarbonki, a są osoby chętne do współpracy z WOŚP (dotyczy to również landów zagranicznych), prosimy zgłoście to do sztabu lub do: Muzy Waco, Ami Winslet lub Adamusa Inglewood. Te trzy osoby mogą w każdej chwili wystawić skarbonkę korzystając z avatara sztabu.
Informacje o naszej akcji zostały przełożone na 10 języków - notki znajdziecie w skarbonkach po kliknięciu, oraz na naszym blogu.

Wczoraj odbył się pierwszy koncert, w klubach grają już DJe i dzięki temu na koncie sztabu po pierwszym pełnym dniu zbiórki jest już w chwili obecnej:

53 860 L$

Stan skarbonek na poszczególnych landach możecie śledzić niemalże na żywo na blogu akcji pod adresem:
http://sl-pomagamy.blogspot.com/p/skarbonki-wosp.html

Na blogu zamieszczamy również wszelkie informacje o przebiegu akcji i imprezach. Niebawem odbędą się na przykład zawody wędkarskie, zbieramy przedmioty na bazarek rzeczy używanych, aukcje WOŚPowe. W planach również kolejne imprezy, koncerty, pokazy mody i wiele innych atrakcji. Grajcie razem z nami dla dzieciaków i pamiętajcie, że liczy się nawet 1 linden. Niech żadna skarbonka nie stoi pusta!

Możecie wspierać WOŚP również kupując sobie i innym unikalne WOSPOWE przedmioty na marketplace - sztab WOSP wystawia tam rzeczy podarowane nam przez kreatorów - są one do nabycia tylko podczas akcji!!!

[url=https://marketplace.secondlife.com/products/search?search[category_id]=&search[keywords]=sztab+WOSP&search[unselect_mature]=0]Link do sklepu sztabu WOSP na marketplace[/url]

Image
Image

Jeśli jesteście kreatorami i macie itemki, które można by sprzedać w ramach WOŚP prosimy o nadsyłanie ich do Muzy Waco.

Najważniejsze ogłoszenia będziemy zamieszczać również na tym forum.
Imprezy WOŚP prosimy zgłaszać do kalendarza imprez - znajdziecie go na naszym blogu: O TUTAJ - prawo do zamieszczania w nim informacji ma Allida Danitz - prosimy do niej kierować wszystkie notki.

W sprawie ogłoszeń na blogu akcji prosimy kontaktować się z Nigellą Nightfire.

Kochani róbta co chceta - byle w dobrej sprawie :)

PS: I osobista prośba. Nie kłóćmy się w ramach WOŚP, nikt z nas nie robi tego dla siebie, a razem naprawdę możemy więcej.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 17:36 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Świetna skarbonka :) Nawiązuje do rzeźby Deso Ersetu, którą przekazał na aukcję na pomoc dla powodzian :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 17:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Zuo napisał(a):
Świetna skarbonka :) Nawiązuje do rzeźby Deso Ersetu, którą przekazał na aukcję na pomoc dla powodzian :)

Inspiracji może być wiele - ale już w zeszłym roku podczas finału WOŚP z narażeniem serca i portfela wylicytowaliśmy z Cytryną i Druidamusem w Piwnicy pod Aniołami, podobną rzeźbę właśnie autorstwa Serbitara z sercem na dłoni. Stała ona na działkach WOŚPu i niebawem znowu stanie jako symbol naszej zbiórki :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 17:45 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Sorry za offtop, tak wyglądała rzeźba Deso
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 18:44 
Dołączenie:
Luty 2009
Skarbonka została wykonana z rzeźby o której wspomniał Adamus, zrobiliśmy ją "na szybko" ponieważ nikt nie oddał żadnej skarbonki na konkurs. Pierwowzór wykonałem sam, z głowy rok temu i zapewniam że nie wzorowałem sie na żadnych rzeźbach Deso i nie popełniłem plagiatu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Gru 2010, 18:57 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
Ja przecież tylko napisałam, że są podobne ;) Naprawdę ładna skarbonka :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Gru 2010, 10:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Zuo napisał(a):
Ja przecież tylko napisałam, że są podobne ;)

A my tylko grzecznie wyjaśniliśmy, że skarbonka nie nawiązuje do rzeźby Deso, a tylko do wcześniejszej pracy Serbitara z ubiegłego roku.
Dwie fotki rzeźby Serbiego z poprzedniego finału WOŚP - stoi ona obecnie w gazebo które ma być centrum WOŚP, o tu.

ImageImage

Co słychać w akcji? Po świetnym otwarciu tempo troszkę spadło - kochani naprawdę nie ma już pomysłów i miejsc na skarbonki? :)

Na koncie Sztabu znajduje się w tej chwili:

61 783 L$

Na aukcjach sztabu pojawiły się nowe rzeczy:

Image
Kup TUTAJ

Image
Kup TUTAJ

Image
Kup TUTAJ

Pamiętajcie , że każde wsparcie WOŚP jest ważne :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sty 2011, 17:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Skarbonki nie dość, że ładne, to jeszcze pęcznieją w oczach! :-D
Obserwując systematyczne stronę bloga, na której publikowane są kwoty zebrane w poszczególnych skarbonkach wyraźnie dostrzegam element rywalizacji. POZYTYWNEJ rywalizacji ;-)
Póki co prym wiedzie PIWNICA POD ANIOŁAMI, ale... do końca finału jeszcze tydzień, więc wszystko może się zdarzyć!

Nie wiem jak wy, ale ja się nakręcam i Mechaniczną Cytrynę nakręcam także!

Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Sty 2011, 22:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Z serii ogłoszenia duszpasterskie :)

Kochani dzięki Waszej ofiarności na koncie sztabu WOSP jest już pierwsze 100 000 lindenów!!!
A dokładnie:

100 615 L$

Pokazujecie ze Wasze serducha są wielkie - dziękujemy!!!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziecie miedzy innymi ranking skarbonek, kalendarz imprez, linki do naszych itemów na marketplace (kto nie ma jeszcze koszulki WOŚP???) i wiele innych rzeczy.

Image

Dziękujemy i prosimy o więcej!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 03 Sty 2011, 10:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
A ja w innej sprawie :P
Chciałbym przypomnieć, że zbliża sie koniec terminu na wysyłanie unikalnych przedmiotów na finałową aukcję. Zbieramy przedmioty NAJPÓŹNIEJ DO 04.01.2011 do godz 24.00.

Tu regulamin przedmiotów:

1. !!!! Musi być to przedmiot unikalny -
2. Ustawiony z prawem: transfer i no copy
3. Spakowany w paczkę
4. Paczka musi być nazwana "WOSP2011" + nazwa wlasna
np. "WOSP2011 - Wieża Eiffla"
5. Dodatkowo proszę o notkę o tej samej nazwie co paczka, w której umieśćcie imię i nazwisko twórcy obiektu lub osoby przekazujacej unikat, krotki opis produktu, ilosc prim oraz 1 zdjęcie tego przedmiotu (nie paczki :)
6. Zdjęcie przedmiotu musi mieć pełne prawa, aby można było pokazać co będzie licytowane
7. Calosc wrzucic do jednego folderu o nazwie "WOSP2011" + nazwa własna + nazwa autora
np. "WOSP2011 - Wieża Eiffla - Jasio Small"

Jeśli coś zbudujecie prześlijcie to proszę do Druidamus Rau lub Gocha Merlin (vel Merlin). Z góry dziękuje w imieniu organizatorów. Każdy sposób na pomoc jest dobry :)

Dodatkowo przypominam o Bazarku przedmiotów używanych. Jeśli macie coś "no copy", "transfer", zawala Wam szafę i tego nie nosicie/nie używacie możecie ofiarować ten przedmiot na cele WOŚP. Wystarczy skontaktować się z Nigella Nightfire.

Wszystkie przedmioty, jakie można wylicytować na bazarku, znajdują się tu => FINAL WOSP - BAZAREK

Są tu meble, ubrania zarówno męskie jak i damskie, kilka avatarów, biżuteria, pozy, itd itd

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 07 Sty 2011, 13:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Panie i Panowie :) nasza akcja dla WOŚP zbliża się do końca powoli - już pojutrze, w niedzielę Wielki Finał - od godziny 20.00 do północy będziemy razem bawić się na finałowej scenie, która już stanęła w miejscu gdzie odbywa się jeszcze do jutra Bazarek i aukcja 5000 L$.

Na koncie sztabu mamy w tej chwili:

186 235 L$ i 362 zł

To już sporo, ale mamy nadzieje, że po finałowym podsumowaniu licytacji, i bazarku będzie jeszcze dużo więcej - dzięki waszej ofiarności :) Fajnie, że pikselkowy świat może realnie pomagać!!!

Kochani - jeśli nie wiecie jeszcze jak można pomagać - zapraszamy Was do sklepiku sztabu na Marketplace. - to wszak wstyd nie mieć tak miłej pamiątki jaką z pewnością jest koszulka WOŚP :)

Zapraszamy Was również na imprezy - a jest ich sporo już dziś w Polish Gothic wystąpi podczas imprezy na którą zapraszamy od 16.30 - Bones Writer (koncert rozpocznie się o 19.00). O 21.00 zapraszamy z kolei na premierę nowego spektaklu w Teatrze Królewskim - "Koncert na osoby i pauzy". Wrażeń w pewnością nie zabraknie!

Grajcie z nami do końca Pikselkowa i o jeden dzień dłużej!!!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Sty 2011, 23:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Kochani nasza akcja dobiegła do końca :) Kolejny raz udało nam się zrobić coś wielkiego :) Czas na małe podsumowanie.

Udało nam się w sumie zebrać:

400 741 L$ i 362 zł

Wystawiliśmy w sumie 46 skarbonek do których cały polski i nie tylko polski SL wpłacał pieniądze. Rozliczenie finansowe akcji jest przygotowywane, ja tylko chciałbym bardzo podziękować tym dzięki którym udało się tak fajnie pomóc dzieciakom.
Cieszę się tym bardziej, że to mój trzeci i ostatni finał WOŚP, mam nadzieję, że nowa ekipa za rok będzie miała podobnie pozytywną energię i entuzjazm. Dziękuję wszystkim, których miałem okazję dzięki akcjom charytatywnym poznać bliżej. Dobrze, że jesteście :)

Dziękuję właścicielom miejsc, którzy wystawili u siebie skarbonki i działali na rzecz WOŚP. Grały z nami w tym roku (w kolejności alfabetycznej) :

1. *** Manhatan CLUB *** - Spirit Fens
2. *****ORION CLUB***** - Moonlight Shadow
3. *AQ face tattoos* [mainstore] . Horror Shop - La Boussole
4. *CrEaTiViTy* - Uzume
5. ...::: ANTIDOTUM CLUB :::... - Busy Bee
6. ...:::Moloka`i Club :::... Hawajska Wyspa Przyjaciol - Koh Chang
7. }>i<{ LEPIDOPTERA }>i<{ - Sta Maria
8. Academia Electronica - Five Sisters
9. AKEYO POLSKA - DANCE ANIMATIONS . AO // AKEYO CAPS . SNEAKERS - Omer
10. ALCATRAZ CLUB - aievil korea
11. AZYLL - 2K-RADIO - Cale Valley Upper
12. BIG STAR CLUB POLSKA - Bulyea
13. BIGOSIK - Deus Ex Machina . Reggaeneracja - Gypsy Moon
14. Blofeld,w/ White Cat in his lap in the James Bond films - Blofeld
15. Candles . Roses Club - Immortal Woman He
16. Cartoon Kids * Kids Store * Shop * Playground * Clothes * - Thorns
17. ElectroCity Piaskownica......Sandbox......POLSKA – Cerasi
18. GALACTIC CLUB POLSKA PODEX - Lharg
19. MECHANICZNA CYTRYNA - Gypsy Moon
20. Nomen Nescio Club - PlayVille
21. Odium - Emperial First
22. PALADIUM * - Russian Village1
23. Piwnica pod Aniolami - Gypsy Moon
24. PODEX EXCHANGE - Linden Lab approved LS seller POLAND POLSKA - Moonberry
25. POLISH GOTHIC .... POLSKI SIM .... ul. ZAMKOWA - Scratchy
26. POLSKA PoziCiti SECOND LIFE POLSKA POZNAN POLISH HELP POMOC - Bulyea
27. SandBox .::PaTron::. Klub Samotnych Serc .:: PODEX ::. - Queck
28. Skull Crossbone Club - Mojave Desert
29. Smelly Cat Blues Club POLSKA - Gypsy
30. Teatr Ferment. POLSKA - Gypsy Moon
31. Teatr Królewski - Second UMCS - Second MCSU
32. Undercity Mall - Lost Town for Teens, Kids, Fur Cubs, Whatever - Underground

Kochani co by tu dużo nie mówić. Znowu daliśmy radę :) Dziękuję wam za tegoroczny finał. Wasze serducha są wielkie!

Ostatnio edytowany przez Adamus Inglewood 12 Sty 2011, 11:31, edytowano w sumie 4 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 00:08 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: j.w
i ja dziekuje Wszystkim za wspolprace, Wielkie Serca i wspaniala wspolna zabawe i przypomne, ze moglismy Grac dla Dzieciakow tylko i wylacznie dzieki temu, ze

AD7SIEM REANIMATOR

dolaczyl nas w ostatniej chwili do realnego sztabu, bez ktorego poprowadzenie akcji w SL nie byloby mozliwe!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 00:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Wiele zapału, ogromnie dużo dobrej woli i pracy... Tegoroczny finał WOŚP kosztował organizatorów sporo. Wszyscy jesteśmy trochę zmęczeni po zakończeniu akcji, ale jestem pewna, że podobnie jak ja, macie ogromną satysfakcję z wyniku jaki osiągnęliśmy wspólnie.
Lindeny w tej chwili są w trakcie przewalutowania. Jak tylko osiągną stan realnych złotówek (oby jak najszybciej!) i trafią do naszego zaprzyjaźnionego sztabu w Pabianicach przedstawię szczegółowe sprawozdanie finansowe.

Jeśli macie jakieś pomysły i sugestie dotyczące akcji na rzecz WOŚP w SL - piszcie do avatara sztab WOŚP.
Wasze uwagi z pewnością przydadzą się przyszłorocznemu sztabowi, do organizacji którego serdecznie wszystkich zachęcam :)
Ja już przechodzę na WOŚPową emeryturę, ale z przyjemnością będę wspierać następców.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ! Jestem dumna, że mogłam z Wami współpracować.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 16:21 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Droga Cytryno, Drogi Adamusie!
Piszac podziekowania powinniscie zaczac od kol. Ad7siem Reanimator bo bez jego skromnego wkladu WOSP w sl by sie nie odbylo poprostuo czym wspomniala juz Gocha przed postem Cytryny (Cytryna pewnie powie ze znow sie czepiam ale ja mam juz taki charakter ze kawa musi byc na lawie i juz).
WOSP bez lokalizatora dzialal by, bez balu alta tez, bez marketplace, bez bazarku i bez zawodow (:P), ale bez pomocy Ada stanelo by tylko na dobrej woli. Pisze to dlatego ze jesli ktos cos zrobi i sie tego niedoceni to nastepnym razem w ogole sie do pomocy nie zglosi.

No, to poprawcie sie ;]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 17:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
Zaraz zaraz zaraz, a wg mnie to dzięki zapałowi, chęci pomocy, to wszystkim należały by się podziękowania!!!
To nie wina Cytrynki, że jakieś buraki siedziały w pewnym biurze. Znam trochę tej sprawy i sądzę że Cytrynce też należą się podziękowania. Ja Cytrynce dziękuje za to że zastąpiła mnie w prowadzeniu aukcji, gdyż zamiast być na SL byłem w pogotowiu, a potem leżałem przez 3 dni w łóżku z wys. gorączka. Adamusowi także należą się podziękowania, jeśli nie wiecie czemu, to Wam nie powiem. To wszystkim należy się podziękowania, bo każdy wniósł jakiś wkład w to, mały czy duży, szczery, czy tylko po to żeby się pokazać. Cytrynka nie wyszczególniała, bo każdy przyczynił się w to. Tak to prawda gdyby nie Ad7siem nie było by powiązania sztabu RL z Sl. A kto zajął sie główna organizacją? Czy te osoby sięXec, nie liczą, nie są równie ważne? Jakoś nie słyszałem żeby się chwaliły tym, ale pomagały w szczytnym celu nie chcąc, nie oczekując nic, w zamian. A co ja tu widzę?
Xec jakiś żal masz? Przecież Gosia wymieniła Ad7siem.
Czemu Cytrynce indywidualnie nikt nie podziękował przez tyle lat za organizowanie WOSP? Czemu Adamusowi nikt w tamtym roku nie podziękował indywidualnie na forum za WOSP i Pomoc Powodzianom? przecież też załatwiali kontakt z organizacjami w RL żeby przelać kasę z SL. A czemu przy pierwszym WOSP nikt nie podziękował Woodowi? Xec zawiodłeś mnie, żeby wypomnieć coś takiego.
Już więcej nie skomentuje tego zachowania.

Cytuj:
jesli ktos cos zrobi i sie tego niedoceni to nastepnym razem w ogole sie do pomocy nie zglosi.
A może i dlatego Cytrynka i kilka osób przeszło na emeryture w organizacji kolejnych WOSPow. W sumie się nie dziwię, czemu chca zrezygnować. Czy ktoś podziękował każdej z osobna osobie która była organizatorem????

W tym roku przyznaję się zawiodłem, niewiele pomogłem i przez przypadek światełko do nieba dałem ze skryptem no copy. Alę dziękuje wszystkim, którzy pomagali w tej organizacji nie oczekując nic w zamian. Ani sławy, ani chwały ani wywiadów. Tym którzy wrzucili 1L$ i tym którzy przekazali cały swój majątek w SL. Tym którzy szukali artystów na koncerty na cele SL oraz artystom. Dziękuje organizatorom, budowniczym, skrypterom (tak było kilku co też pomogło).

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 18:42 
Dołączenie:
Styczeń 2011
Witam, mialem zamiar siedziec cicho i nic nie pisac, bo jest mi to wpelni obojetne, ale wypowiedz Druidamusa zmusila mnie bym zalozyl sobie konto tutaj. Bo tacy jak on moga o tym nie wiedziec, ze wypowiedz jedna zostala z edytowana po wypowiedzi Gochy Merlin. Przepraszam Cytyna i Adamusie ja do Was nic nie mam i fajna zabawa byla z WOSP-em w SL. ale dla osob takich jak Dru napisze wersje oficjalna jaka byla:

Cytat (nie mam screna dla potwierdzenia):

"Kochani nasza akcja dobiegła do końca Kolejny raz udało nam się zrobić coś wielkiego Czas na małe podsumowanie.

Udało nam się w sumie zebrać:

400,741 L$

Wystawiliśmy w sumie 46 skarbonek do ktorych cały polski i nie tylko polski SL wpłacał pieniądze. Rozliczenie finansowe akcji jest przygotowywane, ja tylko chciałbym bardzo podziękować tym dzięki którym udało się tak fajnie pomóc dzieciakom.

Najważniejsze - dziękuję właścicielom miejsc, którzy wystawili u siebie skarbonki i działali na rzecz WOŚP. Grały z nami w tym roku (w kolejności alfabetycznej) :

1. *** Manhatan CLUB *** - Spirit Fens
2. *****ORION CLUB***** - Moonlight Shadow
3. *AQ face tattoos* [mainstore] . Horror Shop - La Boussole
4. *CrEaTiViTy* - Uzume
5. ...::: ANTIDOTUM CLUB :::... - Busy Bee
6. ...:::Moloka`i Club :::... Hawajska Wyspa Przyjaciol - Koh Chang
7. }>i<{ LEPIDOPTERA }>i<{ - Sta Maria
8. Academia Electronica - Five Sisters
9. AKEYO POLSKA - DANCE ANIMATIONS . AO // AKEYO CAPS . SN
[15:18] Serbitar Nemeth: EAKERS - Omer
10. ALCATRAZ CLUB - aievil korea
11. AZYLL - 2K-RADIO - Cale Valley Upper
12. BIG STAR CLUB POLSKA - Bulyea
13. BIGOSIK - Deus Ex Machina . Reggaeneracja - Gypsy Moon
14. Blofeld,w/ White Cat in his lap in the James Bond films - Blofeld
15. Candles . Roses Club - Immortal Woman He
16. Cartoon Kids * Kids Store * Shop * Playground * Clothes * - Thorns
17. ElectroCity Piaskownica......Sandbox......POLSKA – Cerasi
18. GALACTIC CLUB POLSKA PODEX - Lharg
19. MECHANICZNA CYTRYNA - Gypsy Moon
20. Nomen Nescio Club - PlayVille
21. Odium - Emperial First
22. PALADIUM * - Russian Village1
23. Piwnica pod Aniolami - Gypsy Moon
24. PODEX EXCHANGE - Linden Lab approved LS seller POLAND POLSKA - Moonberry
25. POLISH GOTHIC .... POLSKI SIM .... ul. ZAMKOWA - Scratchy
26. POLSKA PoziCiti SECOND LIFE POLSKA POZNAN POLISH HELP POMOC - Bulyea
27. SandBox .::PaTron::. Klub Samotnych Serc .:: PODEX ::. - Queck
28. Second UMCS - Second MCSU
29. Skull Crossbone Club - Mojave Desert
30. Smelly Cat Blues Club POLSKA - Gypsy
31. Teatr Ferment. POLSKA - Gypsy Moon
32. Undercity Mall - Lost Town for Teens, Kids, Fur Cubs, Whatever - Underground

Dziękujemy!

Podczas całej akcji kilkanaście osób pracowało w sposób szczególny, organizując pracę sztabu i pilnując jej przebiegu, chciałbym tu wymienić (mam nadzieję, że nikogo nie pominę ) W imieniu sztabu dziękuję więc

-> Cytrynie Matovej - za wzięcie na siebie odpowiedzialności za realny kształt naszej akcji i rozliczenie finansowe, zapał i optymizm, a także za umiejętność łagodnego przechodzenia nad problemami Za pomysł na Bal alta i świetną zabawę
-> Muzie Waco i Ami Winslet - za pracę w avatarze sztabu, bieganie na imprezy, wyjaśnianie, tłumaczenie, sępienie i wszystko co musi robić serduszkowy avek. Muzie szczególnie za pracę i zapał, wystawianie itemków na marketplace i wieeeeeele innych rzeczy o których tylko sztab wie ile wymagały pracy i zapału. Jesteś genialna w tym co robisz!
-> Nigelli Nightfire i kilerowi Faight - najlepszym rzecznikom prasowym jakich WOŚP miał w SL do tej pory Za dbanie o bloga, wizerunek akcji i przepływ informacji. Nigi - dzięki za bazarek
-> Gośce Merlin, Druidamusowi Rau - za budowanie, tworzenie, wymyślanie, organizację aukcji finałowej i wielu innych rzeczy podczas WOŚP.
-> Serbitarowi Nemeth za tegoroczną skarbonkę - cudny projekt
-> Xecowi Parx za uporczywe skryptowanie wszystkiego co dla WOŚP było konieczne - za świetny system lokalizacyjny skarbonek, skrypt do licytacji i wiele innych rzeczy
-> Allidzie Danitz za czuwanie nad kalendarzem, nawet pomimo niesprzyjających okoliczności
-> Aelle Questi - za organizację koncertu finałowego poszukiwania muzyków i wsparcie w każdej sytuacji!
Wszystkim tym, którzy działali w różnych miejscach: ekipom Oriona, Polish Gothic, Teatru Królewskiego, Creativity, Cytrynowej Krainy, Patrona, Galactic Club, Piwnicy pod Aniołami, Pozciti i wszystkich tych miejsc gdzie zorganizowano specjalne WOŚPowe imprezy. Dziękuję za Wasz zapał i zaangażowanie – nie sposób wymienić wszystkich…

Kochani co by tu dużo nie mówić. Znowu daliśmy radę Dziękuję wam za tegoroczny finał. Wasze serducha są wielkie!"

Teraz każdy powinien zrozumieć dlaczego XEC dal taka swa wypowiedz, a nie inna.

Pisze to by stanac w obronie tych ktorzy staneli w mojej obronie!!

Podpis:

Ad7siem Reanimator - Anielski Czlonek Piwnicy pod Aniołami

Ostatnio edytowany przez Ad7siem Reanimator, 12 Sty 2011, 18:52, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 18:44 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Moj post byl kierowany do adamusa dlatego ze wymienil w podziekowaniach wiele osob imiennie (ciebie rowniez i mnie) ale pominal ada, dlatego przypomnialem o tym adzie ktoremu sie zrobilo zwyczajnie przykro. Pozniej post byl wyedytowany i imienne podziekowania zamienione na takie ogolne i pewnie dopiero na tym etapie ty przeczytales te posty.

(wlasnie widze ze Ad wkleil pierwsza wersje postu Adamusa)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 19:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
No przyznaje się, nie wiedziałem o 1 wersji podziękowań. Przepraszam xec.

Ach i jeszcze Muzie dziękuje też za zastępstwo :*

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 19:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wiecie co? Szczerze pisząc jestem zażenowany i jest mi przykro zwyczajnie i po ludzku.

Tak zmieniłem wersję podziękowań. Poza Ad7 pominąłem jeszcze wiele innych osób, które zrobiły sporo dobrego dla WOŚP, organizowali eventy, poszukiwali miejsc pod skarbonki itp. Nie zrobiłem tego celowo. Uznałem, że nie chcę aby ktokolwiek poczuł się naznaczony negatywnie, a tak właśnie zostało to odebrane. Jeśli kogoś to uraziło - przepraszam, nie było moim celem kiedy pisałem podziękowania, wyrządzenie komukolwiek przykrości, wręcz przeciwnie byłem pełny pozytywnych emocji. Jeśli tak właśnie to odebraliście jak piszecie, przykro mi nie mam na to wpływu.

Z drugiej strony nigdy nie przyszło mi do głowy, aby dla siebie oczekiwać podziękowań za działalność w wolontariacie. Wiem po co to robię i sama świadomość zazwyczaj mi wystarcza.

Jeszcze raz WSZYSTKIM dziękuję, tym którzy działali w tegorocznej akcji i tym ktorych los postawił na mojej drodze we wszystkich poprzednich w jakich miałem zaszczyt brać udział. Cieszę się, że mogłem wraz z Wami pomagać innym. Mam nadzieję, że nowa ekipa poradzi sobie jeszcze dużo lepiej niż te w których działałem przez ostatnie lata.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 20:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Wszelkie akcje spoleczne sa jak wiejskie wesela - jesli nie ma bojki i zadymy to uwaza sie je za nieudane. Nie ma sie czym przejmowac.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Sty 2011, 23:03 
Dołączenie:
Marzec 2010
Adamus Inglewood napisał(a):
Wiecie co? Szczerze pisząc jestem zażenowany i jest mi przykro zwyczajnie i po ludzku.

Tak zmieniłem wersję podziękowań. Poza Ad7 pominąłem jeszcze wiele innych osób, które zrobiły sporo dobrego dla WOŚP, organizowali eventy, poszukiwali miejsc pod skarbonki itp. Nie zrobiłem tego celowo. Uznałem, że nie chcę aby ktokolwiek poczuł się naznaczony negatywnie, a tak właśnie zostało to odebrane. Jeśli kogoś to uraziło - przepraszam, nie było moim celem kiedy pisałem podziękowania, wyrządzenie komukolwiek przykrości, wręcz przeciwnie byłem pełny pozytywnych emocji. Jeśli tak właśnie to odebraliście jak piszecie, przykro mi nie mam na to wpływu.

Łza mi się w oku zakręciła. Ludzie ogarnijcie się wreszcie do cholery! Czy wszyscy Polacy muszą myśleć, że ten drugi siedzący po drugiej stronie człek to osoba, która nie ma uczuć i jeśli coś robi to robi specjalnie, na złość, perfidnie by komuś dopiec.
Polacy! Nie szukajcie intrygi i negatywnych emocji w każdym kto nie jest namacalnie w naszym RL.
Ja Sam mam co nieco za uszami ale nie jestem osobą bez uczuć i w życiu nie upominałbym się o wyniesienie mnie na piedestał bo "coś" zrobiłem. Ludzie, błagam.

Czytam forum długo, czasem coś "naszkrobie", ale musiałem to powiedzieć.

Nie wiem czy ten post będzie usunięty, skomentowany źle czy jakakolwiek inna reakcja. Nie interesuje mnie to.
Jeśli choć jedna osoba czytając moje słowa pomyślała "kurcze, może ma on choć trochę racji" to wielki szacun dla Ciebie.

Amen.

Profil E-mail Offline
PostWysłany: 12 Sty 2011, 23:35 
Kurcze...ON MA RACJE !

Nie podano
PostWysłany: 13 Sty 2011, 00:19 
Dołączenie:
Styczeń 2011
nick w SL: j.w
Sprawa zostala wyjasniona i zamknieta. Pavlo masz lagi.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Sty 2011, 15:09 
Dołączenie:
Marzec 2010
Fajnie, że wreszcie "dojrzałaś" do wyjaśniania takich spraw prywatnie a nie na forum publicznym ;)

Karolcia, coś Ci powiem, ale na IM :P

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso