Odpowiedz
Autor Wiadomość
Nie podano
PostWysłany: 27 Lis 2007, 11:56 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Kenny Flow
Zrobiliśmy stadion piłkarski w SL. Nieskromnie powiem że w całym SL nie ma podobnego obiektu ale stadion bez piłkarzy jest tylko stertą primów. Nawiązałem kontakt z twórcami ligi piłkarskiej w Second Life na razie do ligi włączyło się kilka krajów Włochy, Japonia, Francja, Grecjia, Niemcy teraz czas na Polskę.

Zapraszam chętnych do kontaktu i do współtworzenia ligi. Ciągle trwają prace nad zasadami prowadzenia rozgrywek oraz nad HUDem który pozwoli rozgrywać fajne mecze.
Mam jeden HUD ale wg mnie jest daleki od doskonałości. Kilku developerów jednocześnie zaczęło pracę. Wygra najlepszy projekt i zostanie wdrożony w całej lidze światowej SL.

Mile widziani są liderzy którzy zbiorą własną drużynę (11 avatarów)
Należy wspomnieć że wstęp do ligi jest płatny ale jeśli będziecie mieć skład to znalezienie sponsorów nie będzie problemem. Oczywiście wygrana w rozgrywkach premiowana jest również poważną sumą LD więc z całą pewnością warto.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lis 2007, 13:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Luty 2007
nick w SL: Jacek Shuftan
jakis slurl do obiektu?

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lis 2007, 17:11 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
http://slurl.com/secondlife/EURO%202012/128/128/31

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lis 2007, 19:26 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Marzec 2007
nick w SL: Noah Perinal
Kenny napisał:

"Zrobiliśmy stadion piłkarski w SL. Nieskromnie powiem że w całym SL nie ma podobnego obiektu"

Kenny nieskromnie powiem byś poczytał sobie tutaj :mrgreen:

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 27 Lis 2007, 23:43 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
Khe.. niezłe byłem tam nie dalej jak wczoraj na konferencji z ludźmi z FIFA SL. Stadion jest bardzo ok nie ma co mówić. Nieco mniejszy od naszego ale zaplecze imponujące. A... i jeszcze ci powiem że właśnie od przedwczoraj jest tam flaga Polski :D sam dałem tekstury. (szkoda że na odwrocie flaga jest czerwono-biała, może chcieli przy okazji uchonorować Monaco ;-))

Mówiąc "podobnego" miałem na myśli "tak dużego i pełnowymiarowego" stadionów oczywiście jest jeszcze kilka oprócz naszego i niemieckiego. Dwa tygodnie temu francuzi zbudowali swój.

[ Dodano: 2007-11-29, 12:03 ]
Dziś znalazłem jeszcze obiekt który nazywa się Ajax Arena. Też fajnie zrobiony.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 29 Lis 2007, 15:00 
Dołączenie:
Październik 2007
nick w SL: Radoslaw Jetcity
Kilka slow sprostowania do wypowiedzi Kennego.
Powstala PLP, czyli Polska Liga Pilkarska, nie nazwalismy jej PZPN SL zeby nie miec problemow z nazwa. Takie problemy bedzie miala FIFA SL, zalozona przez wlascicieli Lega Calcio SL, czyli wloskiego zwiazku pilkarskiego.

Przeciwienstwem FIFA SL jest Soccer League, do ktorej nalezy PLP. Dzialamy pod egida Soccer League poniewaz niestety FIFA SL nie daje duzych gwarancji rozwoju, wystarczy wspomniec o problemach Lega Calcio SL, ktora nie moze rozpoczac sezonu Serie A, rozgrywajac poki co tylko Puchar Wloch.

Soccer League pod koniec stycznia lub na poczatku lutego rozpocznie Mistrzostwa Swiata. Dlaczego tak pozno? Oprocz reprezentacji wloskiej inne sa niestety nadal nie dopracowane. W Mistrzostwa Swiata wezmie udzial takze reprezentacja Polski, ktora tworzy wlasnie PLP.

PLP zorganizuje takze Polska Lige, czyli Ekstraklase i ewentualnie 2. Lige jesli zajdzie taka potrzeba.
Juz niedlugo rozpocznie dzialanie Szkolka Pilkarska pod prowadzona przez PLP, z ktorej wyszkoleni pilkarze stworza Reprezentacje Polski, a takze beda mogli liczyc na kontrakty nie tylko z polskimi klubami w SL.
W szkolce bedzie takze mozna zdobyc licencje trenera i managera, dajaca uprawnienia do pracy w ligach kierowanych przez Soccer League.

W koncu Soccer League zorganizuje Champions League, czyli rozgrywki Ligi Mistrzow. Zagranie w tych rozgrywkach bedzie mozliwe dzieki wysokiej pozycji w Ekstraklasie dla klubow polskich.

Poki co oprocz Ligi Wloskiej nie istnieje zadna inna liga. Liga polska bedzie druga w SL, po czym powstana na pewno Liga Niemiecka i prawdopodobnie Francuska i Grecka.
Wszytkie, oprocz wloskiej beda nalezec do Soccer League.

Wiecej wkrotce, m.in. w V-Tygodniku.

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Gru 2007, 18:00 
Dołączenie:
Grudzień 2007
nick w SL: KrzychuPL
chciałbym zostać piłkarzem proszę o jakiś kontakt

Profil E-mail Offline
Nie podano
PostWysłany: 22 Gru 2007, 18:46 
Awatar użytkownika
Dołączenie:
Listopad 2007
nick w SL: Krzysztof Aeon
Istnieje organizacja nazwana Szkółką Piłkarską Podex, więcej na forum w innym temacie.

Profil E-mail Offline

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  

Odpowiedz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Panel
Skocz do:  
SecondLife.pl designed by CvX! Powered by phpBB © phpBB Group - tłumaczenie
SecondLife.pl nie jest oficjalną stroną Second Life. SecondLife.pl is an unofficial Second Life website. SecondLife, SL logo and Second Life related graphics are trademarks of Linden Lab.

Entropia Universe , Planet Calypso