Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 19 Lip 2009, 14:32 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
Posty: 65
nick w SL: Szerewp Loon
Niedlugo minie rok od powstania Teatru Królewskiego. który mogł po raz pierwszy zaistnieć w SL dzieki życzliwosci królowej Polskiej Republiki, Uzi Boa i jej otoczenia. Dalsze jego losy to powtórna budowa (juz w Cesarstwie) znowu dzieki przychylnosci Cesarzowej Talishi Daviau a następnie po upadku Cesarstwa odrodzenie w SP Poznan. Tym razem zawdzięczamy to Anulce Zimminy. Lista ludzi, ktorzy swoja przychylnoscia, serdecznoscia, zaangazowaniem i pracą, a takze wsparciem finansowym sprawili, ze teatr byl , jest i bedzie nadal istniec w SL, jest oczywiscie bardzo dluga. Nie wymieniam ich wszystkich tylko z obawy aby kogos niechcacy nie pominąć, ale wierzcie mi ze spotykalem i spotykam sie nadal na kazdym kroku z ich ogromna życzliwościa i sympatią. Wielkie, płynace z serca podziekowania za wszystko co zrobiliscie dla teatru, Kochani.
Teatr Królewski znowu powrócił. W nowym miejscu zostal rozbudowany o dodatkowe obiekty: oprocz sceny glownej(większej), powstala rowniez scena kameralna (na pierwszym pietrze), klub aktora i kawiarnia teatralna. Wszystkie te w/w miejsca zostana wykorzystane na spektakle i inne wydarzenia kulturalne. Niebawem zostaną równiez wznowione wieczorki poetyckie, w klubie aktora bedą sie odbywaly cotygodniowe spotkania połączone z czytaniem tekstow i dyskusją. W przygotowywaniu jest tez performance poświecony Salvadorowi Dali oraz wystawa jego obrazów.
Ekipa teatralna jest wspaniała, serdeczna i kocha to co robi. Mamy juz pierwsze efekty ich pracy, w najblizszych dniach odbedą sie dwie premiery.
We wtorek (21 lipca) o godzinie 21.00 zapraszamy na spektakl "Profesor Zazul" oparty na "Wspomnieniach Ijona Tichego" Stanisława Lema, a w piątek (24 lipca) rowniez o godzinie 21.00 na sztukę mojego autorstwa "Sklep staroci". Pierwszy z w/w spektakli zostanie przedstawiony na pierwszej chyba w SL scenie obrotowej.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia naszego teatru i do wspołpracy z nami.

Szerewp Loon

37 38

http://slurl.com/secondlife/Second%20Poznan/127/30/1


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso