Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2010, 15:18 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Image

Moi drodzy. Od miesiąca Polska zmaga się z powodzią – obecnie już druga fala wielkiej wody przetacza się przez cały kraj zalewając miasta, wsie, pozbawiając ludzi dachu nad głową. Tysiące ludzi jest ewakuowanych – wielu nie ma już dokąd wracać. Woda wciąż płynie. Nie stój – nie czekaj - pomóż.

W dniu wczorajszym w zwykłym odruchu serca rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz powodzian. Ponieważ pojawiły się uwagi dotyczące legalności akcji i wiarygodności, postanowiliśmy całość uprawomocnić i poprosiliśmy o pomoc ludzi, którzy potrafią to zrobić - Polski Czerwony Krzyż. Chcemy prowadzić zbiórkę pod patronatem PCK i właśnie tej organizacji przekazać zebrane w ten sposób pieniądze. Wierzymy, że w ten sposób pomożemy najpełniej

Czego od Was chcę dziś? Odruchu serca. Swoją propozycję kieruję do WSZYSTKICH którzy chcieliby się włączyć w dzieło pomocy. Właścicieli klubów, miejsc popularnych w SL. Każdy z nas robi coś w SL - pomyślmy wspólnie jak pomóc innym w sposób zorganizowany. Nie chcę przesądzać o całości akcji, ale marzy mi się zjednoczenie polskich landów na miarę nieco mniejszą od WOŚP. W związku z tym proszę wszystkich zainteresowanych pomocą (sam i tak pewnie się do Was zgłoszę :P) w organizacji zbiórki o przybycie na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dziś po koncercie Marky'ego Helsteina (na którym również zbieramy już pieniądze) o godzinie 23.10 do Smelly Cat usiądźmy razem i uzgodnijmy co możemy zrobić wspólne aby jak najwięcej dobrego zrobić. Aby naszą Slową rozrywkę zamienić w coś realnie pozytywnego. Jeśli chciałbyś wziąć udział w spotkaniu a nie możesz przybyć w tym terminie napisz do Adamusa Inglewood, lub Aelle Questi - powiemy Ci co możesz zrobić aby pomóc.

Liczymy na Waszą ofiarność i inicjatywę - mam nadzieję, że to będzie nasz wspólny cel i wspólne dzieło.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2010, 22:24 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Powiem tak. Każda pomoc, nawet niewielka pomnożona przez wiele osób daje konkretne rezultaty. A to że kiedyś darliśmy z Adamusem koty a mimo wszystko popieram jego pomysł powinno dać do myślenia co poniektórym.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2010, 22:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: WoodPaker Barbosa
Nem napisał(a):
...A to że kiedyś darliśmy z Adamusem koty a mimo wszystko popieram jego pomysł...

Dokladnie tak. Ziarnko do ziarnka az zbierze sie miarka. A co do darcia kotow to kto sie czubi ten sie lubi

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 09 Cze 2010, 22:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Ja proszę z tymi kotami to ostrożnie - zwłaszcza u nas w Smelly... :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Cze 2010, 07:52 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
No więc :)

Zebraliśmy grupę znajomych z okolicy i działamy. :) Pikselowych co prawda - co im oczywiście w niczym nie uwłacza i ustaliliśmy kilka rzeczy :)

W chwili obecnej są z nami już

-> Grupa Twórcza Mechaniczna Cytryna
-> Piwnica pod Aniołami
-> Bigos & Deus Ex Machina
-> Teatr Królewski
-> Podex
-> Smelly Cat Blues Club

Kilka innych grup (np. New Rock Cafe) czeka jeszcze z podjęciem decyzji - ale jestem dobrej myśli, że po przedstawieniu wszystkiego co powstało wczoraj wieczorem niebawem będzie nas więcej - co nie ukrywam bardzo nas wszystkich ucieszyło :) Szczególnie cieszy mnie to porozumienie i że wielu z ludzi przy takich okazjach potrafi wyjść ponad podziały. Kochani jesteście wielcy :) Jest już zaplanowanych kilka imprez w ramach naszej akcji - szczegóły niebawem w specjalnym kalendarzu.

Na dobry początek powiem tylko tyle, że wczoraj w naszym pierwszym powodziowym tipjarze stuknęło pierwsze 10 tysięcy lindenów przeznaczone na pomoc dla powodzian. Całkowicie zaskoczył nas nasz wczorajszy artysta, który po zakończonym koncercie wpłacił do naszej skarbonki całe honorarium za koncert i dołożył jeszcze od siebie 600 lindenów :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany jeszcze dołączeniem do akcji - jesteśmy otwarci - niebawem powstanie kalendarz imprez, grupa, blog - wyjaśnię też jak mamy zamiar zapewnić przejrzystość sfery finansowej całej akcji.

Nasza skarbonka rodzaje gifty - ręcznie wykonaną bransoletkę (męską i damską) odstraszającą wielką wodę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Cze 2010, 12:01 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Gratuluję. Niezły wynik jak na początek.

Wszystkich dyskutujących, krytykujących, oskarżających oraz ich wrogów i zwolenników proszę o przeniesienie dyskusji TUTAJ.

Ten pozostawmy na rozliczenia i ogłoszenia.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 10 Cze 2010, 12:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Mad dziękuję bardzo za uporządkowanie sytuacji - tak zdecydowanie lepiej :)

Kochani garść ustaleń z wczorajszej narady:

1. Skarbonki powodziowe będą wystawiane przez jednego avatara - będzie to avatar Sztab Wosp - ten sam który działał przy orkiestrze. Zmienimy mu tylko lekko ubranko jeśli się da :)

UWAGA WAŻNE - TYLKO avatar o nazwisku Sztab Wosp ma prawa wystawiać skarbonki i tylko na konto tego avatara wpływać powinny wszelkie darowizny związane z akcją pomocy

2. Dostęp do avatara będą miały 3 osoby - poza mną również Stokrotka Michalski z Bigosu i Gocha Merlin z Piwnicy Pod Aniołami - będą one kontrolować stan konta i informować o przebiegu akcji.

3. Dziś zostanie utworzony kalendarz dostępny dla wszystkich, w którym każdy z organizatorów wprowadzi eventy podczas których zbieramy pieniądze na pomoc powodzianom.

4. Założona zostanie również grupa - uniwersalna do wszelkich - tej obecnej i przyszłych akcji charytatywnych - będzie to platforma kontaktu dla wszystkich zainteresowanych bezinteresowną pomocą. Osoby, które przyszły na spotkanie pracują już nad logiem i blogiem :)

5. Nadal jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i inicjatywy w ramach akcji pomocowej - zapraszamy do kontaktu inworld :)

6. Nie wiem czy wiecie ale na terenie Smelly i Cytrynowej Krainy jest malutka działka przypisana WOŚP - umieścimy tam kalendarz imprez i licznik konta :) aby każdy mógł sprawdzić co się dzieje - dam znać jak uporządkuję te sprawy :)

7. Cała akcja potrwa do 26 czerwca - pierwszego dnia wakacji zrobimy finał i podsumujemy całość :)

Fajnie, że jesteście :)

A.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 11 Cze 2010, 09:42 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Mam nadzieję, że administracja wybaczy mi posty pod postem - ale potrzeba aktualizacji wątku jest nadrzędna dla mnie teraz :)

Wiadomości z naszej akcji
1. W dniu wczorajszym przyłączyły się do zbiórki kolejne polskie miejsca - z wielką radością ogłaszam, że sens naszej akcji dostrzegli i pomoc swą obiecali ownerzy:

-> Polish Gothic - Pandemonium
-> PaTron - Klub Samotnych Serc
-> Sweet Dreams Shop

Dziś będę nadal zwracał się z prośbą do innych polskich miejsc które mogłyby i chciały grać z nami :)

2. Notka informująca o akcji została przetłumaczona na język angielski, ale trwa właśnie tłumaczenie na: niemiecki, francuski, hiszpański i dzięki pomocy PCK na czeski. Jeśli macie pomysły, kto chciałby i mógłby nas jeszcze wesprzeć - dajcie znać - jesteśmy otwarci na propozycje :)

3. Czekamy na logo nowej grupy, która zostanie założona dla celów działalności charytatywnej w SL - ma to być platforma kontaktu dla osób, które chcą działać razem w podobnych akcjach jak WOŚP czy obecna akcja. Jak tylko logo zostanie ukończone - mam nadzieję dziś pojawią się skarbonki i avatar WOŚP w odmienionym ubranku :)

4. W naszej pierwszej skarbonce jest już 17 150 lindenów :) Jeśli ktoś czuje potrzebę wpłacenia pieniędzy już dziś zapraszamy do Smelly Cat - gdzie po lewej stronie sceny jest już skarbonka - pieniądze w niej chwilowo wpływają na moje konto, ale zostaną dziś komisyjnie przelane na konto sztabu WOSP, jak tylko pojawią się skarbonki :).

Najfajniejsze jest to, ze taka akcja daje nam wszystkim masę pozytywnej energii :) Cieszę się, że pomimo podziałów znowu robimy coś wspólnie.

To tyle z pierwszej linii frontu

A.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 11 Cze 2010, 14:22.
Powód: post zamieszczony w nieodpowiednim wątku
Nie podano
PostWysłany: 11 Cze 2010, 20:40 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
:) kochani.

Powiem Wam że dzieje się tyle dobrego, że szok :) Zaczynam się powoli obawiać czy uda nam się ogarnąć całość - ale cieszy mnie to, ze tak wiele osób pomaga i pracuje dla sprawy zbiórki dla powodzian. Dziękuję. tak zwyczajnie - po tym można poznać człowieka jak traktuje innych - zwłaszcza słabszych i w trudnej sytuacji.

1. Do akcji włączają się kolejne ekipy, dziś dołączyli do ekipy powodziowej:

-> New Rock Cafe
-> Miss Virtual Poland (tu muszę coś ważnego napisać - organizatorzy MVP zadeklarowali że cały zysk z wyborów w kwocie 15 tysięcy zasili wkrótce konto akcji dla powodzian)
-> Electro City
-> Taboo Club

2. Gotowe są już skarbonki w wersji polskiej i angielskiej - jeśli jest zapotrzebowanie na skarbonki w innych językach proszę pisać - chętnie zdobędziemy w wolnej chwili. Jeśli ktoś chciałby skarbonkę u siebie prosimy pisać do Adamusa Inglewood, avatara Sztab Wosp. Można również

3. Każda skarbonka rozdaje po kliknięciu notecard z informacjami o akcji w językach angielskim, polskim i francuskim. Prace nad innymi językami trwają :) Śmiało możecie dawać taki notecard tym znajomym, którzy mogą być zainteresowani.

Stan konta Akcji Powodziowej na dziś - po zamontowaniu kilku skarbonek wynosi: 24 365 L$ :) Dziękujemy i prosimy o jeszcze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 12 Cze 2010, 15:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
1. Kolejne miejsca grają z nami w jednej drużynie:

-> Play Ville
-> Para Design
-> AF Centre

2. Skarbonki rosną jak grzyby po deszczu - stopniowo docieramy do wszystkich - jeśli ktoś chce aby wystawić skarbonkę u niego - proszę pisać na PW - Adamus Inglewood lub Sztab WOSP. Proszę pamiętać, że skarbonki może wystawić TYLKO avatar Sztab WOSP do którego dostęp mają obecnie tylko trzy osoby: poza piszącym te słowa również Gocha Merlin i Stokrotka Michalski.

3. Nadal szukamy kolejnych miejsc które zechcą się przyłączyć do naszej akcji. Jeśli macie znajomych ownerów sklepów, klubów miejsc - nie tylko polskich dajcie znać - chętnie wyjaśnimy. Wszelkie informacje o akcji znajdziecie w skarbonkach - po kliknięciu dają one notkę w trzech językach.

4. Planujemy stworzyć miejsce gdzie będą LM i logotypy wszystkich miejsc które z nami grają - na simie o nazwie Morfina gdzie znajduje się obecnie Smelly Cat i Cytrynowa Kraina jest również mała działeczka WOŚP - być może uda się ją przeznaczyć na centrum naszej akcji.

5. Powstał dziś blog akcji - właśnie pracujemy nad szatą graficzną i informacjami - postęp prac możecie śledzić tu: http://sl-pomagamy.blogspot.com/ - jeśli ktoś z ownerów miejsc które z nami grają chce dodawać na tym blogu własne notki o eventach które organizuje - proszę pisać do mnie informację na IM wraz z adresem email - wyślemy zaproszenie. Możecie wesprzeć akcję dodając blog do obserwowanych i polecając go innym - blog będzie dwujęzyczny - aby nasi zagraniczni partnerzy mogli również śledzić przebieg akcji.

6. Gocha Merlin z Piwnicy pod Aniołami stworzyła specjalną koszulkę naszej akcji - jest to kolejna okazja aby wesprzeć inicjatywę. Można ją nabyć na Xstreet - jest wystawiona na koncie avatara sztab WOSP - wiec ponownie cala kasa płynie na konto akcji. Koszulkę można kupić na tej akcji - prosimy również o oceny :) W SL pojawiają się również vendory z których również można nabyć ciuszek :)
Image

6. Stan konta w chwili obecnej to 43040 lindenów. Dziękujemy i prosimy o jeszcze.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2010, 12:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wczoraj nie było wieczornego sprawozdania z powodu braku forum :)

Ale już nadrabiam.
1. Do akcji przyłączają się kolejne miejsca wczoraj i dziś dołączyli:

-> Enigma C.C.
-> Exotica Night Club
-> Polish Community
-> Orion Games & Club
-> Sunny Design
-> Second UMCS ( już jutro odbędzie się tam rekonstrukcja festiwalu w Jarocinie :))

Pełna lista miejsc, które przyłączyły się do naszej akcji znajduje się na naszym blogu - TUTAJ

Serce rośnie :) Dziękujemy.

Mamy wersję hiszpańską notki pomocowej - jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam udostępnię. Wersję czeską postanowiliśmy odpuścić bowiem nasi południowi sąsiedzi sami zmagają się z wielką powodzią.

Powstał już blog akcji - bardzo proszę wszystkich, którzy planują jakiekolwiek eventy w ramach akcji pomocowej - jeśli chcą o tym pisać na blogu, mogę dać uprawnienia do zamieszczania postów (potrzebny mi adres email), lub mogę te posty zamieścić sam - proszę podesłać mi stosowną notkę w SL. W miarę możliwości prosimy o tłumaczenie notek na angielski - jeśli to nie będzie możliwe zrobimy to sami. Istnieje również kalendarz imprez - również możemy dać uprawnienia do zamieszczania tam swoich terminów - proszę o adres mailowy do mnie lub Aelle Questi.

Za chwilę rozpocznę wysyłanie zaproszeń do grupy pomocowej w SL - proszę o jej przyjmowanie. Wszyscy którzy otrzymają zaproszenie będą mieli możliwość wysyłania notek na tę grupę - to ma być platforma kontaktu dla osób chcących pomagać.

Stan konta akcji to 47 670 lindenów.
Małoooooooooooooo :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 13 Cze 2010, 17:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Propozycje na dziś :)

1. Dziś otwarcie Klubu Orionw nowym miejscu :) Z TEJ OKAZJI CAŁY DZIEŃ GRAMY NA RZECZ POWODZIAN cala ekipa Oriona pracuje dziś charytatywnie - wszystkie tipki zostaną przekazane na ten szczytny cel ZAPRASZAMY SERDECZNIE:)
2. Już dziś wieczorem o 21.00 w Teatrze Królewskim recital Cytryny Matovej - serdecznie zapraszamy :) Szczegóły tutaj
3. Również dziś wieczorem również o 21.00 w Play Ville odbędzie się półfinałowy pokaz konkursu Miss Virtual Poland 2010

Do akcji dołączyło kolejne polskie miejsce:
-> }>i<{ LEPIDOPTERA }>i<{

Ownerzy zadeklarowali, że lindeny za sprzedana podczas akcji przedmioty zasilą konto naszej akcji - jeśli więc planujecie zakupy animacji dla par, ubrań i fullpermowych itemków powinniście odwiedzić właśnie to miejsce :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 14 Cze 2010, 09:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
:)

Nie mogę się nie uśmiechać kiedy wszystko układa się dla naszej akcji tak dobrze, że przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Na początku liczyłem na parę tysięcy lindenów, zebranych do tipjara podczas naszych koncertów w SMelly, dziś szybko zbliżamy się do pierwszych 100 000 :) Jednak SL Polak kiedy trzeba potrafi stanąć na wysokości zadania :)
Pamiętajcie, ze dokładnie tak samo ważne są te wielkie wpłaty po 5,10 czy 15 tysięcy jak i te najmniejsze - cieszę, się, że każdy pomaga na własną skalę i swoje możliwości. Dziękuję :)

Wieści z frontu :)

1. Do akcji dołączyły dwa kolejne miejsca
-> Emperial First
-> A&A Fashion Shop

Pełna lista miejsc które biorą udział w naszej akcji znajduje się na naszym blogu - znajdziecie tam również aktualizowany kilka razy dziennie licznik naszej akcji - można sprawdzić ile zebraliśmy pieniędzy :)

W chwili kiedy piszę te słowa na naszym koncie jest już 91 122 lindenów :) Dziękujemy i tradycyjnie prosimy o jeszcze :)

Nasza koszulka sprzedaje się (i nosi!) świetnie - poszło już 37 sztuk, ale myślę sobie, że warto pomyśleć czy nie można jej sprezentować przyjacielowi, czy komuś innemu? Cały dochód ze sprzedaży koszulek zasila konto naszej akcji :)

Dziś mamy w planach
1. Poniedziałek, 14.06.2010 g. 18:00
Na wyspie Second MCSU studenci kulturoznawstwa podjęli się wyzwania odtworzenia niektórych elementów Festiwalu Myzyki Rockowej Jarocin'85

Nie wiem jak u Was ale moje glany już wypastowane, białe sznurówki wciągnięte, cukier do irokeza urobiony :) Oj! Będzie się działo :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 16 Cze 2010, 09:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wiem, że dawno nie pisałem, ale jakoś dzień za krótki :)

Oczywiście życie i ludzie bardzo pozytywnie zaskakują i na naszym koncie pomocy powodzianom jest już dziś:

135 241 L$

:) Dziękujemy i prosimy o jeszcze.

Z ważnych informacji:

Wczoraj i dziś dołączyły do nas kolejne miejsca:
-> :[nuLOOK]: Urban Mall
-> Radom Company
-> Beach Amnesia & Ami Style Design

Na naszym blogu pojawił się kalendarz imprez - jeśli ktoś chce organizować eventy w ramach naszej akcji powodziowej - może sam dodać informacje do kalendarza (musi nam tylko nadesłać do avatara sztab WOSP, notkę ze swoim adresem email), lub nadesłać nam informacje o planowanej imprezie. Wprowadzimy ją sami.

Dziś zostały również zaktualizowane wszystkie skarbonki - dodaliśmy do nich kolejne wersje językowe rozdawanej notki, oraz miły prezencik przygotowany przez Muzę Waco. Sami sprawdźcie co to - wystarczy wpłacić :)

Również nasze konto na slexie dziś wzbogaciło się o kilka ciekawych rzeczy zaprojektowanych specjalnie dla naszej akcji - kupując je wspieracie powodzian:

Image
Serduszko od Muzy i Lilray'a - za jedynego lindena :)

Image
Stylowy gorset od Katerine - dziękujemy

Image
Image
I na deser dwa kapelusiki od sunny :) Pierwszy tu, a drugi tutaj

Rzeczy są naprawdę niedrogie - a każda zakupiona pomaga powodzianom!!!

Dziękujemy Wam i prosimy o jeszcze.

Dziś wieczorem koncert z cyklu Spotkania przy Herbacie z Cytryną - a w nim gwiazdą wieczoru będzie Agata Gałach. Nie możecie tego przegapić zapraszamy wieczorem do Cytrynowej Krainy. Uwaga - podczas koncertu będą zbierane pieniądze na powodzian w Sandomierzu w RL - w SL nadal zbieramy do naszych puszek. Pokażcie serce :) Zapraszamy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 17 Cze 2010, 15:28 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2008
nick w SL: Nemesis Igaly
Image
Chciałam zaprosić wszystkich na koncert który odbędzie się w klubie Amnesia w piątek 18 czerwca o godzinie 17:00. Zagrają dla nas: DJ Nadi, Kasia Kawashima oraz goszczący bardzo rzadko w polskim SL DJ Milo. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie i gwarantujemy dobrą zabawę.
Podczas koncertu będziemy zbierać lindenki na rzecz powodzian. Pamiętajcie, każda nawet najmniejsza pomoc się przyda.

http://slurl.com/secondlife/El%20Diablo/95/61/23

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 18 Cze 2010, 09:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Kolejne podsumowanie i kolejne dobre wieści.

Dzięki wczorajszym akcjom i pracy wielu spośród tych którzy zaangażowali się w akcję pomocy powodzianom na koncie akcji jest już:

193 727 lindendolarów

Powiem Wam, że nie podejrzewałem nawet, że nasza akcja choć zbliży się do wyniku WOŚP (dla przypomnienia zebraliśmy 214 793 lindeny)... Jesteście WIELCY sercem i duchem oczywiście :)

Dołączają do nas kolejne miejsca:
-> City of Pavelhof 1805
-> Rosewood LMV

Jednocześnie informuję, że otrzymałem informację o czasowym zamknięciu Polish Community i o tym, że zostają nam zwrócone ustawione tam skarbonki. Do czasu ewentualnego powrotu PC usuwam ten region z listy organizatorów akcji. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie :)

Dziś zapraszamy na dwie imprezy - w klubie Amnesia od godziny 17.00 do 23.00 impreza z niesamowitymi polskimi DJami, a jeśli zrobicie sobie przerwę w tańcu na parkiecie to o 21.00 zapraszamy serdecznie na finał wyborów Miss Virtual Poland. Szczegóły jak zwykle na naszym blogu i w kalendarzu.

Co ważne w miejscu gdzie powstał w SL sztab naszej akcji (Obok Smelly Cat i Cytrynowej Krainy) znajduje się kalendarz imprez - możecie łatwo w świecie sprawdzić gdzie i co w związku z naszą akcją pomocy się dzieje. Zachęcamy do odwiedzin :)

***WAŻNE OGŁOSZENIE***

Z powodu komplikacji w RL zmuszony jestem na kilka dni wyjechać. W tym czasie nie będę mógł odpowiadać na IM i PW, w związku z tym proszę aby do mojego powrotu wszelkie sprawy dotyczące skarbonek i rzeczy należących do sztabu WOŚP kierować inworld do pozostałych członków sztabu - Gochy Merlin i Stokrotki Michalski. W sprawach dotyczących bloga http://sl-pomagamy.blogspot.com proszę zgłaszać się do Aelle Questi - ma ona wszelkie uprawnienia aby dokonywać tam zmian. Wracam do akcji tak szybko jak to będzie możliwe. Mam nadzieję, że po powrocie kiedy zobaczę stan konta sztabu nie będę mógł zebrać szczęki z podłogi :)

***WAŻNE OGŁOSZENIE***

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Cze 2010, 17:38 
Dołączenie:
Wrzesień 2008
Dzis (tj 20 czerwca) w godzinach 19:00-21:00 na lowisku specjalnym w Piwnicy pod aniolami odbeda sie zawody wedkarskie w systemie WZW Fishing System.
Oplata startowa wynosi 100L. Suma z tych oplat trafi w calosci do PCK oczywiscie.
Zgloszenia przyjmuje xec parx do godziny 18:20.
Na dzien dobry dla kazdego zawodnika sprzet wedkarski o wartosci 150L gratis. O godzinie 18:30 odbedzie sie krotkie szkolenie z zakresu dzialania i uzytkowania sprzetu wedkarskiego dla osob "zielonych"

W trakcie trwania zawodow lowisko bedzie zamkniete dla osob niebioracych udzialu.

Jesli znajda sie zainteresowane osoby zawody mozemy powtorzyc, do zobaczenia nad woda

http://slurl.com/secondlife/Mururoa%20Atoll/212/237/21

----------------------------------------------------------------------
Modyfikacja postu 20 czerwca 2010 / 22:04:
----------------------------------------------------------------------
Wyniki zawodow na rzecz pomocy dla powodzian:

Zawody jak zwykle zaliczam do udanych, nasi wedkarze poraz kolejny zdziesiatkowali populacje ryb w naszym malym jeziorku ;)

Wyniki przedstawiaja sie nastepujaco:
1. Czumi Ravenheart - 35.102kg
2. Freyaa Handrick - 19.270kg
3. Vlkounek Vuckovic - 18.853kg
4. Serbitar Nemeth - 9.851kg
5. Nigella Nightfire - 5.747kg
6. Erlin Kurka - 1.886kg
7. Gocha Merlin - 1.097kg
8. Zjawiszcze Pessowa - 0.000kg - Dyskwalifikacja (niestawil sie)
9. Dida Thor - 0.000kg - Dyskwalifikacja (niestawila sie)

Najwieksza ryba zawodow: Szczupak 5.747kg - Nigella Nightfire
Całkowita ilosc zlowionych ryb: 120szt.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziekujemy za tyak wytrwala i zdrowa rywalizacje ;)

Zo zobaczenia nad woda!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Cze 2010, 07:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
:) Podsumowanie weekendu wypadło zaiste imponująco - kiedy wyjeżdżałem cieszyłem się z 200 000 dziś na koncie naszej akcji pokazała się cyfra:

284,385 L$

Akcja toczy się cudnie - wczoraj brałem udział w kilku wydarzeniach - koncercie w Orionie, zawodach wędkarskich w Piwnicy pod Aniołem i aukcji rewelacyjnych prac w galerii Smelly Cat. Kochani tylko tak dalej - razem udaje nam się coś niesamowitego :)

Do naszej akcji wczoraj dołączyły dwa miejsca:

-> [ glow ] Studio
-> LONG BEACH CARNIVAL AND AMUSEMENT PARK

Dziękujemy i prosimy o jeszcze - gramy do soboty więc nadal nie jest za późno aby włączyć się do akcji!!!

Wiem, że planujecie imprezy również w tym tygodniu - bardzo proszę o wpisywanie ich do kalendarza, lub choć informowanie wcześniej sztabu o Waszych planach tak abyśmy mogli zareklamować to co robicie.

Kochani baaaaaaaaaardzo dziękuję Wam za każdą wpłatę - nieważne czy wpłacacie 1 L$ czy 5 tysięcy - razem możemy zebrać tyle, żeby konkretnie komuś pomóc a to już coś ważnego. Jesteście cudowni :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 23 Cze 2010, 09:21 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wiem, że ostatnio rzadziej informuję Was o tym co dzieje się w naszej akcji, ale musicie mi to wybaczyć, czasem RL nie pozwala zaangażować się w pełni.

Z przyjemnością informuję, że na koncie naszej akcji mamy już
296,110 lindenów

Taki wynik cieszy, bo choć w Rl to niewiele to jednak zawsze może to komuś pomóc.

Image

Roxana Paulino postanowiła podzielić się z nami tym co umie i potrafi robić - wystawiła na sprzedaż jeden ze swoich budynków - cudowny tropikalny skybox - cały zysk z jego sprzedaży zasili oczywiście konto naszej akcji. Skybox możecie kupić z vendora na działce Sztabu naszej akcji. Możecie go również obejrzeć - TUTAJ. Cena to jedyne 699 lindenów.

Image

Zapadły już również ustalenia dotyczące Wielkiego Finału naszej akcji. Wiemy, że odbędzie się on na największym polskim simie - w Bigosie w najbliższą sobotę - impreza zacznie się od godziny 20.00 - przewidzieliśmy dla Was wiele atrakcji - koncerty, aukcje, łączenie na żywo z radiem :) Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was tam.

Poszukujemy nadal osób chętnych do prowadzenia aukcji - biegle posługujących się językiem angielskim - voice niekonieczny. Poszukujemy również unikatowych przedmiotów, które można sprzedać na aukcji. Szczegóły podamy jeszcze dziś.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 24 Cze 2010, 10:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
No i bach stało się na koncie naszej akcji stuknęło trzysta tysięcy lindenów. Zaskakująco - bo wystarczyło postawić skarbonkę w kolejnym miejscu i nagle na koncie widziała bardzo miła cyfra :)

Po wczorajszych imprezach mamy obecnie już:

309,614 L$

Dziękujemy i tradycyjnie prosimy o więcej :)

Wczoraj dopisałem do naszej listy kolejne miejsca wspierające naszą akcję:
-> Kmadd Enterprise
-> Wilanow and Polynesian Cultural
-> Cheese HQ and JTL Designs Mainstore

Image
Dziś zapraszamy szczególnie serdecznie wszystkich na recital Cytrynki Matovej który odbędzie się w ramach naszej akcji o godzinie 21.00 w Teatrze Królewskim

Przypominam również, że cały czas trwa zbiórka unikalnych przedmiotów na naszą sobotnią aukcję oraz poszukujemy osób, które chciałyby poprowadzić aukcje podczas finału :)

Po prostu róbmy swoje :) Razem możemy więcej :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 12:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Dziś finał naszej akcji przebrnęliśmy przez dwa tygodnie imprez i mam nadzieję, dla wszystkich radosnej pomocy :)

Dzięki wczorajszym imprezom w wielu miejscach (m.in. MJKing, New Rock Cafe, Bigosie, Smelly i Cytrynowej Krainie) i ofiarności ludzi w wielu innych miejscach na koncie sztabu mamy już dziś:

346,415 lindenów :)

Przyznać się - ktoś obstawiał taki wynik na początku naszej akcji? :) Ja liczyłem na 30-40 tysięcy :)))

Zapraszamy dziś do Bigosu na Finał :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 13:45 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Druidamus Rau
Ja przyznaje się bez bicia, ze na początku akcji obstawiałem wynik poniżej kwoty poprzedniego WOSP-u, no ale na szczęście tym razem się pomyliłem ;)). jestem zaskoczony tym wynikiem. Zobaczymy jak będzie dzisiaj :P Oj wyciągnę z Was jeszcze więcej na licytacji.. wiec bójcie sie.. muhahahahaha bo będą fajne rzeczy na aukcji ;). Większość z nich możecie zobaczyć przy scenie w Bigosie :) Obrazy, rzeźby, tatuaże, animacje, domy, drzewa i wiele wiele jeszcze innych rzeczy..... a wszystko unikatowe, specjalnie robione na ten cel :) ach i jeszzce Aniołek, który wędruje z reki do reki podczas takich aukcji :) obecny właściciel aniołka chce go oddać w dobre ręce... ciekawe gdzie są jego 2 bliźniaki???

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 15:39 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Cytuj:
Przyznać się - ktoś obstawiał taki wynik na początku naszej akcji?

Gdy slysze slowo 'obstawiac' wlacza mi sie w glowie lampka hazardzisty! No to do boju!

Kto obstawia jaka bedzie suma wplat?
Ten, kto bedzie najblizej otrzyma od PODEX 1000 ls zywa gotowka.
Warunkiem przystapienia do zabawy jest wplata na akcje dla powodzian, nawet minimalna.
Swoje glosy prosze wpisywac ponizej. Ja stawiam na 415 000 ls.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 15:50 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
No ta gra mi się podoba - oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie zachęcał do tego, żeby ewentualną wygraną zwycięzca na deser dołożył do konta sztabu i pomocy powodzianom :P. W ramach wyjątku sztab przyjmie ją nawet po zakończeniu akcji - może umówmy się, że typować można do godziny 21.00? :)

Mój typ to 406 852 lindenów :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 16:41 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
nick w SL: Mx Xaris
ja stawiam na 411 tys L$
Mam nadzieje ze chodzi o sume zaokraglona do rzedu tysiecy :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:22 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
więcej niż 420 000 l$, tego jestem pewien. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:27 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
Nie bądźmy aż takimi optymistami... 395 tyś L$.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:29 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Cytuj:
więcej niż 420 000 l$, tego jestem pewien

Zgloszenie odrzucone - dawaj konkretna sume! Kazdy moze napisac 'bedzie niezle!" i potem twierdzic ze byl najblizej:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:40 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Madonna Quandry
[
Jacek napisał(a):
Ten, kto bedzie najblizej otrzyma od PODEX 1000 ls zywa gotowka.

Żywa gotówka w SL ? Wystarczy odrobina hazardu i Panów już adrenalina zamroczyła ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:44 
Dołączenie:
Czerwiec 2010
Witam, widzę, że jest to "obstawianie" męskie, brakuje kobiecego głosu ..... ja stawiam, że będzie 415,287 L$

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 17:58 
Dołączenie:
Marzec 2010
Niech będzie, 421 006 linden dollarów :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 18:25 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Nadajmy smaczku: L$399 999 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 20:29 
Dołączenie:
Wrzesień 2009
487392L$ 8-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 20:59 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Eris Hawker
do 21:00? to jeszcze się załapię.

461,550 L$

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 21:05 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2009
Oby jak najwięcej ale "wytypuję" 380 000L$. Ewentualna wygrana oczywiście powędruje na konto akcji.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 26 Cze 2010, 21:09 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Ja za to wytypuje 400 000 LS ot co :D

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 02:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Kochani moi :)

W najśmielszych snach nie spodziewałem się takiej kwoty :)
Na koncie sztabu jest w chwili kiedy pisze te słowa:

L$412,991

Ale... Z racji tego, że dziś mieliśmy przerwę w finale i zostało sporo przedmiotów, kierując się prośbami przemęczonej publiczności postanowiliśmy część aukcji przenieść jeszcze na niedzielę - w związku z tym stan naszego konta z pewnością jeszcze się poprawi :)

Zapraszamy w niedzielę o godzinie 21.00 do Bigosu na dokończenie naszych aukcji, a ostateczne rozliczenie podamy najpóźniej w poniedziałek rano :) Jednocześnie informuję, że dziś zaczniemy zbierać skarbonki :)

Podziękuję Wam na końcu dziś padam na nos po całym dniu działania wokół finału, ale i tak już dziś mogę powiedzieć, że jestem dumny z tego co razem osiągnęliśmy :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 10:56 
Dołączenie:
Marzec 2010
A ja się wspaniale bawiłem na wczorajszym finale, a i dziś na aukcję przyjdę ;) Gratulacje!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 11:16 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
ja i jacek bylismy najblizej :P
411k i 415k
a wypadlo po srodku.
:P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 12:49 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2009
nick w SL: Eris Hawker
Oj kochani, jeśli się nie mylę to jeszcze nie koniec zbiórki.
Przecież dzisiaj mają być licytacje jeszcze. :)
Chyba, że tylko do dzisiejszego ranka nasze zakłady się liczyły.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 13:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Mx, nie ma co naciagac wynikow, moja pomylka wynosi 2,009 ls a twoja - 1,991 wiec wygrales! Nagrode przekaze jeszcze dzisiaj.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 16:31 
Dołączenie:
Marzec 2010
Tak jak mówi Eris, to nie koniec zbiórki, więc nie nastawiałbym się tak. Finał był, ale dziś jeszcze czekają nas ciekawe aukcje ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 18:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Czerwiec 2010
dzieki Jacku :)
18 ls roznicy... :)
ja myslalem ze to na dokladne zaklady sie gra, tzn ze kto dokladnie wytypuje (w zaokragleniu do rzedu tysiecy) a nie kto najblizej, ale coz.
dziekuje jeszcze raz :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 21:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
Konkurs rozstrzygniety, wygrana oficjalnie i osobiscie przekazana. Dowod ponizej:
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 21:50 
Dołączenie:
Luty 2009
nick w SL: Bartosz Beverly
oooo Shuftan sie dorobił nowego garniaka :-P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 21:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
W odziezy uzywanej byla promocja... grzechem byloby nie kupic:(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Cze 2010, 21:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Kochani trwa właśnie aukcja przedmiotów które pozostały nam z wczorajszego finału - nadal możecie pomóc powodzianom :)

Zapraszamy do Bigosu gdzie na scenie bawi nas Morrigan :)

P.S.: Zebraliśmy już prawie wszystkie skarbonki - jedyne pozostały jeszcze w Smelly Cat, Cytrynowej i Bigosie przy scenie - gdybyście jeszcze mieli ochotę coś wrzucić :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Cze 2010, 09:51 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
KONIEC :)

Cytuj:
Powiedział z prawdziwą ulgą Adamus i odetchnął głęboko.

Wczoraj w nocy zakończyliśmy akcję zbiórki pieniędzy dla powodzian - ostateczny wynik to:

!!! 430 000 lindenów !!!

Czyż to nie piękny rezultat?
Na ostateczne rozliczenie finansowe, przyjdzie jeszcze chwilę poczekać - przelewy bankowe itp., ale już wiemy z pewnością, że przebiliśmy tegoroczny finał WOŚP w SL niemalże dwukrotnie!!!. Wielkie są Wasze serducha!

Garść statystyk. Wystawiliśmy podczas naszego finału 59 skarbonek (8 z nich zostało zwróconych w trakcie reszta dotrwała do końca). Do tych skarbonek wpłacaliśmy pieniądze 891 razy. Najwyższa jednorazowa wpłata wynosiła 20 000 lindenów. Zakupiliście także 65 rzeczy poprzez slex i vendory inworld. Skarbonką do której zebrano najwięcej - była skarbonka w Emperial Shop, gdzie na zakończenie akcji widniała kwota 113 500 lindenów. W sumie do skarbonek pieniądze wrzuciło 351 osób :). Podczas naszych aukcji najdroższą rzeczą okazał się być już słynny z powrotów na kolejne licytacje Anioł autorstwa Gochy Merlin za którego tajemniczy nabywca zapłacił 10 000 lindenów.

Kochani pora na kilka podziękowań. Nie wymienię wszystkich z całą pewnością, ale są osoby, którym należy się swoista laurka po naszej akcji :)

Przede wszystkim dziękuję tym, które zdecydowały się wesprzeć pracę sztabu. Kiedy zaczynaliśmy mówiłem Wam, że pracy będzie niewiele, a większość wezmę na siebie - okazało się ostatecznie, że musiałyście się sporo nabiegać, kiedy ja nie dawałem już rady... Gocha, Stokrotka - serdeczne dzięki :) Ja wiem ile pracy i energii kosztuje bycie w Sztabie - i jaka to odpowiedzialność. Dziewczyny jesteście wielkie :)

Organizatorom eventów i imprez wszelakich i innym bardzo zaangażowanym:
--> Aelle Questi - za wszystko, bez Ciebie zginałbym całkiem, dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć i ze jesteś...,
--> Elizie Janus - za niesamowity zapał i masę dobrej pozytywnej energii i radość która zawsze dawała kopa,
--> sunny Billavio - za niesamowite pomysły i wrażliwość za to, że dzięki Tobie w ogóle powstała ta akcja - bo pomysł był przecież Twój Słonko :*,
--> Cytrynie Matovej - za dobre słowo i wieczną gotowość do działania, za cudowne recitale i audycję podczas finału :) kochana jesteś,
--> Kasi Zenith - za zaangażowanie i wytrwałą pracę w Teatrze Królewskim i okolicach,
--> Jackowi Shuftanowi - za dobre słowo, wsparcie i już na zapas za obiecaną obsługę finansową :),
--> Roxanie Paulino - za to, ze Bigos mógł stać się miejscem naszego finału, za wielkie zaufanie i za to, że byłaś z nami cały czas,
--> Nigelli Nightfire i całej ekipie z Playville - za ofiarność i pozytywną energię do samego końca,
--> Muzie i Lilrayowi - za pracę, kreatywność i dbałość o szczegóły,
--> Lilice Arado - siostra... Dziekuje za to, że tak bardzo w nas wierzyłaś i że byłaś zawsze na miejscu...
--> Druidamusowi Rau - wariat jesteś facet, ale można na Ciebie liczyć :), dzięki :D,
--> Morrigan Polanski - za Twoje granie na scenie pomimo kłopotów z technikaliami :D,
--> Mattowi Slavicz - fajnie wiedzieć, że można sie na kimś oprzeć kiedy już trudno :),
--> Talibkowi Toxx za żywioł i szczere zaangażowanie,
--> Nemesis Igally - oj nabiegałaś się, nabiegałaś :) Dziękuję!,
--> Patrycji Collins - sama mówisz że niewiele możesz pomóc, a nie wiesz ile czasem znaczy dobre słowo :) Dobrze, ze jesteś
--> Ryfce Ella - za rysunki na aukcjach, które sprawiły mi taką frajdę i za Twoje poczucie humoru :)
--> Siedem Eyre - za Twoje wspaniałe prace w naszej galerii... To było COŚ.
--> Vikerowi Adamski - który jako pionier zaczynał na własna rękę swoja zbiórkę dla powodzian w Bigosie i który był dla nas natchnieniem :)
--> Sztabowi WOSP - :D za to, że na naszej akcji tak pięknie nam wyrósł

Ekipom z klubów New Rock Cafe, Orion, Electric City, MJKing, Pandemonium, Galactic i wszystkich miejsc, sklepów i landów, które grały z nami w dobrej sprawie, organizatorom Jarocina'85 :D, wszystkim, którzy przekazali swoje rzeczy na aukcje i którzy dzielnie je licytowali później, którzy kupowali koszulki wrzucali nawet najdrobniejsze kwoty do naszych skarbonek. To Wasz sukces. Naprawdę wielki :)

Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam - najchętniej uściskałbym każdego z Was...

Dobrze wiedzieć, że gramy razem w jednej drużynie - dobrze wiedzieć, że kiedy trzeba nasza podzielona społeczność potrafi się cudownie razem bawić i pomagać nawet w realnym świecie. Jesteście naprawdę cudowni - i niezależnie od wszystkiego co czasem o sobie mówimy i słyszymy - mamy naprawdę fajna społeczność.

A teraz lecę szykować podsumowanie finansowe, spróbuje dokończyć sprawy z PCK i udam się na zasłużony urlop gdzieś na rajskie wyspy.

P.S.: Zebrałem już wszystkie skarbonki, w kilku miejscach nie znalazłem ich - prawdopodobnie zostały zwrócone, pisałem w tej sprawie do ownerów, jeśli gdziekolwiek zobaczycie jeszcze naszą skarbonkę lub inne rzeczy należące do sztabu (vendory) - proszę pisać o tym do Adamusa Inglewood.

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania, sprawy dotyczące akcji nadal chętnie służę wyjaśnieniami i pomocą.

Ostatnio edytowany przez Adamus Inglewood, 28 Cze 2010, 21:46, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Cze 2010, 11:02 
Dołączenie:
Marzec 2010
Wszyscy wykonali kawał dobrej roboty, chwała Wam za to. Jednak zapomniałeś Adam chyba o jednej bardzo ważnej osobie dla tej akcji - o Sobie. Przecież to ty napędzałeś to wszystko. Po za małym, pilnym wyjazdem, byłeś chyba na każdej akcji, w miarę możliwości. Za Twoją wolę walki, determinację i wszystko co zrobiłeś, wielkie dzięki w swoim i jak mniemam sądzić, wielu innych osób imieniu. ;-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Cze 2010, 13:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Cytryna Matova
Adam, gratuluje!
Naprawdę wiem ile Cię to kosztowało wysiłku. Kierując pracami sztabu WOŚP w tym roku dostałam nieźle w kość, więc dokładnie znam ten ból.
Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż trochę. To było kolejne, bardzo pozytywne doświadczenie w SL.
Pogoda nareszcie piękna, więc mam nadzieję, że naładujemy akumulatory i z nową energią zabierzemy się za kolejne wydarzenia. A urlop Ci się należy! Jak nie będziesz chciał odpoczywać dobrowolnie, to zostaniesz oddelegowany służbowo!
NO!

Ostatnio edytowany przez Madelaine, 28 Cze 2010, 14:31, edytowano w sumie 1 raz
;)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 28 Cze 2010, 14:31.
Nie podano
PostWysłany: 28 Cze 2010, 14:53 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
Adamus Inglewood napisał(a):

Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam - najchętniej uściskałbym każdego z Was...

A zgadza się zgadza się zapomniałeś o najważniejszej osobie. Gdyby nie jej wytrwałość, zaangażowanie, chęć niesienia pomocy, szukanie awaryjnych wyjść, stanie na podium całego haosu i starającej się trzymać to jakoś w "kupie", poświęcenie swojego czasu, przebijanie wszystkiego i wszystkich na aukcjach :). Wg mnie na początku tej listy powinien być główny organizator i to jemu powinny przypaść największe podziękowania za wysiłek.

Vivat Adamus :)

Adamus Inglewood napisał(a):
--> Druidamusowi Rau - wariat jesteś facet, ale można na Ciebie liczyć :), dzięki :D,

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Cze 2010, 10:58 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Dziękuję.

Kochani pora podsumować i rozliczyć naszą akcję.
Dzięki wielkiej pomocy Jacka Shuftana udało nam się znacząco zaoszczędzić na czasie. Podex zajął się obsługa finansową oferując nam bardzo dobre warunki. Dziękuję Jacku za wielkie serducho.

Podsumowując. Zebraliśmy 430 000 lindenów. Kurs sprzedaży na Xstreet wczoraj wynosił po przeliczeniu około 11,60 zł. W sumie na moje konto wpłynęło wczoraj po zaokrągleniu (proszę o fanfary):

4992 zł

I tyle właśnie przekazałem dziś w nocy na konto PCK.
Myślałem jak rozliczyć się z zebranych pieniędzy - śladem Cytrynki przygotowałem prezentację ukazującą Naszą zbiórkę - zrobiłem zdjęcia wszystkich skarbonek które udało się odnaleźć. I tu mała uwaga - kilka skarbonek zostało zwróconych przez właścicieli miejsc, z różnych powodów (likwidacja landu itp) oczywiście tych skarbonek nie dało się sfotografować. Pominąłem również skarbonki puste. Różnice wynikają z tego, ze na konto sztabu wpływały również pieniądze bezpośrednio z pominięciem skarbonek - z vendorów inworld, ze sprzedaży na Xstreet. Są to jednak różnice in plus - więc mam nadzieję, nie będą budziły wątpliwości :)

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję.
Kochani jesteście.

P.S.: Jak tylko otrzymam potwierdzenie i podziękowania z PCK zamieszczę je oczywiście również.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 15:19 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Kochani dziś otrzymałem pocztą podziękowania od Polskiego Czerwonego Krzyża dla całej naszej społeczności, która włączyła się do zbiórki.

Dzięki pomocy Gochy Merlin od wczoraj, a częściowo jeszcze dziś wysyłane są podziękowania indywidualne inworld.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam poniżej:

Image

I jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za to, że razem udało nam się zrobić naprawdę fajną rzecz. To co razem zrobiliśmy przerosło moje wyobrażenia i dało pozytywnego kopa. Czasem warto wierzyć w ludzi. Nawet w Pikselkowie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 17:04 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
HA! Piekne podziekowanie!
(I nawet PCK wie, ze SL to nie jest gra - a wy sie klocicie!)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 21:36 
Dołączenie:
Marzec 2010
Eeee tam, pewnie Adam im podpowiedział jak sformułować naszą społeczność :D (obym się mylił)

Ale miło się to czyta :) "Dla Polskiej społeczności świata Second Life"

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Lip 2010, 23:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
kurcze :) fajne te podziękowania;) Ta Pavlo zaraz powiesz ze to PS ;D albo ze Adam sam napisał ;))

Ehhh właśnie SL to nie gra.. w SL graja tylko amatorzy ;) a pozostali co są w SL to egzystują :) czy jakoś tak...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Lip 2010, 17:13 
Dołączenie:
Lipiec 2010
hejka....ja również dziękuje Adamusowi i sztabowi WOSP za to że mój klub Galactic także miał szanse uczestniczyć w akcji zbiórki pieniędzy dla powodzian....wielkie dzięki Kilerowi i Banasy za wspaniałe koncerty charytatywne które miały miejsce właśnie w Galactic....pozdrawiam..Adjan.... :-)

lo.... zapomniałbym dodać że Galactic club jest w trakcie przeprowadzki na inny land pozdrawiam.... ;-)

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 28 Lip 2010, 17:32.
Powód: post pod postem
Nie podano
PostWysłany: 20 Mar 2011, 20:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
Wiem, że wykopalisko, ale... Jakoś tak ostatnio dyskutujemy zażarcie, zastanawiamy się nawet czy jest sens pomagać ludziom kiedy giną wieloryby itp itd...

Przeglądając nową pocztę natknąłem się na list do Was. Tak do Was wszystkich, którzy w zeszłym roku pomogliście zebrać prawie 5 tysięcy złotych dla ludzi dotkniętych powodzią. Może teraz gdzieś tam jakieś dziecko ma przybory szkolne zakupione za pikselowe pieniądze, które zebraliście, albo w czyimś dotkniętym powodzią domu stoi lodówka, która zastąpiła inną - zniszczoną przez wielką wodę. A za to wszystko dziękuje nam i rozlicza się z nami Pan Prezes PCK Andrzej Podsiadło. A ja jeszcze raz dziękuję za Wasze serducha i polecam to uwadze przy kolejnych ewentualnych akcjach :)

Image

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso