Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 17 Maj 2009, 00:28 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Posty: 80
nick w SL: Cytryna Matova
Image
Przyszedł maj... pewnie już pachnie Saska Kępa :) a tym czasem w Cytrynowej Krainie wielkimi krokami nadchodzi kolejne, fascynujące, jedyne w swoim rodzaju, optymistyczne, artystyczne SPOTKANIE PRZY HERBACIE Z CYTRYNĄ organizowane przez Grupę Twórczą Mechaniczna Cytryna.

Na wieczór transmitowany do Second Life z warszawskiego Klubu Mechanik przez Radio Aktywne zapraszamy 20 maja (środa) o godz. 20.00.

W programie:
    spektakl Janka Szutkowskiego "Wierciuch"
    recital Katarzyny Zygmont z Orkiestrą Moralnego Niepokoju
    .


Katarzyna Zygmont – wokalistka i kompozytorka. Absolwentka Wydziału Piosenki PWSM II stopnia im. F. Chopina w Warszawie oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zaczęła się jej przygoda z kabaretem. Brała udział w tworzeniu i wystawieniu trzech kolejnych programów Kabaretu Moralnego Niepokoju, nagradzanych na Przeglądach Kabaretów PaKA w Krakowie oraz Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry. Z kabaretem koncertowała w całym kraju, występowała w licznych programach telewizyjnych i radiowych, brała udział w nagraniach studyjnych.
Niektóre dokonania: główna nagroda na Festiwalu Piosenki Różnej „Morda”w Warszawie (debiut); I miejsce i Nagroda Publiczności w konkursie „W okolice Stwórcy” w Poznaniu; dwukrotnie pierwsze miejsce na „Jarmarku Piosenki” w Warszawie; prywatne nagrody Jacka Kaczmarskiego, Grzegorza Turnaua i Radia RMF FM na XXX Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie; udział w finale XX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.


Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

OdpowiedzKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Góra
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso