Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 29 Mar 2010, 23:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2008
nick w SL: Kerstin Ansar
Słowo się rzekło, kobyła u płotu!
Bigos z prowincji staje się miastem.
Nie brakuje jednak swojskiego
i dobrze Wam znanego klimatu.
Prezydent zrobił co miał zrobić,
myśmy mu podziękowali i
otwieramy sim ponownie.
Kaczki już nie mogą się doczekać,
bo bardzo się stęskniły
i skarżą się, ze są zaniedbywane.
Nawet nasz bociek miał już dość
tego ceremoniału.
Małomiasteczkowy Bigos czeka na Was!
A 1 kwietnia zapraszamy na festyn!
Oto nowiusieńki autobus!
Bigos Polski- most, miejsce startu
Image

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2010, 00:10 
Dołączenie:
Marzec 2010
nick w SL: Pavlo Boucher
Wreszcie ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 30 Mar 2010, 23:57 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
Bylem, widzialem. Bardzo ladnie! Nawet Dezerter gral. Nie omieszkalem wiec zapogowac. Polecam.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Mar 2010, 11:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2009
nick w SL: Adamus Inglewood
Powrót Bigosu to naprawdę dobra wiadomość, i szczerze pisząc należą się wielkie gratulacje dla całego zespołu który tworzy to miejsce - zwłaszcza dla Roxany bo jej kreatywność jest nieziemska :). Kto nie widział nowego Bigosu niech żałuje.

Rynek cudny, szalety nieziemskie, Deus idealnie wpasowany w całość w końcu znalazł swoje miejsce. Sklepiki szybko zostały, lub z pewnością zostaną wynajęte - czego można chcieć więcej? Tłumów dobrych odwiedzaczy i żadnych problemów Bigosowi życzę.

P.S.: Osobiście pomimo obowiązków Smelly Catowych mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zagrać jakąś godzinkę w Deusie stare bluesowo rockowe kawałki :))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Mar 2010, 18:33 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
Pomimo iż moich kontaktów z Roxaną nie można nazwać nawet dobrymi, chylę czoło przed tym czego dokonała. Pierwsza wersja Bigosu nie wróżyła zbyt dobrze, jednak ta to prawdziwy brylant. Zawsze marzyłem, że będzie mi dane stworzyć takie miejsce. Niestety fundusze nie wystarczyły. Nie wiem co przyniesie przyszłość, jednak życzę Bigosowi jak najlepiej. W końcu świetne rozplanowane miejsce z możliwościami na dalszy rozwój (dużą część sima pokrywa woda i przepaść).

Szkoda tylko, że moje łącze internetowe ostatnio szwankuje. No i że mam tam Bana :) Ale od czego są Alty.
Dla mnie liczy się miejsce i ludzie jacy tam przebywaja , a nie kto je tworzył.

Pozdrawiam i gratuluję.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 31 Mar 2010, 22:49 
Dołączenie:
Marzec 2010
Widzisz Flyjack, do stworzenia dobrego miejsca, po za ludźmi i atmosferą, nie wystarczą fundusze. Trzeba mieć to coś do budowania. Nie trzeba znać się na sculptowaniu (Bo Roxana się nie zna), żeby zrobić coś klimatycznego. Zmysł plastyczny + dobre textury = sukces.

A żeby nie było całkiem offtopowo to powiem, że Sam jestem pod wrażeniem, ale znając Dj Roxi, spodziewałem się ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Kwi 2010, 11:22 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2010
Co prawda jestem 'nowa' i nikogo nie znam itp itd (to w sumie nawet mój pierwszy post na tym forum to witam wszystkich od razu :P) ale odwiedziłam wczoraj to miejsce i baaardzo mi się spodobało :mrgreen: właściwie to wszystko mi się tam spodobało, budynki, miejsca, nawet ta kanapa w łazience, z której nie wiedziałam jak wyjść :P no i w końcu widziałam większą grupę ludzi w SL bez dziecinnych wulgaryzmów itp ^^
No i żart z szukaniem jajek uratował mój prima aprilis, a myślałam, że już mnie nikt w tym roku nie nabierze :>
gratuluje twórczości :D (napisy w łazience mnie rozwalają)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Kwi 2010, 10:17 
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: J4ck Serao
Twierdzisz Pav, ze ja nie umiem budowac?
Fundusze to podstawa, szczegolnie na Bigosie. Przeciez Roxana zdaje sie placic 1000 miesiecznie czyz nie?
Wiec nie pieprz glupot Pav. Trollu jeden

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Kwi 2010, 11:42 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Niech mi ktoś wskaże, w którym miejscu Pav pisze, że flyjack nie umie budować? Bo chyba o to właśnie w powyższym poście komuś chodziło, bo innej przyczyny tychże nieładnych słów nie widzę.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Kwi 2010, 13:13 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Są święta, nie chce mi się teraz oddzielać postów. Powiem tylko jedno - jeżeli Pav albo flyjack będą kontynuować tę przemiłą wymianę zdań, obydwaj dostaną tygodniowego bana na forum.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Kwi 2010, 13:47 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: wredna Jantarka Balczo
Miejsce faktycznie - zrobione z pomysłem...i za niezłą kasę. I to wszystko w temacie wizualizacji, bo cała reszta pozostawia wiele do życzenia.

Bigos...podobno odgrzewany smakuje najlepiej, mi niestety odbiło się niestrawnością :D ale dobrze...bo teraz już wiem, że nie zawsze to co ładne smakuje wybornie :D

ps. nie polecam .

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 04 Kwi 2010, 17:39 
Dołączenie:
Marzec 2010
Mad, nie mam najmniejszego zamiaru ;) Mamy święta.

Janeczko, wiesz, tak to już bywa, że wszędzie są układy i układziki. Na układy nie ma rady, niestety.
Ale to nie zmienia faktu, że uwielbiam Bigos za to jaki jest.

Profil E-mail Offline
PostPost został usunięty przez Madelaine 05 Kwi 2010, 01:36.
Powód: post nie wnoszący niczego do tematu
Nie podano
PostWysłany: 07 Kwi 2010, 11:02 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Anka Sporg
Hej

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Nie podoba mi się nazwa Centrum Informacji Noobistycznej. W bardzo obraźliwy sposób odnosi się do początkujących SL-owiczów. Centrum Informacji Newbiestycznej - czyż nie brzmi lepiej? Co najważniejsze, jest neutralne. Jak ktoś nie wie jaka jest różnica miedzy "newbie" a "noobem" - proszę poczytać sobie tutaj. Radzę to zmienić jak najszybciej, bo to źle świadczy nie tylko o osobie, co to wymyśliła. Ma też wpływ na negatywny wizerunek sima.
No i w administracji brakuje jakiejkolwiek skrzynki, do której można by wrzucać swoje uwagi i wnioski. Pozostaje tylko klikniecie w tabliczkę i oczekiwanie, aż ktoś łaskawie się odezwie.

pozdrawiam

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 08 Kwi 2010, 00:54 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Pawell Bulloch
Bigos jest spoko, ale właśnie uświadomiłem sobie, co sprawia, że nie mam ochoty wchodzić do SL. W dojściu do wniosku pomogła mi dawna znajoma. Siedziliśmy w Bigosie i nagle oboje stwierdziliśmy, że obecne SL bardzo się różni od tego, które najmilej wspominamy. Teraz wszędzie jest po prostu smutno. Dosłownie, w przenośni i jak tam sobie chcecie. Nie chodzi o to, że ludzie nie żartują czy nie rozmawiają... tylko o to, że kiedy człowiek rozgląda się dookoła to jest smutno. Jak w bajkach Andersena.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 23:55 
Dołączenie:
Sierpień 2007
Moze i ja coś dorzuce :) Dodanie rynku to strzał w 10. Jezeli Bigos bedzie sie zmienial zawsze w tak dobrym kierunku to tylko czekac na kolejne nowosci. Wydaje mi sie ze w Bigosie wszytsko dziala bardzo dobrze, ownerzy unikaja jak narazie bledow jakie towarzyszyly innym polskim simom. Poki co , tyle :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 19:30 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Weronika Pobieski
Musze przyznac ze Bigos bardzo wyroznia sie sposrod aktualnie dostepnych polskich miejsc... i dobrze... potrzebujemy czegos nowego, innego, oryginalnego... Mam osobiscie dosc polskich "klubow" charakteryzujacych sie duza iloscia flashy i hostow proszacych o zwolywanie znajomych by pozniej pokrzyczec sobie jaki to dj nie jest wspanialy badz jak to oni nie uwielbiaja tej muzyki (mysle tu o gesturkach)... Swoja droga wiekszosc z tych "dyskotek" po paru tygodniach, ewentualnie miesiacach najzwyczajniej ginie smiercia naturalna...

Sla mnie polski SL dzieli sie na ten sprzed i po zniknieciu Second Poland....i poki SP nie wroci (co niestety sie nie zapowiada), badz poki ktos nie wyjdzie z inicjatywa conajmniej ciekawa... nadal wielu Polakow bedzie polskie simy omijalo wielkim lukiem...

Wiec moze Bigos to nie do konca to na co czekam..jednak zdecydowanie zasluguje na plus i pochwale dla glownej kreatorki...oby takich wiecej..

ps. dzieki Mad:)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 20 Kwi 2010, 22:19 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Ale co ja? gdzie? jak? dlaczego?
Ja nic nie zrobiłam!

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 21 Kwi 2010, 17:37 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2010
nick w SL: Weronika Pobieski
za cieple slowa powitalne dziekuje Mad:)

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso