Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 04 Lut 2009, 23:25 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Z przyjemnością ogłaszam, iż w piatek 6 lutego o godz 21:00 w Teatrze Królewskim odbędzie się spektakl "Moulin Rouge" - ale... Dla 20 osób, które zapiszą się na listę. Bilet kosztuje 20$L.

Ograniczenie jest ze względu na lagi i umożliwienie obejrzenia spektaklu w jak najlepszej jakości.

Wolnych obecnie jest 2 miejsc.

Chętni proszę się do mnie zgłaszać na IM.
Jeśli będzie już 20 osób lista będzie zamknięta, a kolejny spektakl ogłoszony.

Ważna informacja: Na czas spektaklu od 20:30 do 22:30 sim Polskiej Republiki zostanie zamknięty.

Pozdrawiam serdecznie,
Eve Amoufhaz.

Ostatnio edytowany przez Eve Amoufhaz 07 Lut 2009, 06:53, edytowano w sumie 10 razy

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lut 2009, 07:24 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Styczeń 2009
nick w SL: Mariusz Tomsen
byłem dotychczas na jednym spektaklu w Teatrze Królewskim i uważam, że 20L$ to stanowczo za mało!!! :evil:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 05 Lut 2009, 09:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Wrzesień 2008
nick w SL: Private.
Cenę ustalił Szerewp - widać jest dobroduszny dla potencjalnych widzów ;-)

Mariusz, ja sama bym zrobiła bilety po stówie, ale cóż :-P Ale myślę, że podczas przedstawienia jakiś tipjar będzie - aby widzowie mogli wspomóc Teatr w kolejnych przedsięwzięciach - wszak same próby kosztują - stream darmowy niestety nie jest.

Jeśli chcesz możesz za bilet więcej dać - nie zabraniam.

Pozdrawiam :-)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 01:44 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
nick w SL: Madelaine Sautereau
Eve Amoufhaz napisał(a):
Ważna informacja: Na czas spektaklu od 20:30 do 22:30 sim Polskiej Republiki zostanie zamknięty.

To są chyba jakieś żarty?
Czy jako rezydent będę miała dostęp do własnej działki?
A jeżeli tak, to będę mogła podejść do płotu i nigdzie dalej?

Nigdy nie lubiłam filmów Barei i już wiem dlaczego. Polacy są mistrzami absurdu.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 01:50 
Dołączenie:
Sierpień 2007
a czy ja jako gosc rezydenta Mad , bede mogl byc w republice? :]

Ostatnio edytowany przez C Nishi, 06 Lut 2009, 02:06, edytowano w sumie 1 raz

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 10:00 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Beyonce Weatherwax
jesli królowa Uzi wyrazila na to zgode - to nie widze problemu

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 10:36 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
Jeżeli nie będę miała w tym czasie dostępu do swojego domu, to jest problem. Płacę za swoją ziemię, wolałabym być zapytana o opinię.

Poza tym naprawdę uważam, że zamykanie wyspy dla 20 widzów to absurd.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 11:55 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2008
nick w SL: Filczyk Fride
Zawsze można zapłacić te marne 20l$ a w czasie trwania spektaklu siedzieć na wyspie gdzie tylko się zechce. Poza tym Madelaine, twój nightclub na tym nie ucierpi bo otwarcie dopiero 9 lutego ;)

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 12:23 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Sierpień 2007
nick w SL: Margolcia Greenwood
Pomimo faktu, że sama biorę czynny udział w przedstawieniu uważam zamykanie sima za jakiś absurd ... bo jeśli (odpukać) zdarzy mi się crash ... hmmm .... to pocaluję klamkę Republiki? a widziowie będą za ciezko wydane pieniądze ;-) oglądać pustą scenę ...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 12:33 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: Pietia Szondi
To może ustalmy na zawsze płatny wstęp do Republiki....chyba o to chodzi... będzie mniej lagów.... będą wpływy do budżetu... będzie pięknie ( i pusto..ale przecież to szczegół)...

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 12:43 
Moderator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2008
nick w SL: Anulka Zimminy
Pomysl przedni.. przyklaskuje.. szczegolnie, ze jak nie bedzie pieniedzy to i Republiki nie bedzie. Moze by tak opublikowac bilans i mialybysmy pelna jasnosc na czym stoimy ?

Platne wejscie przez zaznaczenie opcji "sprzedaz biletow" w ustawieniach landu nie trudno.. pobieranie oplaty za przynaleznosci do grupy tez wymaga az jednego klikniecia w odpowiednim okienku. A ilez spraw jasnymi i klarownymi sie stalo ?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 13:06 
Dołączenie:
Lipiec 2008
nick w SL: MaxJames Chemistry
Z powodu kryzysu odłozyłem notatki z algebry i zamiat wieczorem, to teraz zrobiłem remont u siebie, wiedząc iż wieczorme bym tego nie wykonał.

Z jednej sotrny zamykanie sima może niezbyt się przysłużyć, ale z drugiej... elitarna grupa kupujących bilety będzie mogła objerzeć przedstawienie bez większych zakłóceń (chyba, ze LL tradycyjnie coś zrobią).

Zatem ani nie przyklaskuje, ani nie ganiam, chociaż... Nowe osoby (ewentualnie potencjalni rezydenci Republiki) mogą się poczuć zniechęceni.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 06 Lut 2009, 13:29 
Administrator
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Kwiecień 2007
filczyk napisał(a):
Zawsze można zapłacić te marne 20l$ a w czasie trwania spektaklu siedzieć na wyspie gdzie tylko się zechce. Poza tym Madelaine, twój nightclub na tym nie ucierpi bo otwarcie dopiero 9 lutego ;)

Oczywiście, 20 L$ to nie majątek, ale dlaczego miałabym blokować miejsce komuś, kto chce obejrzeć spektakl?
Co do nightclubu, Filczyk... czytaj uważnie. Jestem rezydentem PR, mam tam dom i skybox, który jest również moim miejscem pracy. Klub nie ma tu nic do rzeczy, zwłaszcza, że istotnie nie jest jeszcze otwarty.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso