Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 15:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Już dziś otwarcie Second Katowic. Będzie to już czwarte, po Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, wirtualne miasto w projekcie Second Poland.
Wydarzenie odegra podwójną rolę – będzie połączone z podświetleniem Ronda Sztuki w realnych Katowicach. W Second Katowicach czeka na rezydentów wiele atrakcji!
O godzinie 17 nastąpi oficjalne otwarcie wirtualnego miasta, zostanie przecięta wstęga i awatary będą mogły obejrzeć Second Katowice. Część oficjalna otwarcia będzie miała miejsce w wirtualnym Spodku. O 17.30 odbędzie sie konferencja prasowa, na której pojawią się: przedstawiciel Urzędu Miasta Katowice – Cyberstar, przedstawiciele grupy Silesia w Second Poland, którzy będą się opiekować miastem oraz reprezentant artystów z Katowic – Kopa Andel. Na zakończenie wirtualny Spodek uniesie się w powietrze!

O godzinie 18.00 wystąpi Noma Falta – jedna z najlepszych i najsłynniejszych artystek bluesowych w Second Life. Po jej recitalu zgromadzeni goście zostaną zaproszeni na bankiet oraz będą mogli obejrzeć wystawę plenerową zdjęć z realnych Katowic. Zdjęcia, podzielone tematycznie będą rozmieszczone na całym obszarze wirtualnych Katowic.
O godzinie 20 impreza przeniesie się do wirtualnego Ronda Sztuki – zarówno w rzeczywistości, jak i w Second Katowicach nastąpi podświetlenie budynku. Zaraz potem zacznie się koncert zespołu The Complainer & The Complainers (dowiedz się więcej).

Po koncercie, do późnych godzin nocnych będzie się można bawić przy muzyce najlepszych DJ w Second Poland – DJ Grega i DJ Blazeja Naidoo. Całą imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.
Na razie swoje wirtualne odwzorowanie w Second Katowicach maja Spodek i Rondo Sztuki, ale jak mówi Walemar Bojarun, rzecznik Urzędu Miasta Katowice – pierwsza wyspa, to test:
- Zobaczymy jak to działa. Jeśli Second Katowice będzie odwiedzało dużo osób, to powiększymy je. Nie wykluczam, że o wizualizacje przebudowanego śródmieścia – dodaje rzecznik.

całość za www.secondpoland.pl
Jest też oficjalna strona: http://second.katowice.pl/

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 18:03 
Dołączenie:
Maj 2007
nick w SL: Deso Ersetu
Byłem, widziałem !
Niestety, rzeczywistość jest gorsza od moich najgorszych koszmarów ! To co stworzono, jest dla mnie okropna rzecza. Jestem z Katowic, może nie mieszkam w centrum, ale mimo swojej brzydoty w RL, miasto to jest mi dość bliskie. Gdzie sie podzial Pomnik Powstańców Śląskich ? Dlaczego w jego miejscu stoi jakieś 'coś' przypominające estradę, z światełkami i bajerkami ?
Będę płakał :(

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 18:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: Kazik Ansar
O otwarciu Second Katowice powiedzieli nawet w regionalnym programie na TVP2 o 18.00 :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 19:17 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
Deso - pomnika Powstańców niestety nie przewidziano, ale będziemy o niego walczyć :) Scena stoi tam tylko na czas imprezy.

Co do mediów to... RMF zapraszał na otwarcie Katowic w faktach o 12 :] pewno zdadzą przy najbliższej okazji relację z imprezy.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 19:31 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2007
nick w SL: Marlin Huldschinsky
A będzie cmentarz, a na nim grób Ś.P. Piotra "Mag Magika" Łuszcza?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 21:57 
Dołączenie:
Listopad 2008
nick w SL: Zalozmy ze juz mnie tam nie ma.
Bylem, mialem crasha, nudno byylo xD

Ej no wezcie W-we zbudujcie moze? Przeciez najwiecej osob wlasnie na nia czeka... a wy Katowice. Jak na zlosc :P

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 28 Kwi 2009, 22:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Mariusz Tomsen
wszystko fajnie wyglada :) ja jednak namawiałbym do stworzenia wirtualnej stolicy czyli Warszawy :) miłoby było przejść sie po starówce obok Zamku Królewskiego :)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 07:03 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Nie martwcie się, zrobią wam Warszawę z PKiNem w centrum sima i placem dookoła.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 08:10 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Kaldimir Dagger
Nie rozumiem po co budują kolejene miasta. Wszystkie są zbudowane od szablonu. Kilka budynków na środku, kupa wolnej przestrzeni a na niej chodnik, a po krańcach simu masa domków/kamienic/parceli. Tragedia :mrgreen:
Nie chcę tu urazić pracowników, bo wiem że ich wkład najpewniej był ogromny... Ale chodzi o ten straszliwy szablon budowy wszystkich czterech miast <Chyba że Katowice są inne??>.
Moim zdaniem takie coś nie ma większego sensu, zna się Second Kraków, to i inne Supremum'owskie SIMy się obezna na pamięć...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 09:48 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Bodeha Zapedzki
Otexturowanych pudełek cześć kolejna.

Ban dla Cezarego fisha dalej nie wyjaśniony (ban już był zanim tam wszedł a fish loguje sie do sl raz na miesiąc), małość małość .

Gości witał kramik z alkoholami (miejsce gdzie jest nastawiony teleport) matko i córko od kiedy to się tak promuje miasto?

Smutno i pusto. Dosłownie i w przenośni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 10:12 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
O przepraszam, nie zgadzam się. Dwóch rzeczy jest w nadmiarze. Gesturek i lagów.
Byłam, widziałam tyle, ile komputer był w stanie przetrawić. Pójdę obejrzeć później.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 15:16 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
nick w SL: Magda Strzelecka z domu Caproni
Ci co robili Katowice to chyba tylko przeszli sie po rondzie i nigdzie dalej nie zaszli. Ja nie wiem Katowice to moze nie jest jedno z najpiekniejszych miast, ale ma swoje uroki. A to co zobaczylismy to jedna wielka MASAKRA!!!! Jezeli ktos z przedstawicieli miasta widzial projekt zagospodarowania simu w to cos, co niczego nie przypomina swoim wygladem, to pogratulowac!
Bylam raz i nie wiem czy wroce bo nie ma co ogladac.
Pozdrawiam budowniczych, zleceniodawcow, i wszystkich innych tych co tworzyli miasto Śląskie.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 15:47 
Dołączenie:
Kwiecień 2007
pozdrawiam wszystkie fanki gks katowice i moje

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 22:10 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
Pozdrawiam IDOLA :))

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Kwi 2009, 22:30 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
nick w SL: KaszkaKatowiceXD
niech zrobią jeszcze w SCC albo na os.Witosa :D:D :]

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Cze 2009, 21:15 
Dołączenie:
Kwiecień 2009
No to minelo juz iles tam czasu od otwarcia second katowice i co mamy? Wielkie NIC. Staneli na trafficu rownym 162 i co dalej??? Strata czasu, strata pieniedzy, strata nas wszsytkich co sie czegokolwiek spodziewali po otwarciu second katowice. I po co sie bylo meczyc? Po co bylo tracic lindeny na sciaganie tekstur? wszystko to bez sensu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 02 Cze 2009, 22:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
W piątek w UM powiedzieli że ponaglą Supremum w poniedziałek :P a mamy prawie środę...
Bez komentarza po prostu, a potem się dziwą czemu Katowice takie a nie inne.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso